Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze premiery czerwca w CANAL+:


01.06. Świat według T.S. Spiveta


03.06. Gunman: Odkupienie


04.06. Karbala


05.06. Feralna noc


06.06. Oddział wyrzutków


07.06. Najdłuższa podróż


08.06. Chór


10.06. Nieuchwytni


12.06. Ex Machina


13.06. Światła nad Phoenix


14.06. W harmonii


15.06. Z dala od zgiełku


17.06. Wrota zaświatów


 


Kolejne odcinki seriali: Rodzina Warrenów, Blindspot: Mapa zbrodni, Mentalista 7, Goldbergowie


 


Od 5 czerwca w Canal+Seriale nowy serial: Porzucony według Harlana Cobena (The Five) - emisja po 2 odcinki w niedziele o 22:00. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą główną premierą lipca w HBO jest SAN ANDREAS(3.07)

Szukałem w wyszukiwarce na HBO.pl drugiej głównej premiery lipca i wpisywałem filmy z tej listy https://forum.satkurier.pl/topic/35-oferta-filmowa-canal-hbo/page-344 ale żaden z tytułów się nie zgadza.Może ktoś z was wie jaki to może być film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą główną premierą lipca w HBO jest SAN ANDREAS(3.07)

Szukałem w wyszukiwarce na HBO.pl drugiej głównej premiery lipca i wpisywałem filmy z tej listy https://forum.satkurier.pl/topic/35-oferta-filmowa-canal-hbo/page-344 ale żaden z tytułów się nie zgadza.Może ktoś z was wie jaki to może być film

 

 

 

Na skutek przesunięcia, cieszącego się złą sławą, uskoku San Andreas w Kalifornii dochodzi do trzęsienia ziemi o sile 9 stopni w skali Richtera. Pilot helikoptera ratunkowego (Johnson) i jego żona, z którą nie utrzymuje kontaktów, muszą udać się z Los Angeles do San Francisco, aby uratować swoją jedyną córkę. Okazuje się jednak, że karkołomna podróż na północ jest jedynie początkiem, a gdy oboje myślą, że najgorsze już za nimi... jest tylko gorzej.

Edytowane przez robsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, dziwi mnie też co z Avengers Czas Ultrona... już dawno powinno być ogólnie to HBO bardzo słabo ostatnio, ale może się to też tak wydawać bo w 2015 nie było za bardzo filmowych hitów. :D  Poza Gwiezdnymi Wojnami to ogólnie nie było ciekawych filmów.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się, jeżeli jest to prawda. "Czas Ultrona" powinien mieć premierę w kwietniu, a "Ant-Man" między czerwcem a sierpniem. W dodatku FilmBoxy emitują "Strażników Galaktyki" i inne filmy Disney'a.

Tyle że HBO ostatnio pózno puszczał filmy generalnie. Jedynie jaki film MCU szybko puścili to Kapitan Ameryka Zimowy Żołnierz po 9 miesiącach po premierze kinowej. Już zaś Strażników puścił pózniej, bo puścił ponad rok po premierze. Nie wiem od czego to zależy

 

 

Może jednak HBO nie ma praw do filmów Marvela...

ma ma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz wskazać źródło na potwierdzenie tej swojej tezy, czy po prostu  ograniczyłeś się do dwóch słów "ma ma".

Edytowane przez morro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może teraz w ramach rewanżu C+ podebrał te prawa HBO.

Przecież nawet jeśli C+ by miało te prawa to też by już emitowali

 

Czy możesz wskazać źródło na potwierdzenie tej swojej tezy, czy po prostu  ograniczyłeś się do dwóch słów "ma ma".

Na przykład pytałem ich na oficjalnej stronie na facebooku i mają prawa do filmów disneya... a skoro disney ma marvela to HBO ma do nich prawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nawet jeśli C+ by miało te prawa to też by już emitowali

 

Na przykład pytałem ich na oficjalnej stronie na facebooku i mają prawa do filmów disneya... a skoro disney ma marvela to HBO ma do nich prawa...

 

Nie wszystkie filmy Marvela są produkowane przez Disneya. Deadpool, X-Man są np. przez FOX, a Spider-Man przez Columbia Pictures itd.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam czytać ze zrozumieniem komunikat o zawarciu umowy między Disneyem a SPI.

Nie ma w nim słowa o wyłączności do premier jest tylko wspomniane że podpisano umowę na pewien pakiet.

 

Jeśli by zgarnęli pełną pulę to padłoby słowo WYŁĄCZNOŚĆ,MARVEL,LUCASFILM. Nic takiego nie było więc dyskusja nie ma najmniejszego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie umowy podpisuje się na wyłączność. HBO od kilku miesięcy nie emituje nowych filmów Disneya. Pisząc o produkcjach Marvela miałem na myśli te dystrybuowane przez Disneya.
Do końca nie jest jasne, czy Filmbox ma prawa do wszystkich nowości.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...