Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień oscarowy w Canal + 

24.02 22:30 NIENAWISTNA ÓSEMKA Quentina Tarantino (2015) (Monolith Films) (w rolach głównych Kurt Russell,Tim Roth,Samuel L.Jackson i Jennifer Jason Leigh)

25.02 21:00 CAROL (2015) (Gutek Film) (w rolch głównych Ronney Mara i Cate Blanchett)

26.02 21:30 POKÓJ (2015) (Monolith Films) (w rolach głównych Brie Larson i Jacob Tremblay) i 23:35 WIĘZI Zofii Kowalewskiej (nominacja do Oscara 2017 za najlepszy dokument krótkometrażowy)

28.02 22:30 ZYCIE ANIMOWANE (2016) (nominacja do Oscara 2017 za najlepszy dokument pełnometrażowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery filmowe CANAL+ luty 2017:

01.02. Wielka Gilly

03.02. Wyprowadzona

04.02. Wściekle szybcy

05.02. Nieznajoma

05.02. Przygody tańczącego psiaka

06.02. Sprawiedliwy

07.02. Życie ponad stan

10.02. Z jak Zachariasz

11.02. Moje córki krowy

12.02. Kochajmy się od święta

12.02. K9: łowcy skarbów

13.02. Objawienie

14.02. Apetyt na miłość

16.02. Sekret w ich oczach

17.02. Na granicy

19.02. Zjednoczone stany miłości

24.02. Nienawistna ósemka

25.02. Carol

26.02. Pokój

28.02. Życie animowane

 

Oczywiście nie jest to jeszcze pełna lista premier, ale póki co - miesiąc zapowiada się wyśmienicie (przynajmniej dla mnie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa filmy które mnie interesują to "Nienawistna ósemka" i "Carol" reszta, no cóż bez rewelacji, dla mnie Luty byłby miesiącem nudnym. Byłby...bo nie mam Canal+ od grudnia, wolę HBO, a ściślej mówiąc HBO GO i nieograniczony dostęp do filmów i seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym nieograniczonym to trochę(a nawet mocno) przesadziłeś- brak wielu filmów i przede wszystkim seriali Netflixa.

Luty jak zazwyczaj w Canal+ bardzo dobry, cieszy powrót produkcji Kino Świat. Szkoda, że brak filmu "Spotlight", który miał premierę w polskich kinach w lutym ubiegłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon. Mając na myśli nieograniczony mówię o np. serialu "Gra o Tron" lub "Czysta Krew" których do tej pory nie miałem możliwości jak go oglądać, teraz mam możliwość obejrzenia wszystkich sezonów. A mając Canal+ gdybym chciał od początku oglądać np. serial "Grimm", czy chociażby "Quantico"  to nie było by takiej możliwości. Weź to pod uwagę.

Edytowane przez piotrek-podlasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź też pod uwagę, że masz dostęp do powiedzmy 1/3 tortu, bo resztę praw ma Canal+ lub Netflix. Ja tak rozumiem nieograniczony. W związku z tym, że ja nie jestem aż tak wielkim fanem seriali, mam dostęp tylko do C+ i HBO z Cinemaxem. Mam pewność, że właściwie żaden wartościowy film mi nie umknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon. Mając na myśli nieograniczony mówię o np. serialu "Gra o Tron" lub "Czysta Krew" których do tej pory nie miałem możliwości jak go oglądać, teraz mam możliwość obejrzenia wszystkich sezonów. A mając Canal+ gdybym chciał od początku oglądać np. serial "Grimm", czy chociażby "Quantico"  to nie było by takiej możliwości. Weź to pod uwagę.

Nie ma w tym nic dziwnego, Gra o tron i Czysta krew to produkcję HBO, natomiast Grimm i Quantico to seriale, do których C+ kupił licencje. Zasadnicza różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tym nic dziwnego, Gra o tron i Czysta krew to produkcję HBO, natomiast Grimm i Quantico to seriale, do których C+ kupił licencje. Zasadnicza różnica.

Nie zrozumiałeś mnie. Chodzi mi o to, że nie ma takiej usługi dla zwykłego Kowalskiego (jak nie masz nc+) by bez problemu "gdzie chcesz i kiedy chcesz" obejrzeć dany serial do którego ma prawa Canal+. Usługa taka jak np. Canal+ Go czyli coś podobnego powinna być dostępna wszystkim abonentom C+, bez wyjątku, a nie tylko abonentom nc+ (czyli nc+ GO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery marca 2017 w HBO :

3.03.2017 20:55 NOCNY POŚCIG (2015) (Warner Bros) (w rolach głównych Liam Neeson i Ed Harris) (powtórka z Cinemax)

4.03 18:35 Miles (2016)

5.03 20:10 GDZIE JEST DORY (2016) (Disney)

12.03 20:10 GRIMSBY (2016) (Columbia Pictures) (w rolach głównych Sacha Baron Cohen,Mark Strong,Penelope Cruz,Isla Fisher,Rebel Wilson i Ian McShane)

Dodatkowo w Cinemax 12.03 o 20:00 PSY MAFII(Triple 9) (2016) (Columbia Pictures) (w rolach głównych Casey Affleck,Kate Winslet,Woody Harrelson i Chiwetel Ejiofor)

Edytowane przez Plus12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce w HBO:

GDZIE JEST DORY (2016) (Disney)

GRIMSBY (2016) (Columbia Pictures) 

- GHOSTBUSTERS:POGROMCY DUCHÓW (2016) (Columbia Pictures)

- THE NIGHT BEFORE (Cicha noc) (2015) (Columbia Pictures)

- STAR TREK: W NIEZNANE (2016) (Paramount Pictures)

- HIGH-RISE (2015) (M2 Films)

- The Immortal Life of Henrietta Lacks (2017) (HBO Films)

Edytowane przez Plus12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...