Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie - wrestling to jakas rozrywka, nie majaca nic wspolnego ze sportem(...)

Ojejku no coś ty? Gdyby nie ty to byśmy dalej żyli w błędzie :brawo: .

 

A na serio. Nie podoba się to nie oglądaj. Wiele stacji sportowych w europie prezentuje wrestling czy to od WWE czy od TNA, więc nie widzę powodu aby w Polsce Orange Sport nie mogło tego robić.

 

Bardzo dobrze że dają gale TNA i to tylko z kilkudniowym opóźnieniem. Wielkie brawa dla OS.

 

Ja tego nie ogladam, bo od razu jak widze w EPG, ze to cos leci, to przelaczam na inny kanal. Widze, ze liczba ludzi ogladajaca ten szmelc stale sie poszerza, niedlugo juz nie bedzie normalnych sportow w TV, tylko rozrywka jak Big Brother itp. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No chyba żart. Czekam na transmisję z International GT Open ale jej nie ma. Zaglądam w program na stronie Orange i tu zmiana. Wyścig zostanie wyemitowany o 3:00 w nocy. Kolejna emisja dopiero we wtorek. Nie wiem co jest powodem bowiem nie ma teraz żadnych innych relacji na żywo. Zaczyna się powtarzać to co w poprzednim sezonie kiedy nie wiedzieć czemu transmisje z wyścigów były odwoływane a relacje emitowane w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie były podawane takie informacje, ale raczej portugalska w OS zostanie, bo kto by ją chciał? Polsat nie inwestuje już w piłkę, C+ to jednak premium, nSport odpada, TVP Sport również. Teoretycznie zostaje jeszcze Sportklub, mają tam Rabija, no ale czy ja wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...