Skocz do zawartości

Liga Mistrzów w HD


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

atmosfera meczu- za tydzien bedzie Pogon-Lech- zadna transmisja nie oddaje tego co sie dzieje na takim meczu- w domu niema takich emocji- DD to [beep]o daje- teraz mecze sa prezentowane w dolby suround- wiadomo lepiej niz stereo ale sam fakt bycia na meczu- na meczu sie wiecej widzi-w tv dokladniej (powtorki) . Ci koledzy ktorzy mowia ze niema roznicy widac nie sa kibicami- patrzcie na F1- w tym roku bylem na nurburgring - to sa dwa rozne wrazenia-ten dzwiek silnika- zapach palonych opon- czy zapach spalin- tego tv nie pokaze- tak samo w pilce noznej czy kazdej innej dyscyplinie sportu- byc na zywo to 2 swiaty ogladac na zywo w tv- nawet na super sprzecie.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz,ale ja wole jednak tv,niz isc na polskie chlewiska(stadiony i hale).Owszem zapachu nie poczuje,ale dzwiek czy obraz mozna juz miec bardzo podobny(moze nie idealnie identyczny,ale bardzo zblizony),do tego jest bezpieczniej,kibelek 2 metry od fotela i nie smierdzi,no i mam powtorki,a na zywo jeszcze moge zmarznac zmoknac itp.Mnie wystarczy kontaktu z przyroda i ludzmi w pracy,a po niej chce odpoczac.Ogladanie sportu na zywo tego mi nie da,a wrecz odwrotnie moze zmeczyc,zwlaszcza ze w Polsce przecietny kibic bardziej sie meczy od przecietnego sportowca ogladajac ich "poczynania"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

richi26 - podzielam Twoje zdanie zapewne arsenal też. My tu omawialiśmy sprawę komentowania meczu a nie atmosfery meczu. Czasem lepiej jest posłuchać w głośnikach jak wrze stadion niż wypowiadane głupstwa przez "redaktora (-ów) sportowych. Nawet mój post o subwooferze, który wali w podłogę nie rozładował napięcia. Szkoda. :wink:

Zapewniam Cię, że każdy z nas był na stadionie na meczu piłki nożnej lub żużla i doskonale wie, co oddaje taka autentyczna atmosfera meczu. Jest to nieporównywalne i temat jest poza jakąkolwiek dyskusją. :lol:

 

:lol: -Wszystkich pozdrawiam- :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie z tego sie bierze,choc po czesci racja.Bylem kiedys na kilku 1 ligowych meczch(bedac na wczasach)mam tez dosc blisko i do Lecznej i do Warszawy.Byla calkiem niedawno 1 liga piki recznej,kiedys chodzilem na mecze pilkarskie(walczyli o awans do 2 ligi),ale z tego wszystkiego wyroslem i mnie to nie bawi.To jest dobre dla ludzi mlodych,ktorzy jeszcze az tak nie potrzebuja wygody.Na polskich "arenach"sportowych jest niechlujnie,smierdzaco,niebezpiecznie.Komfort zerowy,no moze w Kielcach i Poznaniu sie to poprawilo...Poziom nijaki,wiec to nie dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie w halach sie leją chodze na siatkówkę ligową i reprezentacyjną oraz na koszykówkę i jakoś jeszcze nie widziałem aby sie bili na hali a musisz przyznać ze do włocławka przyjeżdżaja kibice z całej polski wyzywaja się może nie raz przypomną imie sędziemu no ale bez przesady butelki raczej nie latają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na WM znalazłem cos takiego Link do artykułu.

Artykól jest o nowym studiu TVN24 Sport i troche o samym kanale.

 

Kanał sportowy będzie realizował dla grupy tvn wszystkie programy sportowe, dlatego w jego składzie znajdzie się cała redakcja sportowa tvn24. Współpracownikami staną się między innymi: Michał Pol, Maciej Szczęsny, Andrzej Person oraz Tomasz Gorazdowski. Wśród komentatorów znajdą się: Krzysztof Wyrzykowski, Tomasz Jaroński, Tomasz Wolfke, Piotr Salak, Grzegorz Kalinowski i jako prezenter Piotr Karpiński z TVP3. Szefem Wydawców został Dariusz Cyran (dotychczas w tvn24) a Rafał Byrski Sekretarzem Redakcji.

Czyli ekipa komentatorów nienajlepsza jak narazie i raczej nie zanosi sie aby była lepsza.

Stacja posiada już prawa do takich imprez jak: piłkarskie Champions League, Puchar UEFA, Puchar Ligi Angielskiej, liga włoska - siatkówka pań, żeglarskie - Americas Cup, tenisowe – Puchar Daviesa oraz Tour de Suisse czy Maraton Nowojorski.

Pokusili sie o nabycie praw do Pucharu Ligi Angielskiej, bo reszta praw oprocz CL i PU to raczej to do mniejszego grona odbiorócw.

Wśród programów znajdzie się 14 publicystycznych m.in.:

Analizator – rozwinięcie dotychczasowej formuły programu Orange Ekstraklasa;

Polowanie – program Michała Pola, w którym będzie„rozstrzeliwał” gości;

Dogrywka– formuła podobna do „Loży prasowej” tvn 24;

Pora na senatora – publicystyczny program Andrzeja Persona;

Sport Ameryka – o sportach z USA,

Ring Wolny – przedstawiający skrajnie różne opinie gości, z prowadzącym jako moderatorem dyskusji;

Klub TV – pasmo piłkarskie przedstawiające kluby;

Fotoreporter – program Macieja Szczęsnego, w którym prezentacja fotografii z wydarzeń sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nastrój po pierwszym meczu LM na tvn turbo????

osobiście nie mialem tej przyjemności ale słyszałem również mało przychylne komentarze: jestem więc ciekaw waszej opini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie salak czy wikowicz jak będę w studiu przy bardzo dobrych ekspertach będzie ciekawie,

co do komentatorów jestem komenattorem kalinowskim nawet zaskoczony na plus,choc napewno do borka czy kołtonia brakuje mu bardzo dużo,jesli jednak bedzie z nim komentowal ciekawy gosc to ok,ale przydałby się ktoś doświadcozny przynajmniej jedna taka osoba w tvn-nie mówię borek,kołtoń,iwański bo pracuję w tvp czy polsacie ale np.basałaj?wie dużo o piłce,choc glos zapewne nie borka czy szpaka :D

tvn powinien bardziej profesionalsnie to robić -lm,studio od 20,mecz,omówienie,skróty pozostąłcyh meczy,potem np.retransmisje pozostąłych meczy,nazajutrz jakiś magayzn podsumuwujący,może tak będzie w tvn sport?

napewno jak tak patrzę na Ligę Mistrzów i fakt,że od nowego roku będę pewnie oglądał jeden mecz na żywo,to myślę sobie,ze liga mistrzów tak przyciąga że nawet wielkie ligi c+ tak tego nie robią,choć c+ to napewno ilość meczy na dobrym poziomie ligowym,zaś tvn to zdecytowanie mniejsza ilość ale nadzwyczajnych wieczorów,emocji,liga mistrzów jest niepowtarzalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Mistrzów (TVN-Turbo) - Jedna wielka tragedia. Komentatorzy zamiast komentować mecz, to mecz ten, nam opowiadali głosem usypiającej dobranocki. Ojej, mają wiele do poprawienia. Widać Polsat Sport za wysoko zawiesił poprzeczkę. Trudno muszą się z tym uporać i to jak najprędzej. Myślę, że dadzą radę. :lol:

-Witam i pozdrawiam-

P.S.

W czasie meczu mogli sobie darować dopisek "turbo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzeczka nie ejst wcale wysoko zawieszona. Tyleże w TVN nie ma komentatorów przedewszytkim. Kalinowski i Sitnicki( który pewnie dzis bedzie komentował) do najlpeszych nie naleza. W PS byli komentatorzy na dobrym poziomie. A tutaj poizom to nie wiem jak okreslic. Kubicki to nie komentator ale władze stacji powinni zwrocic uwage na ekspertów bo ma on troche za cichy głos aby wspołkomentowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...