Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o jakość w streamingu to do ideału wiele tu brakuje.

Właściwie chyba tu jest najsłabsza jakość.

Dawno nie korzystałem z kanałów linearnych ( sat) HBO, tu jest lepiej?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Pawop napisał:

Brakuje, ale nie jest tak tragicznie, jak niektórzy starają się to przedstawić

Jak nie jest? Porządnego HD nie masz a gdzie tam 4K..więc jak nie jest tragicznie? Zwykłe tureckie [beep]oły na Netflixie masz w 4K a tu hollywodzkie hity w pixelozie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, umek napisał:

Szkoda że jakościowo to dno z z 20 wieku


Witaj Umek, może poprawią ;)

 

1 godzinę temu, Pawop napisał:

Nie przesadzaj.


 


Jakie to słabsze okresy miało HBO? Pamiętaj, że jeden miesiąc jest bardziej obfity w premiery inny mniej.


Były miesiące bez premier w niedzielę lub powtórki z CINEMAX i to częściej niż Ci się wydaję. Nie mam zamiaru przeglądać i Cię przekonywać.

 

3 godziny temu, czerstwy napisał:

Meldujcie w wątku HBO o tych dobrych filmach. Chętnie zerknę je w HBO GO?


OK. Polecam Słodziak (2019) - bolesny, osobisty, wymowny obraz relacji ojca z synem, który jest rozrachunkiem z traumami przeszłości.

Edytowane przez Lubie kino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrześniowe premiery w Canal+:

 

Jojo Rabbit, 1.09 21:00

Dzikusy (Les sauvages), 3.09 21:00

Dama pikowa (Dama Pik), 4.09 21:00

Sługi wojny, 5.09 21:00

Tajni i fajni (Spies in Disguise), 6.09 10:00

Sztuka ściagania się w deszczu (The Art of Racing in the Rain), 6.09 21:00

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bloo411 napisał:

@Pawop, filmy z Paramountu HBO ma już co najmniej od 2014/2015 roku, bo wtedy Canal+ utracił tą wytwórnię, a brak filmów z WB, to jak się nie mylę rok 2017 lub 2018.

Filmy Paramountu w HBO pojawiły się w 2016, natomiast WB zniknęły w 2017

 

42 minuty temu, Lubie kino napisał:

Były miesiące bez premier w niedzielę lub powtórki z CINEMAX i to częściej niż Ci się wydaję. Nie mam zamiaru przeglądać i Cię przekonywać.

 

No i co z tego? Filmy z Cinemaxa pojawiają się na HBO i odwrotnie. Jak już wspominałem ocenianie oferty kanału na podstawie jednego miesiąca świadczy o nieznajomości tematu i mija się z celem. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jest akurat rybka czy filmy Monolitha są w HBO czy Canal+. Najważniejsze, że w końcu są w jakiejś tv, choć nadal nikt nie wyemitował "I. Tonya", co już jest śmieszne. Akurat w kablówce jakość HBO jest co najmniej znośna, na pewno dużo lepsza niż z satelity.  Tak jak napisał @Pawop nie ma co oceniać repertuaru danej stacji po miesiącu czy dwóch. W Canal+ polecam świetny film "Portret kobiety w ogniu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na C+ szansa jest przynajmniej zobaczyć "kątent" filmowy premium od Monolith w dobrej jakości.Dla mnie jednak  nie końca rybka czy to HBO czy C+.

Wiadomo w pierwszej kolejności seriale a tu ma sens w  HBO GO ,  ale czasami najdzie ochota na jakiś dobry film. ;-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz rację.Nie ma idealnej oferty. :-)

Jednak w UPC czy PC+ korzystam głównie z HBO przez streaming.

Zdarzało się wybierać HBO OD a plotka głosi , że znajdą  się tam treści 4K w przyszłości.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem na profilu HBO o prawa do Monolithu i odpisali tylko tyle, że nie zdradzają informacji na temat umów z dystrybutorami. O ile co do szczegółów tej umowy jest to logiczne, o tyle dziwi mnie że nawet jeśli faktycznie przejęli Monolith to nie zamierzają się tym pochwalić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo do pokazania filmów Monolith,  stacja HBO dostała od Świętego Mikołaja, który przez pomyłkę wyciągnął je z paczki adresowanej do C+  ? Tak więc, nikt nic nie przejął ani nie pozyskał,  tak tylko przez pomyłkę pokazują ?

Edytowane przez breaking
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzesień w CANAL+ ➡️ Jojo Rabit; Sługi wojny; Dama Pik; Tajni i fajni; Sztuka ścigania się w deszczu; Zawód: Kobieciarz; Sala samobójców. Hejter (koprodukcja CANAL+); Le Mans’66; Pan T.; Ekstaza; Obywatel Jones; John Wick 3; Sybilla; Nieplanowane; Supernova (koprodukcja CANAL+)⤵️

Ikar. Legenda Mietka Kosza (koprodukcja CANAL+); I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!; Backdraft 2; Błąd systemu; Ukryte życie; Eksiteu (Exit); Dzikusy (Les sauvages, serial sensacyjny CANAL+ ORIGINAL); Miasta rytm 2 (CANAL+ ORIGINAL, serial dokumentalny)⤵️oraz seriale: Cela śmierci (En el corredor de la muert) i Hippocrate (Interns). ??

 

Od Szymona Sokoła na Twitterze.

 

  • Popieram 2
  • Dzięki 2
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...