Skocz do zawartości

MEGOGO


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skorzystałem z podanego wyżej kodu i w ramach testu chwilę popatrzyłem mecz Nigeria Gwinea... Jak to ma tak wyglądać to ten cały streaming sportowy to jedna wielka lipa... Viaplay przy tym to złoto.. Przecież to nie ma płynności oczy bolą od takiego patrzenia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że sprawdzam jaka jest rzeczywista wartość fps a nie oceniam na oko :)

Uprzywilejowany w wielu przypadkach sprzęt, wskazuje na 25 fps, dlatego pytam jak ktoś to sprawdza, że na telewizorze jest 50 fps :)

Wspomniany Eleven Sport 1 ma 25 fps ale i bitrate niższe, bo średnio 4 Mb/s na megogo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jak wyglądają z kolei faktyczne parametry na ukraińskim megogo. Wziąłem na próbę 7-dniowego triala, obejrzałem po kilka minut meczu Egipt-Mozambik i mam subiektywne wrażenie, nie poparte twardymi danymi, że na ukraińskim płynność była lepsza. Sprawdzałem na Apple TV 4k i Firesticku 4k Max. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Splawik Zgodzę się z Tobą. Zauważyłem to samo, jedyny minus, że na ukraińskim nie można zmienić języka w komentarzu na polski i oglądałoby się w lepszej jakości.

Jeżeli chodzi o jakość: apka na LG vs apka na Appletv, jak dla mnie nie ma większej różnicy, więc pisanie że tu 25, a tam 50fps to przesada, ale fakt, że apka na LG daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametry na laptopie średnie, ale nie sprawdzałem tego na tv. Natomiast jeśli chodzi o ścieżkę dźwiękową, to ukraiński komentator w meczu Ghany brzmi zdecydowanie lepiej niż polski, lepszy flow, czuć jakieś emocje i chyba trochę lepiej jest to ustawione względem dźwięku tła. Spojrzałem jeszcze na mecz otwarcia i tam polski komentarz był już zdecydowanie lepszy od tego z Ghany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Delta21 napisał(a):

Tyle że sprawdzam jaka jest rzeczywista wartość fps a nie oceniam na oko :)

Uprzywilejowany w wielu przypadkach sprzęt, wskazuje na 25 fps, dlatego pytam jak ktoś to sprawdza, że na telewizorze jest 50 fps :)

Na  Apple i przeglądarkach jest profil hls i 25 klatek, być może Tizen dostaje inny (dash) z 50, stąd różne odczucia oglądających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o cyferki wersja ukraińska nie różni się od wersji polskiej - przynajmniej na Apple TV 4K

Tu i tu jest 25 fps i średnio 6Mb/s ale nie wygląda to wcale na te 25FPS. 

Piłka jest piłką (nie kometą) a piłkarze piłkarzami. 
Na 2 kanałach Setanta Sports, mimo tych samych parametrów obraz jest zdecydowanie gorszy, zauważa się spadki jakości oraz te 25 fps po prostu widać 

:)
 

Edytowane przez Delta21
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki podpowiedziom @Delta21 sprawdziłem parametry na Amazon Firestick 4k max - i tu jest 50 fps, kodek hevc. Na ukraińskim wszystkie kanały Megogo Football też 50 fps (dalej na Firesticku 4k max). Na Apple TV 4k nie wiem jak sprawdzić, ale ufam wiadomościom powyżej i moim zdaniem również wygląda to nieźle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...