Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Lukop napisał:

Jeśli rzeczywistością ma być bardzo solidny miesiąc, to nie mam nic przeciwko.

 


Jeśli gustujesz w filmach z ocenami 5 i niżej na Filmwebie to rzeczywiście jest solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oglądasz jedynie filmy, które mają 8 na Filmwebie lub Metacriticu, to tylko uśmiech politowania dla ciebie. Niektórzy jednak wyrabiają swój własny gust, samemu oceniając daną produkcję. Z tej perspektywy mam do obejrzenia 8-9 filmów, co jest bardzo solidnym wynikiem.

 

@DOWN

Wolę jednak nie należeć do tępej masy, która potrzebuje średniej ocen, żeby coś obejrzeć, bo sama nie rozróżni dobrego kina od słabego. 

Edytowane przez Lukop
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukop

Jeśli dla Ciebie październik jest "solidny" w porównaniu z wrześniem to uśmiechnij się z politowaniem do lustra ;).

 

Niestety w czasach bogactwa kontentu dostępnego na żądanie na oglądanie takich rzeczy jak:

 

High Life - 5/10

Gotti 5,1/10

Dzieciak, który został królem 5,2/10

Rozpruci na śmierć 5,4/10

Ostateczna rozgrywka 5,4/10

Książę Czaruś 5,5/10

 

nie będe marnował czasu. I to nie są filmy typu Patryk Vega, które co prawda są słabe, ale miały milionowy box office i interesują ludzi, tylko tytuły po prostu słabe, a w październiku jest ich natłok, do kompletu z francuskimi produkcjami wyciągniętymi nie wiadomo skąd.

 

 

@Pawop To czym wg Ciebie ma się kierować typowy widz? Możesz też sprawdzić IMDB, albo Rotten, albo opinie krytyków na temat filmów, które wymieniłem ;).

 

Cytat

Wolę jednak nie należeć do tępej masy, która potrzebuje średniej ocen, żeby coś obejrzeć, bo sama nie rozróżni dobrego kina od słabego.

 

@LukopTaaak, w końcu przykładów świetnych dzieł z ocenami 5 i niżej są setki :). No ale filmy DVD z koszy w supermarkecie po 4.99 zł też mają swoich amatorów. Ja już z tego wyrosłem (a właściwie brakuje mi na to czasu), jak Ci się podoba to oczywiście masz do tego prawo, ale nie wmawiaj mi, że to jest solidny zestaw premier zwłaszca w momencie, kiedy kanały FTA we wrześniu pokazują premierowo tytuły jak "Najlepszy" czy "Kurier", które jakoś premiery w tv premium się nie doczekały, a marketingowo/sprzedażowo i pod względem możliwej ogladalności są 5x "pewniejsze" niż Gotti ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowiczu @bugmenot toż właśnie mieliśmy rebranding...na HBO ponoć już w niedzielę bez premiery..Canal+ zarobki posyła do Francji więc oferta jaka jest każdy widzi..

 

Może się okazać niedługo że niektóre wytwórnie jak w UK przejmą Amazon i Netflix.. 

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@umek No jak widać nadal znajdują się tacy co takiej oferty bronią... w czasach gdy Tarantino robi serial dla Netflixa, ramówka z tytułami typu Dorwać Gunthera 1,5 roku po premierze (ten hit ma ocenę 4,1/10 na filmwebie ;)) jest "solidna".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, bugmenot napisał:

Niestety w czasach bogactwa kontentu dostępnego na żądanie

Tak tak, właśnie sprawdziłem sobie twoje [beep]ny. W zeszłym roku trąbiłeś o bogactwie premier w Netfliksie, po czym skrupulatnie spisałeś wszystkie filmowe nowości danego miesiąca. Na szybko zerknąłem na ich oceny na Filmwebie. Na jakieś 25 przytoczonych przez ciebie tytułów, około 15 to oceny od 3,3 do 6,0 na twojej wyroczni rekomendacyjnej. Kilku niszowych nie było wcale. Między 7 a 8 były może ze dwa, trzy dokumenty. 

 

Dzisiaj przychodzisz tutaj, wypisujesz parę tytułów z przeciętną oceną i jeszcze masz czelność podważać solidność tej listy? 

 

Kojarzyłem twój nick z absurdalnych postów i żałuję, że jednak podjąłem się dyskusji z kimś takim. Więcej tego błędu nie popełnię.

 

@DOWN

Co za gość. ?

Edytowane przez Lukop
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukop Przecież przed chwilą pisałeś o "szarej masie" i temu, że nie ma co wierzyć ocenom na filmwebie.

Zdecyduj się... Jesteś kolejnym z tych, co kiedy jest plusik na ekranie dodają parę punktów do filmu?

 

Netflix jest pełen szitu i wiele razy pisałem o słabych tytułach z niego. Nie muszę tam jednak podpisywać umowy na 2 lata i czekać na wybrany dzień na godzinę na 21, żeby obejrzeć słaby film, mogę to zrobić od ręki.

Mogę też obejrzeć masę dobrych i bardzo dobrych tytułów z czego spora część jest w 4K.

Jak nie widzisz różnicy to spoko, jednak takich jak Ty jest coraz mniej ;).

A bład jaki popełniłeś to próba dyskusji bez argumentów...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@bugmenot, tak samo jak klient Platformy Canal+ ogląda Eleven Sports 1  4K :mrgreen:

Nic w tym nadzwyczajnego wystarczy dostęp do wszelakich usług typu: NC+GO, Vectra Online, Horizon GO i można mieć wszystko a zarazem nic nie płacić za to.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth No ale nie mówmy tutaj o dostępie do czyjeś usługi, bo zaraz dojdziemy do ściagania premier kinowych z pirackiej zatoki... to chyba nie o to chodzi ;).

 

@Arkon tak, sprzed 2 lat w SD. Z tym do czego mają dostęp abonenci NC+ to nie ma nic wspólnego.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
1 minutę temu, bugmenot napisał:

No ale nie mówmy tutaj o dostępie do czyjeś usługi

Właśnie w taki sposób można być abonentem jednej platformy a mieć dostęp do wszystkiego.

Nic w tym nadzwyczajnego nie widzę , jeśli operator  Vectra daję usługę Online a ktoś z tego nie korzysta a ma pełen pakiet. To tylko oglądać wydarzenia sportowe z anten Polsatu na 55 calowym TV i cieszyć się taką możliwością.  To samo się tyczy filmów i innych bzdur ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady jest wiele nowych filmów. Ja mam tylko Canal+ Select i chyba trochę ograniczony VOD. I tak nie korzystam, bo nie ma możliwości włączenia napisów. Z tym SD też bym nie przesadzał. Masz chyba trochę nieaktualne dane co do Vectry.

Zresztą @kingofsouth wielokrotnie chwalił Vectrę online za jakość, a on się zna.

Edytowane przez Arkon
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth jestem prawie pewien, że operator zastrzega sobie, że ta usługa nie jest do rozdawania znajomym ;). Nie mam osobiście nic przeciwko takiemu dzieleniu się, ale to nie jest żaden argument za C+, że musisz sobie załatwić dostęp do NC+ GO (limitowany do 100h) i jeszcze najlepiej Canal+ Online, żeby korzystać z tego wygodnie jak nie jesteś abonentem platformy. A no i 4K nadal w tym przypadku nie będzie ;).

 

@Arkon Tam po prostu tyle rzeczy jest. Taka sama wydmuszka pt "Canal+ na życzenie" jest w UPC, trochę filmów i seriali bez ładu i składu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...