Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według informacji @Mimic i satkurier.pl, 25 czerwca Mjuzik.tv znów przejdzie rebranding:

Widać nowy prezes nie patrzy z zawiązanymi rękoma na topniejące amry zarówno TV.Disco jak i Mjuzik.tv tylko działa. Mam nadzieję, że na 4fun Hits będzie znacznie wiele starszych hitów, bo obecna playlista woła o pomstę do nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od 25.06 wraz z nowym logiem nowe programy : Hits express , 4fun budzi ludzi , 1 hits: Classic , Najlepsza muzyka do wyboru , Chcesz? Masz! , Akcja dedykacja , Najlepsza muzyka nocą , Classic party hits oraz Przeboje 4fun.

Jakby nie patrzeć Mjuzik TV... wróć 4fun Fit&Dance wreszcie dostanie swoją ramówkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jestem ciekaw ile klipów odgapią od STARS i VH1 albo dadzą sieczkę jak na VH1 Classic, gdzie znacząco dominują lata 2000. :lol2: Może ta dekada to właśnie dla nich 'Classic'? :)

 

Sieczka na Vh1 Classics? ja tam nie spotkałem corony, vengaboysów i tym podobnych paskudztw ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jutro o 6:00 Mjuzik.tv zmieni się w 4fun Hits. Jak podsumujecie te ponad 10 miesięcy istnienia Mjuzik? Dla mnie najlepiej było na początku - wtedy to się roiło od starszych klipów, głównie z lat 2000. Teraz jest to kolejna zapchajdziura dla 4fun Media, by hajs z reklam się zgadzał, gdzie ostatni stary przebój to leciał z miesiąc temu. Oby ta nowa odsłona przyniosła jeszcze więcej klasyki, jeszcze więcej starych hitów bo STARS.TV to na pewno nie dorównuje, a pewnie taki był ich cel choć coś im nie wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to każdy pominął fakt, że 4fun Hits, w przeciwieństwie do mjuzika, będzie dostępny w ramach Fun App. Obecnie są tam trzy stacje (4fun, tv.disco i RBL.TV) i zastanawia mnie, czy 4fun Hits dołączy jako czwarta czy zastąpi rbl.tv. Osobiście wolałbym pierwszą opcję z samego sentymentu do marki (bo sam nie oglądam), choć wydaje mi się, że raczej dużo osób na to nie zerka, a to są koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał już nadaje, niestety playlista taka sama. Oprawa dopracowana w każdym szczególe aczkolwiek mogliby powiększyć te literki, bo na TV kineskopowym nie da się ich odczytać a belki przypominają poprzednią oprawę kanałów MTV. Mam nadzieję, że jeszcze zmienią playlistę bo w tej chwili nic ciekawego tu nie ma.

 

8cae1b629091.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...