Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tych próśb widzów na ich fanpejdżu - są one żałosne. 4fun Hits to teraz jedyny kanał, który oglądam (po za VH1 i STARS.TV). Do tego ich ortografia - widać że to trolle, ale czy mamy się ich bać? Jak tak dalej pójdzie to przecież młodsza część widowni może zbojkotować 4fun Hits, a kanał sam ugiąłby się i znów zaczełoby puszczać hity na czasie. Czasami jest mi wstyd za moje pokolenie, bo to ono właśnie pisze takie brednie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co wybrała?

 

@ Stars ale dla przeciętnego odbiorcy to nie ma znaczenia, Wy macie legalnie a jakość często taka sama jak na yt, więc po co się trudzić? Ja nie widzę różnicy gdy poleci u was Sash! -Ecuador czy odtworze sobie z yt czy zobaczę na PowerTv/4FUN Hits, różnica dla mnie jest gdy pusci to VIVA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dilf: znaczenie ma to - JEST TO NIELEGAL! Akurat An Angel to mam w super jakości w porównaniu z tą wstawką na YT. Ale owszem, masz rację, często materiały pozyskane oficjalnie są tragicznej jakości. Nie zmienia to faktu, że video trzeba pozyskiwać oficjalnie, przynajmniej belek podpisowych innych telewizji nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakaś tv muzyczna ale to zupełnie bez znaczenia co to za box. Znaczenie ma to, że albo ma się oficjalnie kontent z którym chce się skopiować STARS.TV albo się go nie ma i podbiera z YT nawet nie patrząc czy jest czysty, już o jakości obrazka nie ma co mówić :)

 

Nie wiem, czy to przejaw lenistwa, czy brak profesjonalizmu, ale nie dość, że pobierają z netu teledysk, czego nie powinni robić jak na markę, która jest bardzo rozpoznawalna w Polsce, to w dodatku nie potrafią edytować takiego klipu, aby był w całości jako "czyste" wideo.

Nie mam żadnej telewizji, a potrafię jako amator z klipu, który ma jakieś belki i inne cudna, zrobić "czysty" klip i nie jest to jakiś wielki wysiłek.

Niestety, w naszym kraju panuje moda na bardzo nieprofesjonalne w nadawaniu/w zawartości i oklepane tematycznie stacje muzyczne, które masowo pobierają teledyski z sieci, by następnie jest dać na antenę - tą dygresję kieruję także do Power TV, która to teledyski EuroDance masowo pobiera z kompilacji "Disco Hits 90s" dostępnych w sieci w nie najlepszej jakości obrazu.

Są oczywiście wyjątki od tej reguły (mowa o oklepanych TV Music) i tutaj ukłon w stronę założyciela STARS.TV.

A stacji 4fun życzę więcej profesjonalizmu i mniej lenistwa na przyszłość, bo sztuką nie jest skopiowanie z netu klipu i wyemitowanie go na antenie bez jakiegokolwiek wglądu na jego jakość, a sztuką jest z niewielkiego budżetu zrobić coś, co będzie przypominało profesjonalną telewizję muzyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

709fdbf8af65.png

 

#1 HITS: CLASSIC, 4fun Hits, 7/07/2015, 12:00 - 13:00:

HADDAWAY - WHAT IS LOVE

STING - FIELDS OF GOLD

2 UNLIMITED - NO LIMIT

FREDDIE MERCURY - LIVING ON MY OWN (1993 REMIX)

GEORGE MICHAEL & ELTON JOHN - DON'T LET THE SUN GO DOWN ON ME

UB40 - CAN'T HELP FALLING IN LOVE

PRINCE - CREAM

4 NON BLONDES - WHAT'S UP

REAL 2 REAL - I LIKE TO MOVE IT

CULTURE BEAT - MR. VAIN

WET WET WET - LOVE IS ALL AROUND

_______________________________________________________________________________

źródło obrazka:

#1 HITS: CLASSIC: videostar.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...