Skocz do zawartości

Liga Mistrzów w HD


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj z komentowaniem było lepiej. Odniosłem takie wrażenie jakby z mikrofonami bylo coś nie tak.

Co do loga już raz napisałem, że mogli sobie darować napis "turbo", wtedy opis "na żywo" byłoby mniejsze przez to dla oka sympatyczniejsze. Wierzę, że następnym razem będzie jeszcze lepiej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oglądałem wczoraj mecz Benfica ManU i jak dla mnie komentatorzy wogóle sie nie spisali, komentarz do meczu był wręcz denny zero emocji i daleko im do takich komentatorów jak Szpakowski i Borek. Nie chciało mi sie tego meczu oglądać ale skusiłem sie dlatego że grała moja ulubiona druzyna MU. Jak komentują Borek i Szpakowski to czlowiek czuje sie tak jakby byl tam na miejscu :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnym jest że na dzień dzisejszy brakuje w tvn dobrego komentatora, mam jednak nadzieje że ten sapekt się poprawi. Panowie z ITI muszą sprowadzić do swojej nowej stacji albo nowe twarze które wniosą swoim komentarzem emocje lub też podkupić jednego z komentatorów z Polsatu lub TVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Przypomniała mi się taka scenka. W czasie komentowanego meczu, ni stad, ni owąd - oczywiście akcja na boisku trwa - komentator mowi "a wiecie Państwo jak dwa lata temu.......,oj muszę na razie przerwać (jakby mu mecz w tym jeszcze przeszkadzał), bo na boisku coś się dzieje... i dalej, kontynułując moją wypowiedź i plecie dalej bzdury nikomu niepotrzebne. Mowi o wszystkim i o niczym. Zamiast skoncentrować się na tym co jest na boisku.

Pomijam nazwiska, bo w tym momencie są one tu najmniej istotne. Kibice i tak zaskoczą o co chodzi. Właśnie taka jest nasza rzeczywistość, jak ogladamy a przede wszystkim słuchamy relacji z jakiegoś wydarzenia sportowego. :twisted::oops::evil::!:

.......a w ostatni wtorek i w środę było zdecydowanie najlepiej. Szkoda, że niedosłyszałem imienia i nazwiska komentatora - był dobry.

 

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam na myśli nie numer na liście kanałów, tylko miejsce na transponderze ;) Mówiąc precyzyjniej dokładnie 13 grudnia wyłączono nSport 57/58/59. Cytat:

 

- na tp. 3 (11.258H SR=27500 FEC=2/3 DVB-S2) w miejscu kanałów nSport 57, nSport 58 i nSport 59 uruchomiono kodowany przekaz testowy HBO (516/716/516), HBO 2 (518/718/518) i HBO Comedy (525/725/525)

 

Zobaczymy jak n-ka to rozwiąże. Jeśli nie dogadają się z inną platformą co do simulcryptu HBO to będzie ciężko - w praktyce mają jeszcze na tp. 3 jeszcze tylko jedno wolne miejsce, a na tp. 13 komplet.

 

Ogólnie zobaczymy w praktyce - do 19 lutego jeszcze sporo czasu - wyjdzie w praniu co n wymyśli ;) Powinni ten analogowy TVN ubić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko analogowy TVN to tez ladny kasek poniewaz jeszcze wielu ma stare anteny a niestety ilosc stacji dostepnych w analogu jest na tyle mala ze widz zagranica za calkiem male pieniadze moze zlapac TVN z HB. Co do Ligi Mistrzow napewno cos wymysle ciekawe tylko ile z 4 meczy poleci w HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co NKa na wieki wieków ma prawa?? PSHD wykupi je i NKa od sezonu 2009-2010 bedzie tylko NHL pokazywac 24/24h :D W HD.

 

N ma na wieki wiekow te prawa. Od sezonu 2009-2010 PSHD bedzie pokazywac Lm a wasza Nsport NHL 24/24 :D Zobaczycie Ps wykonczy Nsport.

 

Edycja RafiX: Połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co NKa na wieki wieków ma prawa?? PSHD wykupi je i NKa od sezonu 2009-2010 bedzie tylko NHL pokazywac 24/24h :D W HD.

 

N ma na wieki wiekow te prawa. Od sezonu 2009-2010 PSHD bedzie pokazywac Lm a wasza Nsport NHL 24/24 :D Zobaczycie Ps wykonczy Nsport.

 

Edycja RafiX: Połączone dwa posty.

 

Póki co to Nsport wykończył PS w walce o Ligę Mistrzów. Polsat przegrał z kanałem, który w momencie rozstrzygnięcia nie tylko nie istniał, ale nawet projekt nie był znany szerokiej opinii publicznej. Jak to jest więc, że przetarg wygrywa pierwszy raz startująca firma, bez większego doświadczenia i teoretycznie bez kontaktów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...