Skocz do zawartości

BOX+ (Philips DSR 6201/91)


dmn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To w końcu za 250 czy za 499? Zmienili coś cenę niedawno? Pytam bo to ważne, miałbym chrapkę na niego.

Edit: w końcu dogrzebałem się na stronce Cyfry: jest dla nowych abonentów za 249 zł :) Pytanie: czy to dopiero od dzisiaj z nowymi promocjami a wcześniej był droższy? I czy mnie, staremu abonentowi, sprzedadzą za tyle mój dzierżawiony egzemplarz? Panowie z Cyfry, podpowiedzcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, od dzisiaj Philips 6201 HD na własność kosztuje 249 zł dla nowych i obecnych klientów :jupi:

 

@andyg : idziesz do punktu C+ zdajesz dzierżawiony dekoder i kupujesz nowy egzemplarz na własność, bez przedłużania i aneksowania umowy (kod akcji w systemie DHDS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak to z nowym sprzętem dwa latka gwarancji [ chyba, że coś się zmieniło, ale nie sądze ]

2. Zniżke, którą po chwilowym zdaniu PVR'a stracisz, da się bez problemu przywrócic @ BOK [ zresztą system po wpisaniu na kontrakcie odpowiedniego modelu powinien ją, czyli znizkę, automatycznie przypisać na nowo, więc wydaje mi się, że ten telefon do BOK będzie tym bardziej tylko formalnością ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tego DSR'a ale zastanawiam się czy jest sens go kupować, czy całkiem go nie oddać i kupić Opticum (Orton) HD X550, jest tylko stówę droższy i też pobiera listę C+ więc jest to samo, port usb ma odblokowany więc pvr mogę sobie z niego zrobić no i jeśli będę chciał rozdzielić na drugi tuner to odpada mi multiroom albo splitter tylko stawiam drugi taki sam tuner i łączę kablem po LAN i po kłopocie, VOD i tu i tu mi nie pójdzie a na X550 dodatkowo mam gniazdo na moduł CAM więc mogę coś dołożyć. Wiem że dla niektórych stówa różnicy dyskwalifikuje sprzęt ale jeśli mogę tyle doinwestować to czy brać ? Ma ktoś jeszcze jakieś mocniejsze argumenty żeby brać DSR'a. A co będzie jak zrezygnuję z C+, przecież do niczego mi się nie przyda ? Z X550 można zrobić sobie fta, wziąć tnk albo polsat na module. Ktoś powie że ma dvb-t, ale odkąd doszły polsaty do c+ to chyba powoli traci to sens. DSR'a używam odkąd pojawił się w C+ (teraz mam nawet dzierżawę za free) ale przyznacie że demonem szybkości nie jest, grafika też taka sobie choć to najmniejszy problem ale może jest coś o czym nie wiem i może warto kupić DSR'a ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocniejszy argument jest taki, że Phil może być lepszy hardwarowo (choć nie jestem tego pewien) co objawia się bardzo dobrym obrazem. A jak jest w Opticumie? Zagadka, nie dowiesz się zanim nie sprawdzisz. Drugi argument - można polubic tego muła :) Chodzi sprawnie już prawie 2 lata i dlatego też nie chciałbym wymieniać go na inny egzemplarz. A tak w ogóle to wcale nie jestem zdecydowany tylko rozważam sprawę. Być może poczekam do listopada/grudnia na przedłuzenie umowy, drożej nie powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura :shock: Nawet nie chciało im się wejść w system on-line i sprawdzić cen :(

 

Akcja sprzedażowa "DHDS - Dekoder sprzedaż portfolio - PHILIPS DSR HDTV 249 NC"

 

Już sprzedaliśmy abonentowi po tej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...