Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lecą badziewia to nie nominował. Przykładowo chcę dzisiaj wieczorem obejrzeć dobry film i ramówka Canal plus :

21 Wyspa z Rosji

Canal plus film : seriale, które nie muszą się większości ludzi podobać

 

Jutro Canal Plus : Futurama: The Beast with a Billion Backs, bajki dziecięce w samym środku tygodnia i o 21 faktycznie to najlepsza pora. Canal Plus Film : Na skróty do szczęścia, gniot do potęgi N.

 

Czwartek Canal Plus : Znowu te seriale, które nie każdego muszą interesować i to cała masa. Canal Plus Film : Madagaskar II, powtorka niedzielnej premiery

 

Piątek Canal Plus : Antychryst ale o 23 ... Canal Plus Film : Eureka Powrót Cartera badziewie.

 

 

We wtorki w C+ zazwyczaj emitowane jest kino ambitne. Jeśli dla Ciebie "Futurama" to 'bajka', nie mamy o czym dyskutować. Widać, że nie oglądałeś ani jednego odcinka tego serialu. Wspominasz o C+Film, który jest multipleksem C+, więc siłą rzeczy muszą być powtórki seriali i filmów. Liczysz, że specjalnie dla Ciebie wyemitują jakąś premierę na tym kanale ? Poruszyłeś kwestię późnej premiery "Antychrysta".To nie jest wymysł C+, ale ustawy, która przewiduje, że filmy dla dorosłych muszą być emitowane późnym wieczorem. Może myślałeś, że puszczą go zaraz po "Łapu capu" ? Skoro ramówka Ci nie odpowiada, ułóż lepszą bądź skorzystaj z VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdobywanie wiedzy nie boli. Naprawdę. Dowiedz się o warunkach na jakich Canal+ otrzymał koncesję, a później dyskutuj.

 

Ups , jeżeli to do mnie to wiem ( jedynie ze słyszenia i ciągle powielanych tekstów ) że pokazywanie sportu było warunkiem otrzymania koncesji ale od tego to canal PLUS posiada canal sport ( nawet razy dwa ) który też jest kanałem premium pełnopłatnym dla nas.

Tu bardziej chodzi o coraz mniejszą ilość pokazywanych premier, w końcu to kanał premium i ups , jak zauważyłeś płacimy cały czas taką samą kwotę bez względu na czy to sezon wakacyjny ( a co nas to powinno obchodzić ) czy jesienno zimowy , gdzie ciekawszych propozycji powinno być od groma a tak nie jest.

Ale ups ,przecież canal oddając Paramount i DreamWorks, strzelił sobie w kolano.

A kulawemu ciężko się ścigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat niedziel bez premier został poruszony także na forum canal plus

http://www.canalplus.pl/forum/?topic/niedziele-bez-premier-filmowych_2-5113

 

P.s. Powołujecie się na zapis w umowie w sprawie przyznania koncesji (nadawanie wydarzeń sportowych na canale plus ), a czy byliście przy podpisywaniu w/w umowy czy też ją może czytaliście i wiecie na jakich warunkach była przyznana koncesja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO to jeden z tych kanałów, w którym zwykle znajdę coś dla siebie, śmiało mogę powiedzieć, że mogę na ten kanał liczyć.

Między Canal Plus i HBO jest różnica klasy.

 

czepiasz sie canal+ a zobacz co robi "twoje"hbo... kiedys premiery byly u nich, ale tega glowa wymyslila cinemax i czesc premier poszla do tego kanalu, efekt... obejrzyj pare miesiecy pozniej, albo zaplac dodatkowo. Ktos powie... cienemax powstal dlatego, ze hbo bylo na wylacznosc w cyfrze+ a chcieli dodatkowo zarabiac od abo cyfrowego polsatu... zgoda, ale dodam od razu ze nikt im nie kazal isc na uklad wylacznosci z cyfra+ to raz, a dwa od dawna sa dostepni we wszystkich platformach, wiec juz dawno mogli dac premiery do hbo, a w cinemaxie emitowac pozniej... tak jak to robia w usa, ale po co... jak mozna zdzierac dwa razy za to samo. Kolejna sprawa... hbo comedy... kanal premium, a jakze... i co? kpina z abonenta. Seriale z lat `90 emitowane przez caly miesiac po pol dnia. I ten jakze idealny sysytem powtorek w hbo comedy... film rano, powtorka tego samego dnia popoludniu i jeszcze raz w nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrodlo Wikipedia:

W 2010 roku Touchstone Pictures stanie się dystrybutorem filmów produkowanych przez DreamWorks. Umowa, która obejmuje 30 najbliższych filmów DreamWorks, przewiduje, iż obrazy te będą sygnowane równocześnie markami DreamWorks (jako producenta) i Touchstone Pictures (jako dystrybutora).

 

Czy to cos zmienia na naszym rynku platnych telewizji,czy jest mozliwe ze niektore tytuly z DreamWorks moga trafic do innej stacji niz nfilm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO ostatnio wg. mnie popsuło się. Nie jest warte swoich pieniędzy 20-30zł/mies

Za dużo jest [beep]u w postaci: Bez tajemnic, Z kim do łóżka?, Wędrowcy z Saint-Tropez, Ostatnia wola, Króliczek, Bratz. Przykładów można by wymieniać jeszcze wiele. Mamy jeszcze powtórki powtórek: Więcej szmalu, Jak długo jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tymi powtorkami na HBO, na canal+ tez leca powtorki nawet trzy miesiace od dnia premiery z tym, ze im dalej od premiery tym zadziej sie pojawiaja na antenie, chodzby DEATH RACE - WYŚCIG ŚMIERCI premiera 21.11.2009 kolejna emisja byla dzis a AMERICAN GANGSTER ktory mial premiere 27.02.2009 bije wszelkie rekordy bedzie mial kolejna emisje w najblizszy wtorek. Takie zalozenie jest kanalu premium nie da sie wyprodukowac 365 superprodukcji w roku zeby codziennie byly ciekwe premiery, takich filmow jest w roku kilkanascie i niestety na polskim rynku platnych telewizji podzielone na trzy kanaly premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie licencje dla kanałów premium obowiązują przez rok. Puszczanie filmów kilka miesięcy po premierze ma sens, dzięki temu nowi abonenci mogą się z nimi zapoznać.

 

Co do Touchstone i Dreamworks, to nic to nie zmieni. Disney będzie dystrybutorem kinowo/DVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tez tak macie na HBO - napisy wyprzedzają obraz chyba juz o ok. 15 sekund. Nie da się w zasadzie tego oglądać. Wysyłałem maile do Cyfry+, ale odbijają temat, że to wina nadawcy, a HBO ma to zupełnie gdzieś. Co to za kanały premium? A w niedzielę (14.02.) na HBO pokazywano premierowy film w ogóle bez wersji oryginalnej. Na obu podnośnych audio leciał lektor. To nie jest wg mnie warte żadnych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...