Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W kwietniu CANAL+ zaprasza na filmy: Somewhere. Między miejscami, Morlockowie i wehikuł czasu, Lourdes, Adwokat, Hop, Poznasz przystojnego bruneta, Igor, Para do życia, Między światami, Ip Man 2, Liga Dżentelmenów - Apokalipsa, Pod jednym księżycem, Wilcze prawo - 1974 , Tost, Londyński bulwar, Nibylandia, Strach, Italiani, Wilcze prawo - 1980, Moje popołudnia z Margueritte, Czerwony stan, Uprowadzona Alice Creed, Weekend, Latająca Maszyna 3D.

 

Nowe odcinki seriali: Krew z krwi, W garniturach, Bezkarni II, Mentalista IV, Cudowny świat przyrody V, Okropni Amerykanie II, Kamuflaż II.

 

Źródło Forum C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery nPremium na kwiecień za przedstawicielem Nki:

Sanctum, Zabójca z Tokio, Prawdziwe męstwo, Niepokonani, Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu, Jestem Bogiem, Gra życia, W imieniu prawa, Wszystko w porządku, Mała matura1947, Rezydent, Nie opuszczaj mnie, Gun, 13, 127 godzin, Kwiat pustyni, Lily, Mechanik: Prawo Zemsty, Thor, Rango, Prawnik z Lincolna.

 

Kilka filmów miało już premierę (m.in. Sanctum czy Prawnik z Lincolna) więc trzeba brać na to poprawkę. Pewnie przedstawiciel nie do końca się orientuje, więc wypisał niektóre filmy z godz. 20:00 zakładając że to premiery :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie oceniając poziomu produkcji, w ubiegłym roku wytwórnie nPremium wypluły największą ilość filmideł z plakatu pod kinem, co widać obecnie w ramówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Hm, zgubiłeś przynajmniej kilka filmów, min. Niepokonani (o ile to jest The Way Back), Jestem Bogiem, 127 godzin, Nie opuszczaj mnie, Kwiat pustyni, choć ten akurat był w Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy to wszystkie, które faktycznie polecą w kwietniu.

 

Kilka filmów z tej rozpiski przedstawiciela już było emitowane w lutym, więc nie są premierami. Więc może kilka faktycznych premier przeoczył. Poza tym brakuje seriali w tej rozpisce, a Dexter czy Nurse Jackie powinny się do tego czasu też skończyć, więc może pojawi się coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem i to chyba nie tylko ja drastyczny spadek premier w C+. Dla takiej osoby która jak ja lubi kino komercyjne w kwietniu (miesiąc świąteczny) jest 2-3 filmy. Toż to żenada. Kanał komercyjny powinien mieć w repertuarze i kino ambitne i komercyjne. Obecnie w C+ są prawie same filmy ambitne. Na samym Universalu nie nadrobią braku Monolithu i Foxa bo to filmowe potęgi. Mam Canal+ od 1999 roku, i miesiące były różne raz lepsze raz gorsze wiadomo. Ale zawsze było kilka głośnych tytułów i dobrych filmów. Dlatego gdy zobaczyłem premiery kwietnia podjąłem ostateczną decyzję! Wysłałem wczoraj wypowiedzenie (mam C+ do maja) i zamówiłem N-kę z 2 kanałami premium. Ze sportu lubiłem polska ligę to skróty obejrzę na Polsat Sport a jak się obie platformy połącza to wtedy zadecyduję. I nie wmawiajcie mi że miesiąc jest świetny, jak dla mnie i myślę chyba większej części abonentów tragiczny. Niech zmniejszą cenę za C+ a nie specjalnie puścili wytwórnie tak aby po połączeniu mieć 2 kanały premium i ściągać z Nas dodatkową kasę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem i to chyba nie tylko ja drastyczny spadek premier w C+. Dla takiej osoby która jak ja lubi kino komercyjne w kwietniu (miesiąc świąteczny) jest 2-3 filmy. Toż to żenada. Kanał komercyjny powinien mieć w repertuarze i kino ambitne i komercyjne. Obecnie w C+ są prawie same filmy ambitne.

No niestety. O tym że Canal+ będzie szorował tyły w 2012r. to wiedziałem już gdy tylko dowiedziałem się o utracie wytwórni Fox & Monolith na rzecz n-ki. Dlatego od kilku miesięcy jestem już abonentem n-ki a nie C+.

 

Niestety dla kino maniaków którzy oczekują komercyjnych głośnych pozycji w Canal+ ten czas dobiegł końca i musicie poczekać na nowy projekt obu platform :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...