Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nieskromnie dodam że premiery Canal+ na sierpień podałem na forum około 3 tygodni temu (strona 153), więc szanowny kolego nie podajesz premier tylko przypominasz!

 

Masz rację ale Ty również musisz przyznać że do filmów które Ty podałeś a ja przypomniałem dodałem parę o których Ty nie wspomniałeś Więc trochę premier jednak dopisałem :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym to ja wiem od dawna kolego. Tylko dlaczego C+ nie wymienił tego dystrybutora w swoim komunikacie. Filmy z KinoŚwiat też kupuja wszyscy a tego dystrybutora wymienili. Zapomnieli? Nie wierzę?! Lucius ty zawsze wszystko wiesz czemu teraz zamilkłeś. Uspokój mnie... albo wbij po Foxie kolejny kołek w serce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu w Canal+ min (podaję tylko premiery): Nocna randka, Projekt ojciec czyli ojciec potrzebny od zaraz, W krainie pieniądza, Niezniszczalini, Zwykła egzekucja, Pirania#D, Green Zone, Bazyl. Człowiek z kulą w głowie, Lustra 2, Wyśnione miłości, Straszny hiszpański film, Robin Hood, Miłość w seattle, We śnie, Darwin. Miłość i ewolucja, Mary i Max oraz filmy z 2008 roku Surfer,Disco robaczki, Gra zmysłów i starsze min. Katyń.

Jak na wrzesien to tak sobie co będzie jak nie będzie Foxa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mogą dać nfilm zabardzo na wrzesień nie ma co wrzucić a jeśli chodzi o hbo pytając sie na facebooku o podstawowe filmy które powinny juz być we wrześniu czyta sie odpowiedz nie ma w planach emisji tych filmów wiec mozna sadzić ze tez bedzie żle :brawo: wydaje mi sie ze na hbo powinno być np zaplątani i tron dziewictwo z tego powodu iz to z disneya a z tego co zaobsrwowałem niemal od razu jak cos schodzi z vod cyfry to jest odrazu puszczane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Monolith faktycznie kończy współpracę z C+, to tam nie będzie naprawdę co oglądać. Zgadzam się z przedmówcą; gdyby to tylko były plotki, C+ już dawno zdementowałby to. A tak mam lekkie deja vu, bo przy utracie Foxa była również wymowna cisza. A później udawany entuzjazm, że przecież nic się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrata przez canał+ Monolithu jest już pewna na 100%. Tylko nie wiadomo do kiedy będą na canale+ pokazywać filmy. Bo z tego co widziałem na wrzesień chyba 1 pozycjia jest, więc pewnie do końca roku. Jest tylko zagadką jaka stacjia HBO czy NFILHD bedzię miał prawa do tych filmów. Hbo pokazało w tym roku takie filmy jak "Astro Boy", "I Love You Phillip Morris" "Pozdrowienia z Paryża" . NFILMHD tylko jeden pokazał:). Dla większości lepiej by było żeby to było HBO - bo jest w CP, C+ i N.

Dla mnie jako posiadacza NFILMHD lepiej by było zeby właśnie te filmy trafiły do NFILMHD , przybyło by sporo premier na tym kanale :smile: i wkońcu można by było powiedzić że NFILMHD to są lepsze kanały filmowe niż canał plus 8)

A to że w komunikacie Canał+ pominoł monolith już dało do zastanowienia , teraz kontakt Monolith to potwierdza że jednak utrata nastąpiła a str. canału + nie zaprzecza tylko siedzi i milczy :lol2:

I nie długo już pewnej stracie FOXa role najlepszego kanału filmowego się odwrócą :brawo: I wychwalany na forach Canał+ stanie się canalem - :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszą stację filmową to wy od canal+ jeszcze przez min. 1,5 roku nie będziecie.

Hmm…..Ale ważne że będzie :wink: . Dobrze że mi się akurat kończy umowa z C+. Już podpisałem nową i współczuje abonentom Canal+. Co tu wiele pisać. Canal+ miał swoje 5 minut jeśli chodzi o zawartość filmową.

 

Goodbye Cyfra+ Welcome to N :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne że będzie :wink:

 

Jeszcze nie wiadomo czy będzie :twisted: do czasu zakończenia zawieruchy z grupą ITI nic nie wiadomo. Miny niektórych będą pewnie nietęgie gdy okaże się, że Vivendi przejmuje platformę N i wszystko zostanie w rodzinie. Póki co science fiction, ale za te 1,5 roku.. kto wie.

 

A tak na trzeźwo i w chwili obecnej: szkoda tej oferty filmowej w C+. Jak tak dalej pójdzie to chyba jednak trzeba będzie zainwestować w opcję HBO :?

 

Jest gdzieś oficjalne potwierdzenie utraty Monolithu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszą stację filmową to wy od canal+ jeszcze przez min. 1,5 roku nie będziecie.

Hmm…..Ale ważne że będzie :wink: . Dobrze że mi się akurat kończy umowa z C+. Już podpisałem nową i współczuje abonentom Canal+. Co tu wiele pisać. Canal+ miał swoje 5 minut jeśli chodzi o zawartość filmową.

 

Goodbye Cyfra+ Welcome to N :P

 

 

Ale nad zmianą można się zastanawiać za półtora roku a nie teraz, bo ramówka filmowa nie bedzie gorsza, ale z tego co widać to bedzie lepsza niż w ostatnich miesiacach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszą stację filmową to wy od canal+ jeszcze przez min. 1,5 roku nie będziecie. Filmy Foxa będą u was dopiero od początku 2013, jeśli wy pozyskacie też Monolith to też najwcześniej od 2013.

 

 

Od 2013 chyba sam w to niewierzysz :lol2: Jak by ponad rok mieli jeszcze umowę to wtedy w komunikacie by Monolith wymienili tak jak wyjaśnili sprawę Foxa że jeszcze ponad rok a jak umowa sie konczy prawdopodobnie 31.12.2011 to dlatego nie wymienili.

Oficjialne potwierdzenie można uzyskać wysyłając meila z zapytaniem na kontakt Monolithu. Ja wysłałem i po tej odp. co otrzymałem mówi ona jasno że canał + utracił prawa. Najprawdopodobniej Canał + będzie przeciągał wyjaśnienia , ale skoro admin wysłał pytanie do redakcji to trzeba czekać :mrgreen:

Czy pozyskał NFILMHD tego nie wiadomo bo nawet jak pozyskali to telewizjia N jakoś nie lubi się niczym chwalić. Po tym jak zaczeły pojawiać sie filmy na Hbo można wnioskować że to HBO - co dla każdego było by najlepszym rozwiązaniem bo HBO jest wszędzie dostępne :smile:

Jak pozyska NFILMHD to ja jako abonent N i płacący za HBO+NFILMHD 20zł na miesiąc utwierdze się że nie warto z N rezygnować :smile:

Ale że canał+ stracił Monolith to pewne na 1000% tylko kiedy i kto pozyskał to trzeba czekać.

 

Ps. wyślę zapytanie do HBO czy przypadkiem nie pozyskali Monolithu jak bedę coś wiedzial to dam znak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego wszyscy piszą że filmy Fox od 2013 w nfilm, przecież każdy film od 2012 będzie w nfilm, a premiery niekoniecznie są z rocznym opóźnienie (teraz spokojnie na kanałach filmowych można zobaczyć niektóre filmy z 2011), po za tym seriale Fox mogą w nfilmach być już od 1 stycznie, chociaż ostatnio te najlepsze jak "Terra Nova" biorą na swój kanał..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...