Skocz do zawartości

BOX+ (Philips DSR 6201/91)


dmn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem dziś pobrać aktualizację oporgramowania. Owszem pokazało mi, że znaleziono nową wersję i czy chcę ją zainstalować, ale jak wybrałem tak, to wyświetlacz zgasł, a potem pokazał się Er01 i wyłączył się. I tak za każdym razem kiedy próbowałem. Czy ktoś spotkał się z czymś takim i co ewentualnie mozna na to poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wczoraj ( środa) ok. godz. 22 był soft do tego dekodera Philips DSR 6201HD o numerze 67 DTT.

po zainstalowaniu wydaje narazie wszystkie problemy ustąpiły, a uzyskałem dodatkowo funkcje odbioru Telewizjii nziemnej DVB-T. Dzięki i pozdrawiam.

 

Wracając do w/w watku na nowym oprogramowaniu HBO Hd działa juz poprawniwe, programy z Astry min. TVP Historia nadal pojawiają sie, jak i znikają w roznych porach dnia. Co z tym poradzić ?. Na tunerach niezależnych Golden interstar działaja bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam takie pytania poniewaz jestem nowy i od tygodnia posiadam ten tuner i cyfre + To mam pytania.

 

1. Co mozna zrobic przez usb?? Mozna nagrac na przenosny dysk jakis film przez usb?? Lub do czego w ogóle dodali do tunera to usb??

2. SPDIF co mozna przez to podłaczyc jak i wejscia na czincze Y, Pb, Pr.

3. No i poco dodane jest wejscie rj45 jak i tak aktualizacje pobiera normalnie przez antene satelitarna.

I 4 moje pytanie co potrafi ten tuner?? Mozna jakosc podłaczyc głosniki 5.1.

 

Czekam na odpowiedz z góry dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.nic, usb jest nieaktywne;

2. SPDIF - wyjście cyfrowego dźwięku, możesz podłączyć pod to chociażby kino domowe;

3. port serwisowy, przeciętnemu abonentowi nie jest potrzebne;

4. patrz punkt 2

 

Ciekawe, w słowie zwykłemu, cenzuruje końcówkę [beep]... e.m.u. ale w przeciętnemu jest końcówka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam połączonego Philipsa z kinem przez SPDIF, i napotkałem taki problem: po przełączeniu z kanału na którym ścieżka nadawana jest w dolby ( np. niektóre audycje tvn) na inny - np. kolejny tvn 24 - ginie mi dźwięk..... dopiero po przełączeniu na tvp1 wraca dźwięk na wszystkich kanałach.... czy ktoś z Was spotkał się z podobnym "problemem" lub ma dla mnie jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, posiadam Philipsa 6201/91 z softem nr: 56 , jak wykonać aktualizację softu?. Aktualizacja softu przez menu nie wykrywa, klikam już tak od piątku na kanałach: TVP1, Canal +, TVP info i nic ;) , wyskakuje brak dostępnych aktualizacji. Na jakich kanałach i w jakich godzinach można aktualizować? , jak poprawnie wykonać aktualizację?

Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche dziwne jest to ze skoro mozna kupic ten tuner na wlasnosc, zaden zapaleniec lub jakas wieksza grupa nie pisza do niego alternatywnego oprogramowania. Wiadomo ze teraz jest era pisania pod linuxy, ale moze kiedys... kto wie

Powiem tak dzwoniłem do Urzędu Ochrony Konsumenta i gościu mi powiedział tak , że jeżeli masz najem to nic nie zrobisz ale jak go kupisz od cyfry to można powalczyć o to zeby tuner miał podejscia czynne chodziło mi o componentowe wejscie( chociaz mnie troche smieszy podejście c+ bo przez Euro mozna bez problemu nagrywac !!!) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jest to "odkrycie ameryki" ale wczoraj zauważyłem, że poprzez HDMI nie ma transmitowanego sygnału telegazety, który jest po podłączeniu przez Euro...

Czy jest możliwość zmiany formatu napisów lub czy jest możliwość zmiany ścieżki dźwiękowej bez opcji z polskimi napisami ?

Do tej pory posiadałem stronga 6860 i po opisach na forum miałem wrażenie że to straszne badziewie w porównaniu do philipsa HD, jednak teraz zmieniam zdanie, możliwość manewrowania ustawieniami w strongu jest tak duża, że ten philips przy nim to "małpka dla fotoamatorów" :)

Czy ktoś z Was ma kino domowe podłączone do tego modelu tunera przez SPDIF ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo irytuje mnie problem commponent ;/ jest jakieś rozwiązanie na zapamiętanie ustawień ?? ...

 

Spróbuj ustawić właściwe parametry, wyjdź z menu, wyłącz dekoder a następnie wyjmij wtyczkę z gniazdka sieciowego. Po chwili włóż wtyczkę i włącz. Tym sposobem da się zapamiętać preferencje dotyczące ustawień obrazu 720p <> 1080i i inne. Może zadziała też przy zapamiętywaniu ustawień Component.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...