Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Paweł Szmit napisał:

Może ktoś wie kiedy będzie premiera filmu "Obecność 3" na HBO?

W lipcu-sierpniu 2022.Filmy Warnera HBO emituje rok,ponad rok po premierze kinowej

2021-09-16 DVD i Blu-ray,potem VOD-y

Niestety polskie HBO,to nie amerykańskie i tutaj wszystko idzie standardowo

Edytowane przez Palamander
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Paweł Szmit napisał:

Może ktoś wie kiedy będzie premiera filmu "Obecność 3" na HBO?

Moim zdaniem bardziej wrzesień 2022 bo hitów w lato nie puszczają zazwyczaj.

Może już wtedy bedziemy w rzeczywistości HBO MAX i bedzie duża szansa, że wszystkie filmy z uniwersum "Obecność" na stałe zostaną w HBO. Na to czekam.

Edytowane przez domin107
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, było o tym w oddzielnym wątku ale tego też dotyczy.

Można śmiało powiedzieć, że "Black Widow" pojawi się w HBO.

Ciekawe jak to będzie wyglądało w kwestii poszczególnych licencji.  Nie można zapomnieć, że Disney ma jeszcze ubitego deala z Sony. 

Jak to się ma do sytuacji w Polsce ? Może nijak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informację potwierdziła portalowi Marta Szafrańska, odpowiedzialna za komunikację Disneya w naszym regionie.

- Z przyjemnością potwierdzamy, że Disney+ zadebiutuje w Polsce latem 2022 roku. Doceniamy cierpliwość fanów oczekujących wejścia Disney+ i dokładamy wszelkich starań aby wprowadzić do krajów Europy Środkowej i Wschodniej najwyższej jakości serwis - czytamy w komunikacie przesłanym portalowi wirtualnemedia_pl.

To jest najważniejsza informacja. Pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam, aż ta bańka kolejnych serwisów pęknie, bo pęknąć w końcu musi, w nieskończoność nowych serwisów nie da się tworzyć i część z nich nie przetrwa próby czasu. Jest taki obrazek sprzed paru lat, ale z biegiem czasu staje się jeszcze bardziej aktualny.

 

Spoiler

anool56fb8s21.jpg

 

Ale abstra[beep]ąc od tego, ciekawa jest dla mnie sprawa produkcji Sky Original. Nie jestem pewny, ale wydawało mi się, że one są u nas w HBO na zasadzie wymiany w zamian za to, że na rynkach Sky są produkcje HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ale abstra[beep]ąc od tego, ciekawa jest dla mnie sprawa produkcji Sky Original. Nie jestem pewny, ale wydawało mi się, że one są u nas w HBO na zasadzie wymiany w zamian za to, że na rynkach Sky są produkcje HBO.

To nie tak. Niektóre seriale HBO to koprodukcja ze Sky. Sky ma prawa na rynkach gdzie jest obecny, a na pozostałych HBO. Pozostałe seriale Sky Original są w różnych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że ta bańka za jakiś czas pęknie i oni wszyscy muszą myśleć co dalej bo tylu graczy nie utrzyma się na rynku.

Myślę, że na tym wbrew pozorom może skorzystać C+.

P[beep]rnie pod swoje skrzydła VIAPLAY,SKYSHOTIME i DISNEY +. Będzie się dobierało co się chce i bedzie opłata w jednym rachunku. To będzie wygoda. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że ta bańka za jakiś czas pęknie i oni wszyscy muszą myśleć co dalej bo tylu graczy nie utrzyma się na rynku.
Myślę, że na tym wbrew pozorom może skorzystać C+.
P[beep]rnie pod swoje skrzydła VIAPLAY,SKYSHOTIME i DISNEY +. Będzie się dobierało co się chce i bedzie opłata w jednym rachunku. To będzie wygoda. 
 
Jak pisałem, problemy mogą mieć serwisy bazujące na licencjach i one mogą się w przyszłości łączyć. Giganci, bazujący na własnych produkcjach będą liczyli abonentów globalnie i spokojnie się utrzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

##SkyShowtime to kolejne SVOD, które zmierza do Polski. Znamy pierwsze szczegóły oferty.

Już dla samych filmów od Universal Pictures („Szybcy i wściekli”, „Wrath of Man”, „Nobody”, „Old”) czy też Paramount Pictures („A Quiet Place Part II”, „Snake Eyes”, „Infinite”) warto będzie sprawdzić całą ramówkę SVOD.##

Oj oj oj...:) W przyszłym roku wchodzi też D+.Czyli jak widać HBO straci Paramount,C+ straci Universal i 20th Century Studios-raczej Disney będzie chciał nowości z tego studia u siebie emitować

Więc C+ zostaje bez PremierLeague i z KinoŚwiat:):):) Od stycznia 2020 rozpoczął się początek końca C+.

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...