Skocz do zawartości

Najgorsza sieć komórkowa


BiL
 Udostępnij

Najgorsza sieć komórkowa  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najgorsza sieć komórkowa



Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Kiler napisał(a):

Ja mam Playa i w Gdyni jest ok jeśli chodzi o Internet, ale już 10 kilometrów w stronę Kaszub, gdzie będę mieszkał to Internet jest fatalny i wskakuje 3G,

To gdzie się przenosisz,bo sama Gdynia, jak jej okolice należą do regionu Kaszub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, zefir napisał(a):

To gdzie się przenosisz,bo sama Gdynia, jak jej okolice należą do regionu Kaszub.

Trochę źle napisałem, bo faktycznie to Kaszuby, ale mi chodziło o wiochę na Kaszubach. :D

11 minut temu, PawelTSW napisał(a):

Nju mobile 29 +9 za drugi numer = 38 zł za dwa numery to jak za darmo

O, faktycznie mają taką ofertę, więc warto się zastanowić. Przepłacam 12 złotych i jeszcze tylko po 10 giga na łeb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Zabawne. Też jeżdzę duzo by nie powiedzieć bardzo dużo głównie Mazowsze i Warmińsko -Mazurskie i jakoś nie widze by Plus notorycznie nie miał zasięgu😂 I nie opowiadaj bzdur że ktoś kto ma Orange czy T-mobile nigdy nie mają problemów z zasięgiem. Miałem styczność z tymi operatorami i wiem jak to np wygląda w moim miejscu zamieszkania i jest to właśnie poza miastem🤣

Nie twietdzę, że ktoś kto ma T-Mobile czy Orange nie ma problemów z zasięgiem, bo też się takowe przypadki się zdarzają. Chodzi mi o to, że więcej przypadków z brakiem zasięgu lub słabym zasięgiem uświadczysz w Plusie, aniżeli w Orange czy T-Mobile, które jeszcze raz podkreślę - mają więcej stacji bazowych od Plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się sprzeczać w ruletkowym temacie? Ruletkowym, bo tak właśnie działa sieć komórkowa. Wszystko zależy od lokalizacji i odwiedzanych miejsc, czyli ruletka. Podobnie z internetem mobilnym, tzn wszystko zależy od obciążenia BTSa w danym miejscu, w danej chwili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zefir napisał(a):

 Byłem w plusie ponad 20 lat.Bywało różnie.Początkowo byłem bardzo zadowolony,lecz najszczęsliwszy dzień jaki pamiętam,to rozwiązanie umowy z nimi.Przeszedłem do a2mobile na kartę i płacąc prawie połowę mniej otrzymuję więcej niż u nich.Co najważniejsze stawka 20 zł nadal obowiązuje.Aby nie martwić się z zakupem karty,zleciłem to mojemu bankowi,który reguluje moje wszystkie rachunki. Co do łączności,to na trasie Lubliniec-Władysławowo(jadąc PKP) dwa razy zerwało mi na krótko łączność podczas oglądania TV w telefonie. Roaming do Hiszpanii bez problemu.

To że Plus ma słabe oferty to żadna nowość podobnie oferty Orange to nędza. Play i T-mobile widze maja najlepsze oferty tylko co z tego jak u mnie o dobrym zasięgu mogę zapomnieć. Sąsiad to T-mobile pomontował kilka anten wzmacniających sygnał to jest dobrze. Można tez przez Wi-Fi  kombinować. Ja nie chwale Plusa tylko w moim przypadku mam najlepszy zasięg w miejscu zamieszkania. Koledze gdy powiedziałem  że play to dziadostwo i problem z zasięgiem to stwierdził że zawsze ma😂Mineło kilka dni i miał problem z internetem🤣 To by było na tyle że każdy swoje chwali i nigdy ze swoją siecią nie ma problemów.

17 godzin temu, Bloo411 napisał(a):

Niestety za każdym razem gdzie nie pojechałem na wakacje ze znajomymi, to miałem problem z zasięgiem w Plusie, lub w ogóle go nie miałem, podczas gdy moi znajomi mający telefony w Orange i T-Mobile nigdy takich problemów nie uświadczyli.

A to nie Ty napisałeś?😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy, ja piszę o swoich doświadczeniach i doświadczeniach moich znajomych, a nie doświadczeniach wszystkich ludzi w PL. W moim przypadku, będąc jeszcze w Plusie miałem tak, że co roku wyjeżdżając na wakacje miałem problem z zasięgiem w Plusie (łapało mi 2G lub w ogóle nic), podczas gdzie moi znajomi mając telefony w Orange i T-Mobile mieli zasięg i to LTE. Zdaję sobie sprawę, że żaden operator nie ma 100% pokrycia, ale jak co oku wyjeżdżam na wakacje i za każdym w inne i mam problem z zasięgiem, to raczej dobrze nie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ma bezproblemowy odbiór u znajomych to napisałem na przykładzie mojego znajomego🤣 Ja pisze o zasięgu do dzwonienia a nie do internetu😂 Bo z internetu praktycznie nie korzystam i mam wyłączony. Włączam tylko  by korzystać z niego na laptopie. Ewentualnie jakieś tam bardzo szybkie sprawdzenie czegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie do dzwonienia Plus ma słabiutki zasięg, kwestia tego, kto jakie sobie nadajniki wykupuje, to taki problem zrozumieć? U mnie Orange najlepszy, potem T-Mobile/Play prawie na równi (Play ma bliżej nadajnik).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, czerstwy napisał(a):

Ja sie ma bezproblemowy odbiór u znajomych to napisałem na przykładzie mojego znajomego🤣 Ja pisze o zasięgu do dzwonienia a nie do internetu😂 Bo z internetu praktycznie nie korzystam i mam wyłączony. Włączam tylko  by korzystać z niego na laptopie. Ewentualnie jakieś tam bardzo szybkie sprawdzenie czegoś.

Dzisiaj telefon nie służy tylko do dzwonienia, więc mówiąc zasięg trzeba wziąć pod uwagę także dostęp do Internetu. To, że Ty praktycznie nie korzystasz z Internetu w smartfonie, to nie znaczy, że nikt nie korzysta. Poza tym przejrzyj sobie Internet, na Plusa i jego zasięg narzeka sporo ludzi. Na innych operatorów także narzekają, ale Plus pod tym względem wiedzie prym w Internecie. 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2022 o 10:22, djclassic napisał(a):

No akurat mój brat jeździ po całej Europie i też ma abonament w Plusie. I również nie narzeka. Może tylko na roaming:razz:

Akurat w roamingu to Plus właśnie najlepiej działa... tylko siec macierzysta kwiczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2022 o 05:50, kfm877 napisał(a):

Mam abonament od wielu lat w Plusie i nie mogę narzekać na zasięg. Owszem, Plus nie grzeszy liczbą bts, ale ratuje ich LTE900, UMTS900 i moc nadajników, dzięki temu rozmowy i net zazwyczaj działają wszędzie.

Tak, zwłaszcza będąc poza domem chcesz coś z neta to masz nierzadko w technologii 2G. Czyli lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie odpowiem na moim przykładzie sieci Plus oraz Orange Akcja dzieje się w województwie łódzkim w mieście Bełchatów sprawa wygląda tak: Zasięg

Sieci Plus oraz prędkości w centrum miasta oraz na obrzeżach miasta jest pełny ale już uzyskiwane prędkości są naprawdę słabe 2-15megabitow podczas gdy mając nadajniki Orange z podobnych lokalizacji osiągam prędkość 100mega nawet niezależnie od pory T-Mobile podobne wyniki sieć Plusa niestety jest bardzo przeciążona w mojej okolicy.Wszystko zależy gdzie mieszkamy tak naprawdę.Dodam że Mam Orange Na kartę korzystam z każdej promocji jaka się trafi na pakiety GB obecnie za trzy dyszki mam 30gb głównego pakietu Plus 100gb miesięcznie przez rok oraz 300gb na rok suma sumą wychodzi jakieś 160-180gb które są sumowanie co miesiąc.Nie licząc GB z doładowań 

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...