Skocz do zawartości

Propozycje nowych kanałów dla Polsatu


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak doskonale wiecie Polsat angażuje się powoli ale sukcesywnie w budowę swoich nowych tematycznych. Na stan obecny wygląda to tak :

Kanały Istniejące:

POLSAT

TV4

POLSAT 2 (wkrótce zmiany w kanale)

POLSAT NEWS

POLSAT SPORT

POLSAT SPORT EXTRA

POLSAT SPORT HD

POLSAT CAFE

POLSAT PLAY

TV BIZNES

SUPER STACJA

 

Kanały Budowane :

POLSAT DLA DZIECI

POLSAT KINO

POLSAT INTERNATIONAL

 

Kanały Planowane :

 

POLSAT NEWS INTERNATIONAL

POLSAT SPORT INTERNATIONAL

SUPERSTACJA (jej wersja INTERNATIONAL)

POLSAT DLA MŁODZIEŻY

POLSAT HD

 

 

Z związku z tym jakie powinna stacja uczynić następne kroki. Jeśli chodzi o tym co myślę na ten temat to według mnie Polsat :

- powinien zmienić nazwę stacji TV Biznes na Polsat Biznes

- powinien zmienić nazwę stacji Superstacja na przykładowe nazwy proponowane przez użytkownika z tvpolsat.info za którymi też bym opcjonował :

- Polsat Lifestyle

- Polsat Plotki

- Polsat Stars

- Polsat Light News

- Polsat Newscafe

- Powinien w następnej utworzyć kanał pogodowy bo tu monopol ma jak na razie sam TVN Meteo proponowana nazwa to Polsat Pogoda. Dyrektorem takiej stacji został by któryś/aś z prezenterów Pogody w Polsacie i Polsacie News.

- Polsat powinien utworzyć kanał dokumentalny albo nawet 2 - Polsat Dokument i Polsat Historia

- Wskrzesić Polsat Zdrowie i Uroda (w starej formie) który zmienił by nazwę na Polsat Medycyna lub Polsat Leczy

- Jak już ma takie spore archiwum komedii to proponuje Polsat Komedia (powrót do idei) gdzie oprócz filmów byłyby też Polskie i zagraniczne seriale komediowe do których Polsat ma dostęp.

- zrobić odzew na TVN Lingua w postaci kanału który będzie uczył angielskiego i innych języków ale będzie emitował filmy i seriale bez lektora (mogli by zrobić z tym wieczorne pasmo ) kanał według mnie powinien się nazywać Polsat Speak

 

A wy co o tym sądzicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat powinien jako priorytet postawić sobie stworzenie kanału muzycznego bo jest ich mało na rynku.Nazwa np Polsat Muza lub Polsat Music.Następny mój pomysł to weekendowe pasmo spotowe Polsat Sport+ na kanale Dla Abonentów.Inne pomysły-Polsat Sport Clascic,Polsat Animals (z pomocą BBC )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kanał muzyczny (pod pretekstem kanału młodzieżowego) w drugiej połowie tego roku gdyż chyba dla nich większym priorytetem jest kanał filmowy który ruszy jako pierwszy. Co do reszty to według mnie dobre pomysły (choć to okienko sportowe wydaje mi się zbędne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

NIe wiem czy słyszeliście,ale Polsat razem z FIVB ma przygotować kanał o siatkówce dla całej Europy,albo nawet i dalej.

 

Pierwsze słyszę. A mógłbyś podać źródło tej informacji ?? Ciekawe akurat dlaczego FIVB wybrało właśnie nasz Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj powody dlaczego by mogli. Nie będę przytaczać artykułów przeciw, ale skoro piszesz takie coś, to znaczy, że nawet nie czytasz podstawowych artykułów jeśli chodzi o tematykę medialną. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale śmieszne jest to, że próbujesz się w tej kwestii wypowiedzieć nie znając konkeretów...

 

Ja nadal czekam na Moto Polsat.Był zapowiadany parę lat temu.Po wejściu na rynek TVN Turbo,pomysł kanału motoryzacyjnego Polsatu upadł.Ale może znów powróci?

 

To była tylko plotka. :D Puszczona w dodatku przez jakiegoś forumowicza z Media2. :D Nie wiem o kogo chodzi, bo na Forum tam jestem tylko rok, moderatorem od ponad miesiąca, ale wiem tylko, że to ploteczki. :) Pomysł raczej nie powróci, bo Polsat postawił na zupełnie inny programowo kanał dla mężczyzn - Polsat Play. Zresztą - TVN Turbo też nie jest już w pełni stacją motoryzacyjną - na dłuższą metę to nie wypaliło, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe akurat dlaczego FIVB wybrało właśnie nasz Polsat.

 

Wiesz chociaż, co to jest FIVB? No właśnie. To Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej, z którą Polsat ma wzorowe stosunki - w końcu to w "słonecznej" stacji możemy oglądać PlusLigę i wszystkie mecze reprezentacji Polski kobiet, mężczyzn, Ligę Światową, turnieje towarzyskie, itd...

 

- powinien zmienić nazwę stacji Superstacja na przykładowe nazwy proponowane przez użytkownika z tvpolsat.info za którymi też bym opcjonował :

- Polsat Lifestyle

- Polsat Plotki

- Polsat Stars

- Polsat Light News

- Polsat Newscafe

 

Co to za idiotyczne nazwy? Polsat Plotki? Co ma telewizja informacyjna do plotek? Dobrze wiemy, jaki 'profil' przyjęła Superstacja, ale nie można tej stacji porównywać do np. Pudelka.. widziałeś ją chociaż kiedyś na oczy Kisiel?

 

- Wskrzesić Polsat Zdrowie i Uroda (w starej formie) który zmienił by nazwę na Polsat Medycyna lub Polsat Leczy

 

Przeież PZiU to był kompletny niewypał, skoro nadawali już tam nawet powtórki seriali z głównego Polsatu.

Polsat Leczy, hehehe :brawo::lol2:

 

- zrobić odzew na TVN Lingua w postaci kanału który będzie uczył angielskiego i innych języków ale będzie emitował filmy i seriale bez lektora (mogli by zrobić z tym wieczorne pasmo ) kanał według mnie powinien się nazywać Polsat Speak

 

No to teraz dałeś popis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje Polsat Komedia (powrót do idei) gdzie oprócz filmów byłyby też Polskie i zagraniczne seriale komediowe do których Polsat ma dostęp.

 

Polsat Komedia ?? A na nim Świat według Bundych i Rodzina Zastępcza (oczywiście od pierwszego odcinka) :lol2: Ale Kiepscy i 13 Posterunek zawsze w cenie :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
- Powinien w następnej utworzyć kanał pogodowy bo tu monopol ma jak na razie sam TVN Meteo proponowana nazwa to Polsat Pogoda. Dyrektorem takiej stacji został by któryś/aś z prezenterów Pogody w Polsacie i Polsacie News.

A może Polsat Weather albo Wetter? :lol2: Pytanie - po co tworzyć kolejne kanały o pogodzie? Jeden nie wystarczy? Jak Ci mało, masz choćby serwis pogodowy na TVP Info

 

- zrobić odzew na TVN Lingua w postaci kanału który będzie uczył angielskiego i innych języków ale będzie emitował filmy i seriale bez lektora (mogli by zrobić z tym wieczorne pasmo ) kanał według mnie powinien się nazywać Polsat Speak

Czemu nie Polsat Sprache? Lepiej dołączyć TVN Lingua. Kto by oglądał "Świat według Bundych" po raz 10, tyle że po angielsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że na polu kanałów tematycznych trzeba szukać czegoś nowego i...rentownego. Polsat wprowadził podstawowe kanały tematyczne i wprowadza kolejne, ale wprowadzi też takie, których nie ma obecnie, ale są tylko, że w innej formie. Nie będzie wprowadzał kanału pogodowego ani plotkarskiego, bo to jest bez sensu. To tylko marzenia naszego Kisielka vel. Poland, który został zbanowany za pisanie takich bzdur na forum media2 a teraz szaleje tutaj... no, ale cóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie marzenia tylko takie spekulacje. Wszystko zależy od tego jaki następny ruch zrobi Polsat :) Oczywiście wszystko czas pokaże...

Kanały które zaproponowałem w tej lub innej nazwie jednak mogą powstać bo jak wiemy Polsat lubi kopiować wszystko od TVNu czego przykładem są Polsat Play i Polsat Cafe czy Polsat News.

A jeżeli Polsat ma szukać czegoś nowego to co byście proponowali ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały które zaproponowałem w tej lub innej nazwie jednak mogą powstać bo jak wiemy Polsat lubi kopiować wszystko od TVNu

Kisiel, nie przesadzaj. Kanały, które wymieniłeś (Play, Cafe, News), mimo podobnego przeznaczenia, nie są takie same, jak ich odpowiedniki z TVN-u. Poza tym twoje propozycje nowych programów dla Polsatu są nierealne.

 

To nie marzenia tylko takie spekulacje.

Co mam rozumieć pod pojęciem "takie spekulacje"? Ładniej nazwane plotki i wymysły użytkowników jakiegoś forum dyskusyjnego (np. Ciebie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli Polsat ma szukać czegoś nowego to co byście proponowali ??

 

Polsat sobie poradzi sam, bez Ciebie.. Poza tym zauważ jakie Ty piszesz posty. Nikt prócz Ciebie nie pisze takich rzeczy, a wątek założyłeś tylko dlatego, że zostałeś zbanowany na Forum Media2 (i z innych forów) i dlatego, że Ci się nudzi w domu.

 

Kanały które zaproponowałem w tej lub innej nazwie jednak mogą powstać bo jak wiemy Polsat lubi kopiować wszystko od TVNu czego przykładem są

Polsat Play i Polsat Cafe czy Polsat News.

To nie są kopie. Gdyby każdy myślał takimi kategoriami to Polski rynek medialny nadal byłby zacofany, oglądalibyśmy 5 kanałów na krzyż i taki byłby finał. Na świecie również jest wiele kanałów informacyjnych i nikt tego nie nazywa kopią, tylko kolejną stacją, która ma wprowadzić coś nowego na rynek, zdobywać swoich widzów i budować KONKURENCJĘ. Pisząc takie coś - udowadniasz, że nie znasz nawet podstaw mediów a nawet nie widziałeś tych kanałów na oczy co wielokrotnie potwierdzałeś i potwierdzasz teraz. Przyznaj się do tego wreszcie.

 

Dla mnie to ten cały wątek nadaje się do zamknięcia. Ja rozumiem kisielku, że z kilku innych forów Cię wywalili, ale to nie oznacza, że możesz robić pośmiechowisko na SK... Tak myślę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Kanały które zaproponowałem w tej lub innej nazwie jednak mogą powstać bo jak wiemy Polsat lubi kopiować wszystko od TVNu czego przykładem są Polsat Play i Polsat Cafe czy Polsat News.

Jak się bawisz w takie popier-duchy. To zgadnij od kogo ITI nieudolnie skopiował nSport? Podpowiem nie jest to ani Polsat ani Canal+. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre kanały (jak np: Nsport) są odstąpieniem od reguły od której mówiłem. Widocznie Polsat jeszcze tego pomysłu nie skopiował. Nsport strzelam jest pewnie polską kopią jakiegoś kanału z zagranicy o podobnej formule. Prawda jest taka że wychodzi jakiś pomysł z zagranicy który kupuje jakiś polski nadawca. Konkurencja nie pozostaje obojętna więc kopiuje pomysł.

Bo przecież pomysły na kanały tematyczne wymyślają najczęściej zagranicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...