Skocz do zawartości

Liga Mistrzów w HD


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 

Wejdź na :arrow:http://pl.wikipedia.org/wiki/Grupa_ITI

i zobacz co jest na 12 miejscu. Jak byk pisze że TVN Sport to nazwa przypuszczalna, z tego względu że będzie to stacja sportowa :D to wszyscy ją nazwali TVN Sport.

 

Zresztą w komunikacie prasowym wydanym przez ITI, a dostępnym na ich stronie, pisze tylko "kanał sportowy" a nie TVN Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacjami z Wikipedii bym sie mógl kłucić, w koncu każdy moze tam coś napisac, tak samo z forum TVN24 - tam tez kazdy pisze. Informacja z Medialinku pochodzi z zeszlego roku jak nikt jeszcze nie wiedział ze powstanie platforma ITI. A radze czytac uwaznie artykuły. Zobacz sam tutaj https://satkurier.pl/?iti_neovision/&kat=236&id=33338 ... jak piszą NIE ZNANA JEST NAZWA KANAŁU SPORTOWEGO ITI. Nazwa TVN Sport to tylko czysta spekulacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny telewizorow LCD ida drastycznie w dol jeszcze rok temu byly w okolocach 4000zl teraz za okolo 2600zl mozna kupic nawiet nie taki zly LCD pozwalajacy na odbior HD w 720i .. owszem nie jest to full HD (ceny LCD w okolicach 10.000) ale to nawet dobry wybor na kilka lat poki full HD nie pojdzie w dol ... Cos wroze hiper promocje LCDkow na swieta jak sie iti pojawi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się obserwuje rynek, to można zauważyć, że odchodzi się od telewizorów kineskopowych. Jedank ja jestem w dalszym ciągu za kineskopem ponieważ są mniej prodożercze a ja liczę opłaty i kasę. Póki, to się nie zmieni, to ja nie zmienię sprzetu ot tak na HD. Chociaż nowe idzie i jest coraz lepsze, to ja sobie jeszcze poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gary, nie ma czegoś takiego jak 720i. Jest 720p(progressive). Można sobie darować co jest lepsze, 720p czy 1080i jeśli tv będzie miał mniej niż 37 cali. Juz na odbiorniku 720p emisja HD wygląda wspaniale.

Bogdan 425. Jeśłi nie przekonuje cie LCD i Plazma to kup kineskopowy 32cale CRTHD. Są takie na polskim rynku. Robi je m.in. Samsung i Philips. Mają złącze HDMI. component, są w rozdzielczości 1080i i. Kosztują poniżej 3000pln a obraz na nich ma rewelacyjną jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gary, nie ma czegoś takiego jak 720i. Jest 720p(progressive). Można sobie darować co jest lepsze, 720p czy 1080i jeśli tv będzie miał mniej niż 37 cali. Juz na odbiorniku 720p emisja HD wygląda wspaniale.

Bogdan 425. Jeśłi nie przekonuje cie LCD i Plazma to kup kineskopowy 32cale CRTHD. Są takie na polskim rynku. Robi je m.in. Samsung i Philips. Mają złącze HDMI. component, są w rozdzielczości 1080i i. Kosztują poniżej 3000pln a obraz na nich ma rewelacyjną jakość.

 

Mam telewizorek 32 cale full wypas (swego czasu dałem za niego 7500zł.) i przy obecnej nowej antence jedzie jak F-1. Zawszę jak kupuję sprzęt oglądam jego tyły i wręcz pytam ile pożera watów. LCD i Plazmy są świetne ale ja przy takim zużyciu prądowym wysiadam.

Poprostu poczekam (nowe technologie - nowe spojrzenie) albo jak wygram...... - nie mam szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maris89

 

Taka strona (jeszcze) nie istnieje. Wystartuje dopiero na kilka tygodni przed oficjalnym startem platformy, czyli trzeba czekać.

 

Co do HDTV - Grupa ITI dobrze kombinuje oferując Ligę Mistrzów w HDTV. Z pewnością znajdą się fani sportu, którzy zdecydują się na ofertę Grupy ITI tylko z tego względu.

 

Ale póki co HDTV to nadal zabawka dla zamożniejszych - przeciętnego Kowalskiego nie będzie (jeszcze teraz) stać na to wszystko. Choć ceny lecą w dół, to nadal wykraczają ponad przeciętne możliwości finansowe wielu z nas :? Trzeba będzie jeszcze nieco poczekać na dalszy spadek cen. Z pewnością dobra strona to fakt, że gdy wystartuje platforma będzie większe zainteresowanie HDTV, więc i ceny będą szybciej spadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i własnie w tym jest pies pogrzebany, bo mało kto ma telewizor HD. Moze okazać się, ze to będze gwóźdz do trumny platformy ITI. ale na pewno wraz z pojawieniem się kanałów HD to liczba telewizorów HD wzrośnie

 

tylko, ze Programy HD mozna bedzie ogladac na telewizorach SD (box ITI ma to bezproblemowo obslugiwac) wiec nie rozumiem co ma byc tym gwozdziem do trumny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...