Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno nikt jej nie ma, w sensie C+ zrezygnował z Włoskiej i Francuskiej wiec kto wie... jeśli się to potwierdzi to Francuską raczej Orange bierze dla siebie, mają Francuskie puchary, PSG kupuję gwiazdy wiec przedłużą kontrakt, nawet sami bez C+

Jakiś czas temu Canal+ przedłużył umowę na Ligue1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już nie powiedza, ze nie będą pokazywać europejskich pucharów bo to promocja polskiej piłki, której oni nie pokazują, to dobrze, bo takiej stacji w przyszłosci bedzie zależeć na promowaniu swojego produktu poprzez takie mecze i stąd na pewno decyzja o pokazaniu meczu Legii,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OS po zakupie Pucharu Polski i mający prawa do 1 ligi staje się kanałem promującym polską piłkę jeśli tego nie robi TVP Sport a powinien staje się dla polskiego kibica b. atrakcyjny. Dobrze jakby ten kanał podjął kolejną próbę dotarcia do szerszego grona poprzez naziemną DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop - Oj chyba nie. Pamiętam jak była akcja dla abonentów kablówek mówili ze za darmo. Wydawało mi się że kanał jest free na satelicie. Przecież to jest Orange Sport Info (jest pasek informacyjny) tylko bez członu Info dawny Orange Sport został zlikwidowany

@golbi84, jak ja Cię czytam, to nie wiem czy śmiać się czy płakać. OSI to było zupełnie co innego. Po zmianach zainwestowali w prawa sportowe, które kosztują, nikt ich za darmo nie daje.

 

Ze zmianą nazwy kombinowali dlatego, że OSI było już szeroko dostępne, podczas gdy OS był tylko w Orange i Cyfrze. Zrobili podobny myk jak Viacom z CCF i VH1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Orange Sport, tylko (BYŁ !) Orange Sport Info, bo praktycznie nie bylo praw sportowych !!

Odkad kanaly sie polaczyly, to OS jest tak samo platny jak inne kanaly sportowe, przeciez placa za prawa do transmisji, prawda ??

Co do darmowego kanalu sportowego, to moze nim byc TVP Sport, bo nie maja zadnych ciekawych rozgrywek, wiec nic nie straca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to i tak nie zmienia faktu, że Orange Sport w obecnej formie ma bardzo małe szanse, aby utrzymać się w DVB-T, o czym nadawca doskonale wie. Co prawda ostatnio OS radzi sobie całkiem dobrze, ale nadal nie wiadomo, czy jest rentowny, więc kolejny koszt w postaci opłat za miejsce w DVB-T jest mu nie potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...