Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W marcu 2010 w Canal+ zobaczycie m.in. Transporter, Rocker, Człowiek na linie - Man on Wire, Slumdog. Milioner z ulicy, Przemiana, Dziewczyny z drużyny 5, Funny Games U.S., Tatarak, Żądza śmierci, Opowiedz mi o deszczu, Zdjęcie w godzinę, Hamlet 2, Lwica, Rodzina Savage, Wyrolowani, MR 73, Tulpan, Pełnym głosem, Na lodzie - Liga juniorów. Nowe odcinki seriali: Przez 24 godziny VII, U nas w Filadelfii IV, Eureka, galę Oscary® 2010 (na żywo) oraz wieczór specjalny: Mickey Rourke - wielki powrót - filmy Killshot i Zapaśnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO w marcu: Wojna domowa, Góra czarownic, Transporter 3, Janosik, Scooby-Doo! Strachy i [beep]chy, Hannah Montana. Film, koncert Avril Lavigne w Toronto , dokument Nie jesteśmy puszczalskie, Klientka, Na rozkaz serca, Elita, Niezła parka, Ostatnia bitwa, Czarna owca, Lewy sercowy, Historia Deweya Coxa, Zemsta po śmierci, Cygańska księżniczka, Grę czas zacząć, Winda, Opowieść Mary, Ostatnia posługa, Kwarantanna, Dekameron. Seriale

Pacyfik, Dowcipne numerki, Seks w wielkim mieście, Pohamuj entuzjazm, Różowe lata siedemdziesiąte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień w CANAL +:

Miasto cienia,

Oszukana,

Vicky Cristina Barcelona,

Opowieści dziwnej treści - Żółw kontra zając,

Push,

Podróż ze zwierzętami domowymi,

Solaris,

Nienarodzony,

Killers w Royal Albert Hall,

Adrenalina 2 - Pod napięciem,

Złodzieje gwiazd,

Chłopiec A,

Antwone Fisher,

Patti Smith - Sen o życiu,

Wojna polsko-ruska,

Niebieski słoń,

Czerwony Baron,

Incydent,

La Fontaine - wyzwanie,

Blondynka w koszarach,

Zdrajca,

Generał Nil,

Telefon,

Walc z Baszirem,

Futurama - Gra Bendera.

 

Przez 24 godziny VII,

U nas w Filadelfii IV,

Trauma,

South Park XIII,

Eureka III,

Detektyw Monk VIII.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne premiery, przyznam że film Wojna Polsko Ruska to film ciężki, naprawdę ciężko go zrozumieć. Na Adrenalina 2 czekam z niecierpliwością, naprawdę dobry aktor, udany film. W HBO podoba nie się bardzej wprowadzanie filmów i kina europejskiego, Canal+ owszem puszcza, ale większość jest amerykańskich, na HBO lecą filmy Chorwackie, Izraelskie czy Rosyjskie, na pewno duży plus dla tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam. Wiem, że to banalne pytanie ale który kanał wg. Was jest lepszy a może inaczej oba są godne uwagi i się uzupełniają ale jeśli możecie przedstawcie atuty obu z nich. Ja mam dostęp tylko do HBO od dwóch miesięcy i jakoś nie specjalnie mnie on zadowala. Nie oczekuje wielu hitowych premier. Być może po prostu na razie nie napotkałem czegoś co trafiło by w mój gust. Jaki Jest Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Poczytaj ten dział leniu, a odpowiesz sobie na pytanie

Ok, śledzę ten temat od długiego czasu, jednak nie łatwo coś jednoznacznie wywnioskować. Jedni wolą to, inni coś innego. Sporo sprzecznych opinii. Chodziło mi o bardziej obiektywne zdanie na temat obu kanałów. Jednak przyznam, że to nie było trafione pytanie. Najlepiej samemu coś sprawdzić by się przekonać czy nam odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dostęp do HBO od listopada z racji świątecznej promocji i nie zapłaciłbym za ten kanał nawet złotówki.Jakość jest tak fatalna że zniechęca do oglądania.Zamiast równać pod tym względem do Canal+ to równają do Hallmarku czy Movies24.Taki Polsat Film ma zdecydowanie lepszą jakość od HBO które nawet w 16/9 nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj ten dział leniu, a odpowiesz sobie na pytanie

Nie wiem skąd w Polsce ciagle taka agresja wobec innych. Dla mnie jeden kanal uzupelnia drugi, choc na canal+ zdecydowanie wiecej premier i posiada wiecej wytworni filmowych w posiadaniu. Dwa kanaly razem daja spora liczbe ciekawych filmow w miesiacu.

@Pawel lekko przesadziles z tym porownaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj ten dział leniu, a odpowiesz sobie na pytanie

Nie wiem skąd w Polsce ciagle taka agresja wobec innych. Dla mnie jeden kanal uzupelnia drugi, choc na canal+ zdecydowanie wiecej premier i posiada wiecej wytworni filmowych w posiadaniu. Dwa kanaly razem daja spora liczbe ciekawych filmow w miesiacu.

@Pawel lekko przesadziles z tym porownaniem.

 

Jak ktoś zadaje tendencyjne pytania to nie dziwne, że jest "lekka" agresja i irytacja ze strony innych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery Cinemax na kwiecień:

 

CLARA'S HEART

REST STOP: DON'T LOOK BACK

THE INTERNATIONAL

DANSE AVEC LUI AKA. DANCE WITH HIM

JESUS CHRIST SUPERSTAR

THE LAST TEMPTATION OF CHRIST

WHY DO FOOLS FALL IN LOVE

M. BUTTERFLY

PISTOLEROS

DEADLINE

ZION ET SON FRERES AKA. ZION AND HIS BROTHER

SCARECROW

VACANCY 2: THE FIRST CUT

KNOCKED UP

GREEN LANTERN: FIRST FLIGHT

LEAVING BARSTOW

RESIDENT EVIL: DEGENERATION

THE BOURNE ULTIMATUM

WONDER WOMAN

ZHAN. GU AKA. THE DRUMMER

THE FIELD

IN THE HEAT OF THE NIGHT

SATURDAY NIGHT AND SUNDAY MORNING

MUM & DAD

 

Premiery Cinamax na maj:

 

APPALOOSA

WELCOME

BRING IT ON: IN IT TO WIN IT

EVERYBODY'S ALL-AMERICAN AKA. WHEN I FALL IN LOVE

DANTE'S PEAK

CHILD'S PLAY 1988

DISENGAGEMENT AKA. DESENGAGEMENT

BOLLYWOOD HERO

ALICE'S RESTAURANT

THE SPITFIRE GRILL

HOLLYWOOD'S BEST FILM DIRECTORS EP. 11 - BARRY LEVINSON

LIVING OUT LOUD

LINKEROEVER AKA. LEFT BANK

PRIDE AND GLORY

HARRISON MONTGOMERY

MEN DON'T LEAVE

LAST EMBRACE

MOTHER NIGHT

MY NAME IS BRUCE

UNCERTAINTY

PARAISO TRAVEL

BLOODBROTHERS

NEIGHBORS

LOVE FIELD

BODY OF LIES

IN JEDER SEKUNDE AKA. AT ANY SECOND

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...