Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem, premierą sierpnia, z paczki HBO / Cinemax jest film "W starym, dobrym stylu". Jest to jedna z niewielu produkcji, na którą miałem ochotę się wybrać. Dodatkowo gwiazdorska obsada, a po zwiastunach zapowiada się ciekawa komedia

A wy, na jaką premierę sierpnia czekacie?

Spot "Wkrótce w HBO"

-Atak paniki - Złoty Lew dla najlepszej drugoplanowej roli kobiecej, Magdaleny Popławskiej

-Najlepszy

Oraz wrześniowe premiery:

-Dunkierka

-Coco

- Jumanji. Przygoda w Dżungli

O, Atak Paniki chętnie zobaczę bo polscy krytycy filmowi ten film zachwalają pod niebiosa a zwiastun tego filmu mnie od siebie odrzucił (głównie przez ciągłe przeklinanie), a Najlepszego polecam bardzo dobry film Palkowskiego ale do poprzedniego filmu tego reżysera (czyli Bogowie) bardzo daleko. A co do reszty to wszystko będzie we wrześniu i na każdy z tych filmów bardzo mocno czekam a zwłaszcza na Coco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Najlepszy" od kilku tygodni leci w pakiecie VOD Cyfrowego Polsatu. Co prawda, jest to jakość SD. Na szczęście w ramach tego "pakietu" mam darmowy dostęp do tej produkcji, ale jeszcze nie zabrałem się do seansu. Zapewne jutro zniknie z oferty...

Edit: Jednak film jest emitowany tylko do czwartku.

Z resztą i tak jakość obrazu na tv 42' podczas dynamicznych scen odstrasza od oglądania.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy że 20 Centaury Fox to prawie Disney, więc może stąd Kingsman Złoty krąg w HBO a HBO ma Di$neya niemalże na wyłączność. Ja czekam teraz na Black Panther w HBO i Ready Player One :)  bo zamierzam te filmy obejrzeć z lektorem

 

Akurat Player One ma też do wyboru wersję lektorską oprócz dubbingu w wydaniach sklepowych (DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D, 4K Ultra HD). Taka sama sytuacja jest z Ligą Sprawiedliwości (pewnie pojawi się w HBO na Gwiazdkę) i Rampage: Dziką furią (premiera telewizyjna zapewne latem przyszłego roku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Sprawiedliwości w grudniu jak najbardziej mogłaby być w HBO, zwłaszcza że HBO stawiało niegdyś filmy Warner Bros na Święta Bożonarodzeniowe jako premiery/hity. Kiedyś to Harry Potter, Hobbit, teraz mogłaby być właśnie Liga Sprawiedliwości. Noworoczną niespodzianką albo będzie Black Panther z którym czekają jeszcze albo Han Solo Gwiezdne Wojny Historie, chociaż jeszcze jest Infinity War, więc koniec roku w HBO na pewno będzie zarezerwowany na te filmy jak najbardziej. W Canal+ niedługo powinien się pojawić np. Więzień Labiryntu Lek na Śmierć chociaż może i on być już w HBO ze względu na to że Disney ma Foxa. Ciekaw jestem co w układzie choćby Deadpoola 2 czy w Canal + czy w HBO pod koniec roku, lub też jako Noworoczna Niespodzianka, opcji jest wiele, HBO ma w najbliższych miesiącach dużo do wykupienia i duże pole do popisu, oby to jednak wyważyli bo potem zabraknie ciekawych propozycji na kolejne miesiące. Ant Man i Wasp obstawiam w podobnym terminie co Spider Man Homecoming w HBO.

 

Jeszcze TVN teraz wyemituje jesienia na pewno Fantastyczne Zwierzęta i jak je znalezć, czy Batman vs Superman ze względu na nakręcenie "hype" na kolejne filmy z tych uniwersum które miesiąc po miesiącu wejdą do kin w listopadzie, no i w grudniu, zatem czekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sprawdzałem w czerwcu, "Batman v. Superman" i "Fantastyczne Zwierzęta" będą dostępne w bibliotece hbo:go do 31 marca 2019. Czyli premiera tych filmów na tvn będzie z jeszcze większą obsuwą. Chyba, że wykupili licencję na wcześniejszą emisję.

 

Zobaczymy co będzie... Ja jednak myślę że to nie będzie mieć związku... HBO nawet powtarzał ostatnio Gwiezdne Wojny, Filmy marvela itd. a i tak za chwilę leciały w TVN.

 

Pawop jakie pół roku po premierze? A Strażnicy Galaktyki 2 w HBO był 1 stycznia 2018 a film miał premierę w maju 2017, radzę odświeżyć wiadomości i mnie nie trollować jak się czegoś nie wie.

Edytowane przez Barti
Treści swojego postu nie zamieszczamy w obszarze cytowania treści innego postu, tylko pod nim. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sprawdzałem w czerwcu, "Batman v. Superman" i "Fantastyczne Zwierzęta" będą dostępne w bibliotece hbo:go do 31 marca 2019. Czyli premiera tych filmów na tvn będzie z jeszcze większą obsuwą. Chyba, że wykupili licencję na wcześniejszą emisję.

 

Gdzie sprawdzałeś datę dostępności filmów w HBO Go?

 

 

Zobaczymy co będzie... Ja jednak myślę że to nie będzie mieć związku... HBO nawet powtarzał ostatnio Gwiezdne Wojny, Filmy marvela itd. a i tak za chwilę leciały w TVN.

 

Pawop jakie pół roku po premierze? A Strażnicy Galaktyki 2 w HBO był 1 stycznia 2018 a film miał premierę w maju 2017, radzę odświeżyć wiadomości i mnie nie trollować jak się czegoś nie wie.

 

Strażnicy Galaktyki 2 byli pół roku po premierze, bo to Disney, a ich filmy właśnie bardzo szybko lądują w HBO. Na inne trzeba czekać dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sprawdzałeś datę dostępności filmów w HBO Go?

 

Przepraszam, pomyliło mi się, chodziło mi o HBO On Demand, o ile się nie mylę, tam nadal można odnaleźć dokładną datę wygaśnięcia licencji. Niegdyś na nflix.pl podawano datę wygaśnięcia licencji, która zawsze się sprawdzała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas_k, filmy Disneya, Sony i Paramountu potrafią pojawić się na HBO po 8-9 miesiącach od premiery, nie wcześniej. Nie wiadomo jeszcze jak to wygląda sytuacja z WB.

Film Strażnicy Galaktyki 2 pojawił się po 8 miesiącach.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas_k, filmy Disneya, Sony i Paramountu potrafią pojawić się na HBO po 8-9 miesiącach od premiery, nie wcześniej. Nie wiadomo jeszcze jak to wygląda sytuacja z WB.

Film Strażnicy Galaktyki 2 pojawił się po 8 miesiącach.

 

 

No to przecież to pisałem to ty twierdziłeś że piszę niepoważnie... Ok może na Deadpoola 2 jeszcze trochę poczekamy, ale na pewno pod koniec roku i początkiem nowego w HBO będą mieć premiery takie filmy jak Black Panther, Avengers Infinity War i Han Solo. Liga Sprawiedliwości raczej powinna być w grudniu jeśli ta licencja z filmami WB w HBO nie była teraz chwilowa to do Aqumana HBO wyemituje. Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery C+ na wrzesień, będzie kilka niezłych tytułów, na pewno uwagę zwraca "Cicha Noc" (10 miesięcy po premierze, chyba, że liczymy jak niektórzy wolą od światowej to rok ;)).

 

Atomic Blonde CANAL+, sobota 1 września
The Layover CANAL+, niedziela 2 września
The Place CANAL+, poniedziałek 3 września

The Forgotten Forests Of Malaysia, CANAL+ FAMILY, poniedziałek 3 września

Manifesto, CANAL+ FILM, wtorek 4 września

Szron, CANAL+ FILM, środa 5 września
Śmierć nadejdzie dziś  CANAL+, piątek 7 września
Barry Seal: Król przemytu CANAL+, sobota 8 września
Powiernik królowe CANAL+, niedziela 9 września
Ingrid wyrusza na zachód CANAL+, poniedziałek 10 września

Serce miłości, CANAL+ FILM, wtorek 11 września
Hva vil folk si (What Will People Say) CANAL+ FILM, środa 12 września

Człowiek bez pamięci CANAL+, piątek 14 września
American Assassin CANAL+, sobota 15 września
Tulipanowa gorączka CANAL+, niedziela 16 września
Patti Cake$ CANAL+, poniedziałek 17 września

L'échange des princesses (The Royal Exchange), CANAL+ FILM, wtorek 18 września
The Queen of Sin CANAL+, piątek 21 września
Cicha noc, CANAL+, sobota 22 września

Wieża. Jasny dzień, CANAL+, niedziela 23 września

Oko na Julię, CANAL+ FILM, wtorek 25 września

Olivia Newton-John: Hopelessly Devoted to You, CANAL+ FILM, środa 26 września
Sleeper, CANAL+, piątek 28 września
Pierwszy śnieg, CANAL+, sobota 29 września
Madame, CANAL+, niedziela 30 września

Oprócz tego nowy serial "Keeping Faith" i drugi sezon Snowfall.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery niedzielne:

9.09 22:00 Annabelle. Narodziny zła

16.09 20:10 ChiPs: Motopatrol (2017) (Warner Bros) wyst. Michael Peña

23.09. 20:10: Dunkierka (2017), Warner Bros. Reż. Christopher Nolan, wyst. Mark Rylance, Tom Hardy, Cillian Murphy, Fionn Whitehead.

30.09. 20:10: Jumanji. Przygoda w Dżungli (2017) Sony, Columbia Pictures. Reżyseria: Jake Kasdan, Wyst. Dwayne "The Rock" Johnson, Kevin Hart, Jack Black.

mozna posiedzieć ze bardzo późno jak na płatny kanał filmowy.Był moment ze emitowali filmy na równo ze Sky Cinema i znów się rozjechało ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza Jumanji, reszta to produkcje Warnera, ich filmy zawsze były sporo później. Jeszcze do końca nie wiadomo jak to będzie wyglądało z nową umową.

Filmy z pozostałych wytwórni HBO pojawiają się 8-9 miesięcy po premierze, czyli podobnie jak w Sky.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cichą noc" ze względu na czas akcji i tak lepiej obejrzeć w okresie bożonarodzeniowym. Z polskich produkcji bardziej czekam na bardzo słabo dostępny film "Wieża. Jasny dzień". Nie trafił chyba do żadnego serwisu VOD, ani nie został wydany na krążku.

 

Chcę również obejrzeć rosyjski film "Bliskość", który 13 września będzie miał premierę w Ale Kino+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że "Cichą Noc" dali teraz, natomiast w grudniu pewnie Canal+ wyemituje "Listy do M3", także w okresie świątecznym też będą nastrojowe filmy.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno "Cichą noc" nazwać nastrojowym filmem. :)

 

"Cichą noc" ze względu na czas akcji i tak lepiej obejrzeć w okresie bożonarodzeniowym. Z polskich produkcji bardziej czekam na bardzo słabo dostępny film "Wieża. Jasny dzień". Nie trafił chyba do żadnego serwisu VOD, ani nie został wydany na krążku.

 

Chcę również obejrzeć rosyjski film "Bliskość", który 13 września będzie miał premierę w Ale Kino+.

Dzięki za zwrócenie uwagi na ten ostatni film, bo mógłbym go przegapić, a też miałem ochotę go obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...