Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze premiery Canal+ w lutym 2011 :

 

Nine - Dziewięć (reż. Rob Marshall) - (2009r.)

Kobieta na Marsie, Mężczyzna na Wenus - (2008r.)

Parnassus - (2009r.)

Nie cierpię walentynek - (2009r.)

Zatoka delfinów - (2009r.) - dokumentalny

Nowszy model - The Rebound - (2009r.)

Alvin i wiewiórki 2 - (2009r.)

Prorok - (2009r.)

 

Polskie premiery filmów:

 

Piksele (2009r.)

Hel (2009 r.)

Kołysanka ( 2010r.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym w CANAL+: Aktorki, Wygraj randkę, Zabójcze ciało, Nine - Dziewięć (reż. Rob Marshall), Doradztwo personalne, Wilk, Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus, Parnassus, Nie cierpię walentynek, Łajdak, Ed TV, Zatoka delfinów, Nowszy model, Alvin i wiewiórki 2, Prorok, Życie mniej zwyczajne, Dziewczyna zawodowa, Pod osłonę nocy, Piksele, Hel, Kołysanka.

bezpośrednia relacja z gali Oscary 2011, skrót z rozdania Cezarów 2011,koncert Green Day. Oraz nowe docinki seriali: Magia kłamstwa II, Caprica, Bohaterowie futbolu, Sengoku Basara, The Event.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. nie mam ani HBO, ani Canal +. Ale chciałbym się zdecydować na jedno z nich (na dwa mnie nie stać). Co polecicie ? Dla ułatwienia dodam kilka szczegółów.

1. Nie interesuje mnie sport. Nie mam zamiaru płacić za polską skopaną, NBA, czy żużel.

2. Interesują mnie filmy zarówno zagraniczne, jak i polskie (to ważne - cenię naszą kinematografię - dawną i obecną). Z tych drugich zwłaszcza kino offowe.

3. Interesuje mnie dokument, reportaż.

4. Chcę jak najwięcej oglądać w jakości HD.

5. Czas na oglądanie mam głównie od poniedziałku do piątku późnym wieczorem - po 20.

 

Proszę o radę - podpowiedź - co przy takich oczekiwaniach lepiej wybrać, HBO czy Canal +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o produkcje polskie to więcej ich jest chyba w CANAL+ (choć przeważnie są to beznadziejne "komedie" poniżej poziomu podłogi, typu "Lejdis").

Są też często programy dokumentalne.

Ale przede wszystkim radzę Ci zrobić następującą rzecz: sprawdź sobie jakie filmy wydały ostatnio wytwórnie będące w CANAL+, a jakie w HBO i na tej podstawie zdecyduj. Tutaj masz rozpiskę: viewtopic.php?f=11&t=16736&start=15#p425120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce (2011 rok) w CANAL+ min. Człowiek, który gapił się na kozy, Disco robaczki, Fenomen, Green Zone, Jestem miłością" (Io sono l'amore"), Marmaduke - pies na fali, Opętani/The Crazies, Pan i pani Killer,"Wall Street: Pieniadz nie śpi" (Wall Street. Money Never Sleeps), Ryś i spółka, Samotny człowiek, Trick, Mysi agenci, Była sobie dziewczyna An Education, Tekken.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden czy dwa filmy z Monolithu pojawi się w kanale N - czy to zapowiedz utraty przez C+ wyłaczności na te filmy? Proszę o konkretne wypowiedzi nie snucie domysłów!

 

Masz racjie canal + stracił wyłączność na filmy z Monolithu, i będą pojawiać się kolejne w kanale N. Już zapowiadane są następne pozycjie z Monolithu. Jak dla mnie to bardzo dobrze że pozycjia c+ się osłabia. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie to tytuly? masz na mysli te ktore zeszly z anteny canal+?

 

Te co zeszły (bądź nadal są na antenie jak "Vicki Christina Barcelona") z Canal+ są akurat z Kina Świat. Z Monolithu w tym miesiącu jest "Harry Brown" oraz pojawiła się zapowiedź "Milenium" niestety nie wiadomo którego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...