Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że więcej nadawców powinno brać z nich przykład. Jak dotąd z kanałów dostępnych na satelicie przez Internet nadają bezpłatnie tylko Tele 5, TV Biznes, TVN CNBC, ITV, Eska TV i Mango 24. Teraz dołączyło Orange Sport Info i oby więcej stacji poszło ich drogą (zwłaszcza, że niektórym, zwłaszcza muzycznym które i tak są FTA, przyniosłoby to wiele pożytku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że więcej nadawców powinno brać z nich przykład. Jak dotąd z kanałów dostępnych na satelicie przez Internet nadają bezpłatnie tylko Tele 5, TV Biznes, TVN CNBC, ITV, Eska TV i Mango 24. Teraz dołączyło Orange Sport Info i oby więcej stacji poszło ich drogą (zwłaszcza, że niektórym, zwłaszcza muzycznym które i tak są FTA, przyniosłoby to wiele pożytku).

Tak, mam takie samo zdanie. Np. w przypadku OSI (żeby nie robić dużego Off-topicu) to zainteresowałem się bardziej tą stacją właśnie przez przekaz internetowy. Myślę, że może być tak, iż ludzie podpatrzą kanał w internecie i zapragną go w lepszej jakości, więc wykupią pakiety platform cyfrowych, w których on jest, więc zysk będzie. Zdarza się też, że nie ma się w danej chwili dostępu do jakiegoś kanału, do którego się ma zwykle dostęp, a leci coś fajnego i jeżeli jest nadawany przez internet to nie traci się programu, a może i później chętniej się na ten kanał zagląda.

 

Skoro nadaja w internecie za darmo, to teraz powinni odkodować Orange Sport Info na satelicie.

A TVN CNBC Biznes, Religia.tv? Te stacje też nadają przez internet, a są kodowane przez satelitę. Ciesz się z tego co masz, bo mogłoby być gorzej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne i tak nie będą dostępne transmisje live, m. in. Ligue 1. A jakby były dostępne z innego IP niż polskie, to należy zawiadomić odpowiednie służby.

 

Wcześniej (od startu stacji) było tak, że były nadawane tylko niektóre programy. Teraz pokazują wszystko. Ostatnio oglądałem mecz piłki nożnej Hiszpanii z kimś, ale nie pamiętam z kim :D . Nie wiem, czy tylko z polskiego IP bo akurat mam tylko polskie IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

od jakiegoś czasu można oglądać ten kanał na stronie orange. I do tego mam pytanie.

Czy jest możliwość oglądania orange sport info na stronie orange poza granicami naszego kraju ??? Bo głównie tym tłumaczyli się że musieli go zakodować bo nie ma praw na pokazywanie meczów FTA itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak to już jest z powtórkami, to zawsze nie jest to samo. Tym bardziej z takim spotkaniem o którym mówi cały świat. Ktoś kto nie będzie mógł obejrzeć meczu to mimo tego, że będzie znał wynik, zobaczy skrót to chyba i tak skusi się by to obejrzeć już tak na chłodno powtórkę. Ogólnie to bardzo fajnie, że zakupili prawa do RM TV, wiadomo jak to popularny klub w naszym kraju. Swoją drogą przydałby się jeszcze kanał klubowy z Włoch, np Juventusu czy też Milanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...