Skocz do zawartości

BOX+ (Philips DSR 6201/91)


dmn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja programu 67/DTT

Producent Philips

Wersja sprzętu 0

Wersja systemu 0

Tak mam i wszystko hula raczej dobrze z wyjątkiem oczywiście mułowatości tunera.

Właśnie sprawdziłem i mam tak, jak pisze @andyg

Nie mam żadnych kłopotów z Philipsem DSR 6201 HD, czy też z Philipsem DSR 72001/91 HD PRV 250 GB. Dekodery są użyczone bezpłatnie od Cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś przerabiał taki temat - tuner w promocji, tzn. bez opłat za dzierżawę, tuner uległ awarii, w punktach dystrybucyjnych nie oferują już DSR-a bo ponoć już są niedostępne - co wtedy, nie interesuje mnie PVR a tylko taki tuner HD oferują i jeszcze miał bym płacić za jego dzierżawę co mi się nie uśmiecha, czy wysyłają do naprawy a na czas serwisowania dają jakiegoś żęcha na zastępstwo, czy zostaje się bez sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś przerabiał taki temat - tuner w promocji, tzn. bez opłat za dzierżawę, tuner uległ awarii,

Przerabiałem temat na początku tygodnia, dostaniesz taki sam na wymianę od ręki o ile dystrybutor będzie miał. Też myślałem, ze nie wysyłają tych tunerów do dystrybutorów od listopada ( taka fama poszła na forum) a jednak się myliłem, mają po kilka sztuk na wymianę właśnie. Ja wymieniłem na Górczewskiej w Warszawie, jest taki szał ma pvr-y, że nie powinieneś mieć problemu z odszukanie dystrybutora z HD bez pvr na stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko tyle, że ostatnio upewniłem się, że podpisana kiedyś tzw. bezpłatna dzierżawa tunera DSR6201HD w związku z oferowaniem aktualnie tylko tunerów PVR uprawnia do wymiany tego tunera na dowolny tuner PVR. Nie ma znaczenia czy z okazji awarii czy też bez powodów. Czyli jeśli ktoś nie płaci za dzierżawę DSR6201 to może sobie na tych samych warunkach wziąć PVR jeśli chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pojawi sie nowy soft do Philipsa DSR 6201 HD?

Teoretycznie od środy do piątku, praktycznie udostępniają teraz przez cały czas soft do pace..

Wczoraj dzwoniłem do nich w tej sprawie, nie potrafili powiedzieć ( po konsultacji z kierownikiem zmiany:)) kiedy udostępnią soft odpowiedni do tego modelu.

Piszmy, dzwońmy, może wpłyniemy na to, żeby udostępnili go szybciej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, co może być przyczyną braku dwóch kanałów hd: eurosport2 hd i animal planet hd. mam pakiet konfort+,c+hd i paczke 5 kanałów hd. Oprócz tych dwóch kanałów pozostałe chulają bez problemu. Tuner taki jak w temacie głównym. Proszę o pomoc, lub link do podobnego tematu. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, co może być przyczyną braku dwóch kanałów hd: eurosport2 hd i animal planet hd. mam pakiet konfort+,c+hd i paczke 5 kanałów hd. Oprócz tych dwóch kanałów pozostałe chulają bez problemu. Tuner taki jak w temacie głównym. Proszę o pomoc, lub link do podobnego tematu. Z góry dziękuję

 

Opcja którą masz to 3xHD a tam brak tych wymienionych kanałów. Jeżeli chcesz te kanały to zamów opcje 5xHD przez ICA lub telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli by w końcu cos zrobic z tym epg gdy daje + i chce sprawdzic opis to nie zawsze działa ( zaskakuje po okolo 20 sekunadach , idzie dac szczalkami w bok na nastepna audycje i wrócic sie ale to wkurzajace ) , poza tym czy macie epg na tv4 bo umnie nie ma , jest natomiast to epg z tv 4 na innych kanalach , dlaczego sie tak dzieje .Mam jeszcze jedno pytanko , mam podlaczony tuner przez hdmi i euro , czy telegazete moge ogladac w takim wypadku tylko na av - euro , czy idzie ustawic to jakos po hdmi , dzieki za odpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, co może być przyczyną braku dwóch kanałów hd: eurosport2 hd i animal planet hd. mam pakiet konfort+,c+hd i paczke 5 kanałów hd. Oprócz tych dwóch kanałów pozostałe chulają bez problemu. Tuner taki jak w temacie głównym. Proszę o pomoc, lub link do podobnego tematu. Z góry dziękuję

 

Opcja którą masz to 3xHD a tam brak tych wymienionych kanałów. Jeżeli chcesz te kanały to zamów opcje 5xHD przez ICA lub telefon.

 

Opcje które mam to takie które podałem, negocjacje indywidualne z ICA 5xHD, po podpisaniu umowy patrzyłem na stronie ICA i mam aktywowanę 5-tkę. A jeżeli bym nie miał, to by pisało na ekranie, "brak uprawnień do odbioru tego kanału", a przełączam i jest czarny ekran bez żadnych napisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku czytaj ze zrozumieniem! Nin napisał że działają Ci kanały z tego pakietu tylko, a na inne uprawnienia nie przeszły!! może miałeś taki pakiet wcześniej czy coś, tego nei wiemy. To jest nie ważne.

 

Przełącz na tvp 1, później wejdź na ica, później w sprzęt i daj reaktywację karty...odczekaj parę minut i będzie Ci działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fukas- to po prostu tak wszystko działa jak opisałeś :]

Na TV4 nie nadaje się EPG i na kilku innych kanałach również.

Ponoć problem w tym, że platformy dogadały się na temat nadawania i niektóre programy są wspólne - wtedy nie ma na nich EPG w Cyfrze (ciekawe jak w innych platformach?).

A z tym podglądem po wciśnięciu "+" to z kolei uroda tego tunera przy dwóch ostatnich softach. Kiedyś nie było tych trudności...

Po prostu Cyfra leje z góry na te mankamenty lub, co gorsze nie chce o nich wiedzieć :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Czy ktoś może mi udzielić informacji mam dekoder Philipsa HD DSR 6201 mam problem z dekoderem przy zaprogramowaniu dekodera na nagrywanie audycji i uruchomienia sie dekodera na dole dekodera pozostaje pasek INFO jak go mozna usunąć czy w ogóle da się go usunąc z góry dziękuję za informację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...