Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie bardzo irytuje podejście przedstawicieli zarówno Canal+ jak i HBO, którzy to na profilach społecznościowych na każde pytanie dotyczące emisji danego filmu odpowiadają ciągle: "Na razie nie mamy w planach. Gdyby coś się zmieniło damy znać". Takie wyuczone na pamięć formułki tylko irytują, dlatego uważam, że takimi stronami powinni kierować ludzie, którzy mają jakąś wiedzę na temat tego, co emitują i emitować będą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze śmieszniejsza sytuacja miała miejsce na forum nc+, gdzie oficjalny doradca poinformował PRZED POPRZEDNIM WEEKENDEM, że poda premiery na październik i potem zapadł się pod ziemię :). Z dwojga złego wolę poczekać i mieć przyjemną niespodziankę niż nawet znać premiery kilka miesięcy wcześniej, ale nie znajdować tam nic ciekawego. Mnie cieszy, że o premierach kilku ciekawych filmów w Canal+ już wiem, a ciągle mam nadzieję, że to nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oni mogą sami nie wiedzieć, co będą emitować. Przykład spotu filmu Turbo na HBO, który potem leciał na Canal+, doskonale to potwierdza. No i nie zdradza się długofalowych planów, nie tylko ze względu na konkurencję. Ale dlatego, że plany mogą ulec zmianie. A potem będzie masa pytań "a to miało być wtedy, a nie było". :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla wielbicieli szybkosci HBO... juz nie przeszkadza ze pol roku po premierze w USA? kiedy zrozumiecie ze to zadna sztuka wyemitowac swoj serial rowno z innymi rynkami.

Tylko, że Dom grozy jest serialem SHOWTIME, a nie HBO. :roll: Ten serial polskie HBO już musiało kupić, i nie dostało go za darmoszkę, jak własne produkcje. To wysoka cena za licencję, jest najczęstrzą przeszkodą szybkiej premiery. Abonament naszego HBO jest za niski, żeby starczało na wszystko z pierwszej ręki. Licencjodawcy nie przyznają ulg za Polskie zarobki. Wręcz przeciwnie, często chcą więcej w imię tzw. dużego ryzyka niepowodzenia inwestycji. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze przypominam o tym fakcie marudzącym na późną emisję seriali w Canal+, nie zapominajmy o ogromnych kosztach jakie ponoszą za prawa sportowe i częstym pokazywaniu świetnych seriali w Ale Kino. Niestety nie można mieć wszystkiego, czego niektórzy na tym forum(na innych zresztą też) nie potrafią zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...