Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już wielokrotnie pisałem rewelacyjnie wglądałaby oferta filmowa HBO, gdyby emitowano tam filmy z Cinemaxa.

Nie ma już sensu rozpatrywać praw z podziałem na HBO i Cinemax. Teraz trzeba je traktować jako prawa HBO Go. Powoli kanały HBO i Cinemax stają się tylko dodatkiem, gdzie emisja jest często opóźniona do HBO Go o kilka tygodni.

 

Mam nadzieję, że to nie pomyłka z Sully i Księgowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy , że oferta Cinemax pojawia się w HBO GO.

Zresztą kanały Cinemax to pozycja obowiązkowa obok HBO,Canal+.

Pakiet Superpremium w NC+ i po kłopocie;)

Po co Cinemax jak ich produkcje są w HBO GO?

@Pawop

Jednak wielu abonentów ma dostęp tylko do HBO, więc pozycje na Cinemax ich omijają. Nadal będę się upierał, że postawa Canal+ jest po prostu uczciwsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska premier na maj jest ze strony fdb.pl

https://fdb.pl/film/717694-sully

https://fdb.pl/film/686312-ksiegowy

 

Od razu jednak warto uprzedzić, że nie wszystkie podawane tu premiery są potem rzeczywiście emitowane na kanałach HBO i Cinemax, choć większość się sprawdza.

 

Informują na przykład, że kanały HBO emitowały i będą emitować u nas serial Amazona "Crisis in Six Scenes", a to jednak nieprawda.

https://fdb.pl/film/775704-crisis-in-six-scenes

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw, dlaczego do tej pory, Canal+ czy serwisy streamingowe nie zainteresowały się prawami do Warnera. Przecież te negocjacje dwóch podmiotów jednego właściciela nie zajęły by 1,5 roku. Dla Time Warnera jest to poprostu sytuacja, jakby przekładać pieniądze z jednej kieszeni, do drugiej.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Plus12  Podziękowania za dobrą robotę. Zawsze wskazujesz producenta danego filmu i za to  masz moje oklaski na stojąco. Samo podanie tytułu kilka dni przed premierą telewizyjną to żaden news, to samo można sobie przeczytać w programie telewizyjnym powszechnie dostępnym w internecie. Zapowiedź filmów WB w Cinemax i zarazem HBO GO to jest to na co czekałem, bo jakoś nie przekonywały mnie tezy, że rzekomo te prawa ma "Amazon"  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że serial Krypton to już daje przesłanki ku temu, że WB wraca na dobre. Już ma stosowne zapowiedzi.

Nie wiem czy Sully będzie miał podobna promocję bo mimo że będzie premierą to już nie świeży.

Bardzo pikantnie zapowiada się ramówką na kolejny miesiąc czyli czerwiec.

Ktoś wie kiedy te filmy pojawią się w HBO GO ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że serial Krypton to już daje przesłanki ku temu, że WB wraca na dobre. Już ma stosowne zapowiedzi.

Nie wiem czy Sully będzie miał podobna promocję bo mimo że będzie premierą to już nie świeży.

Bardzo pikantnie zapowiada się ramówką na kolejny miesiąc czyli czerwiec.

Ktoś wie kiedy te filmy pojawią się w HBO GO ?

Nowości serialowe z WB są też w innych stacjach, chociażby w Canal+ czy AXN, więc "Krypton" w HBO akurat o niczym nie świadczy.

 

Filmy to co innego. Zakładając, że tak jak podaje FDB "Sully" i "Księgowy" będą w Cinemaxie to w dniu swojej premiery na tej stacji powinny pojawić się także w HBO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że gdyby filmy z Warner Bros wracały do HBO,Cinemax to otrzymalibyśmy nowe premiery a nie rok po.Takie moje mniemanie ale nie sądzę by wrzucali to w Cinemax.Poczekamy na oficjalne zapowiedzi to uwierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,mówię o filmach które powinny się pojawić w HBO tak jak pojawiają się z innych wytwórni.A jeśli komuś zależy na premierach półtora roku po premierze kinowej to wyrazy wspólczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś produkcje WB pojawiały się u nas 1,5 roku po premierze kinowej, więc to są właśnie "nowe" filmy.

To prawda, ale zaczęli (jeśli zaczęli) od filmu, który miał premierę we wrześniu '16. Batman vs Superman miał premierę w marcu '16, a to już będzie ponad dwa lata.

 

Chciałbym żeby WB wrócił do HBO, tak samo jakbym chciał Foxa, ale dopóki nie zobaczę w oficjalnym programie filmów Warnera, to będę sceptyczny w temacie filmów WB w HBO.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości serialowe z WB są też w innych stacjach, chociażby w Canal+ czy AXN, więc "Krypton" w HBO akurat o niczym nie świadczy.

 

Filmy to co innego. Zakładając, że tak jak podaje FDB "Sully" i "Księgowy" będą w Cinemaxie to w dniu swojej premiery na tej stacji powinny pojawić się także w HBO GO.

To prawda ale na HBO było kompletnie 0 z WB. Skoro nagle pojawia się u nich tak głośna produkcja jak Krypton to można uznać że coś drgnęło w temacie i obie strony rozmawiają i są tego owoce.

Jakie filmy cię interesują w HBO GO?

Choćby Księgowy :)

Sądzę że gdyby filmy z Warner Bros wracały do HBO,Cinemax to otrzymalibyśmy nowe premiery a nie rok po.Takie moje mniemanie ale nie sądzę by wrzucali to w Cinemax.Poczekamy na oficjalne zapowiedzi to uwierzę.

Ja się z tym nie zgadzam. Byłoby wielką szkodą gdyby HBO wspólnie z Cinemax nie nadrobili zaległości. 

Oglądałem Sully i każdemu polecam ten film. Nie będziesz zawiedziony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...