Skocz do zawartości

BOX+ (Philips DSR 6201/91)


dmn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio CTA opowiada różne bajki jeśli chodzi o koszty zakupu sprzętu ;-) Zresztą oni nie mają na nie żadnego wpływu :-) Bedziesz mógł kupić dekoder HD jak będziesz miał na kontrakcie minimum 1 kanał HD ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz pytanie, czy warto go kupić? Potrzebuję dekoder do Cyfry z obsługą HD. I na dobrą sprawę nic więcej. Zastanawiałem się nad Ariva 100e lub 200. Plus taki, że można coś nagrać. Jednak odnośnie kodowania jest to niepewne. Chyba, że dokupi się odpowiedni moduł. Kupując ten akurat dekoder wydaje mi się, że mam pewność że będzie działać co ma działać. Co wy na to myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja jest chyba w tych 249zł? :/

 

I jasne, ale Arivy nie są oficjalnie dedykowane pod Cyfre. Dziś działają, ale za rok, dwa może ulec zmianie kodowanie i nie będzie to działało.

 

Jeżeli masz już podpisaną umowę z Cyfrą i na kontrakcie minimum 1 kanał HD to dekoder kosztuje 249zł już z aktywacją.

 

Ja jak najbardziej polecam dekoderek. Chodzi bez zarzutu i do tego ma jeszcze DVB-T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla obecnych abonentów przy podpisaniu aneksu 198 zł, do multiroomu bez podpisywania aneksu 198 zł :D

 

Jeśli nie masz multiroomu i nie chcesz podpisywać aneksu to cena zakupu wynosi 249 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Ty zawsze jasno, konkretnie, rzetelnie, z pierwszej ręki ;) Rozumiem, że dla obecnych abonentów przy przedłuzaniu można wykupić dzierżawiony egzemplarz, a nie inny.

Czekam do grudnia z przedłuzaniem, może przy okazji jeszcze cena ciut spadnie. Np. zlikwidują aktywację 99zł dla nowych i dla przedłużających również dadzą po 99.

Jeszcze na maginesie: jeśli wezmę przed podpisaniem aneksu za 249 zł a za chwilę podpiszę aneks to będzie się liczyło że nie mam wykupionego sprzętu na aktualnym kontrakcie i będzie można np. kupić moduł za 49zł? No bo wiem, że jakbym miał tego Phila HD na aktualnym kontrakcie to tego zrobić bym nie mógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzierżawiony zdajesz i dostajesz u dystrybutora nowy egzemplarz za opłatą :D

 

Jeśli teraz kupisz go bez aneksu za 249 zł to przy podpisywaniu aneksu możesz spokojnie dobrać moduł za 49 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak czy tak czeka mnie bieganie z tunerem do dystrybutora nawet jak aneks dogadam telefonicznie z konsultantem? Może chcą sprawdzić w ten sposób czy ja tego tunka już nie sprzedałem? :lol2:

A co do taktyki postępowania to się jeszcze zastanowię ;) W każdym razie kiedy bym go nie wziął to dostanę rok gwarancji i gdyby coś zmajstrowali z kodowaniem to można go w okresie gwarancji zwrócić lub wymienić na inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...