Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, juveadamo napisał:

Bardziej chodzi o to, że telewizji raczej mało oglądm już a jednak się płaci dwa abonamenty. Sport w Polsacie to samo co w Canal + a jak oglądam to głównie sport.

Kompletna bzdura.Też mam PB i C+ głównie dla sportu gdyby oferta sportowa była taka sama to bym opłacał jedna platforme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, czerstwy napisał:

Kompletna bzdura.Też mam PB i C+ głównie dla sportu gdyby oferta sportowa była taka sama to bym opłacał jedna platforme.

Ok. Dla ciebie bzdura dla mnie nie. Może źle napisałem chodziło mi, że dla mnie taka sama bo PB ma eleveny ekstraklase ligę mistrzów i dla mnie git. Jasne chcesz oglądać NBA czy tam żużel no to musisz mieć Canal +. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was. 

Miałem wcześniej za 105zł 
Evobox PVR + HD6000 + HD 3000

Pakiet Familijny Max HD
Pakiet HBO HD HBO GO
Pakiet Film HD
Pakiet Sport HD
Opcja ON THE GO
Pakiet Cinemax HD
Katalog treści online
Usługa Multiroom HD (2 dekodery)

Dostałem ofertę z DUK chciałem to samo co wcześniej bez sportu i hbo. (sportu nie oglądam te podstawowe wystarczą, hbo mam dostęp bezpłatny z pracy, musi być dużo bajek :)

 

Pakiet L + 2x MLR 3 mc 0 potem 75zł

Pan chyba zapomniał że miałem FilmBox wiec do tej ceny pewnie jeszcze 10zł dojdzie. 

Sprzęt w nowej umowie Evobox PVR + 2 x Evo Lite 

4K odradzał.

 

Co sądzicie o tej ofercie, bo dla mnie jakoś słabo aż myślę nad ofertą z C+

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie posiadam następujący pakiet

Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Rozrywka HD

Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO

Pakiet dodatkowy: Pakiet HBO HD HBO GO

Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Polsat Sport Premium

Pakiet dodatkowy: Katalog treści online

Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD

Pakiet dodatkowy: Multiroom HD (2 dekodery) i Filmax w ofercie

Do tego 2 multiroomy. Ile zapłacę za to wszystko po przedłużeniu, ewentualne  +C+ (3 i 4). Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ojciec wymienił ostatnio 2 stare zacinajace się dekodery hd 5500s na drugie takie same z nowymi kartami. Pakiet to stary familijny max i od tego momentu na tych 2 dekoderach zaczęły odbierać m.in cinemaxy i hbo choć tego w pakiecie nie ma. Na kolejnym starym niewymienionym dekoderze zostało po staremu z pakietem kanałów. Czy ktos wie czy to promocja jakas czasowa za wymianę czy raczej "błąd" systemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, chrapul napisał:

Witam, ojciec wymienił ostatnio 2 stare zacinajace się dekodery hd 5500s na drugie takie same z nowymi kartami. Pakiet to stary familijny max i od tego momentu na tych 2 dekoderach zaczęły odbierać m.in cinemaxy i hbo choć tego w pakiecie nie ma. Na kolejnym starym niewymienionym dekoderze zostało po staremu z pakietem kanałów. Czy ktos wie czy to promocja jakas czasowa za wymianę czy raczej "błąd" systemu?

Chłopie,zamiast siedzieć CICHO to ty chwalisz się na forum,podaj nr. do specjalisty to będziesz miał sprawę ZAŁATWIONĄ.🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maks27 napisał:

 

Też tak miałem przez miesiąc po wymianie do czasu jak system "przetrawił" póki co masz pakiet techniczny.

Dzięki o taką odpowiedź chodziło.

2 godziny temu, maikel napisał:

Chłopie,zamiast siedzieć CICHO to ty chwalisz się na forum,podaj nr. do specjalisty to będziesz miał sprawę ZAŁATWIONĄ.🤣

Nie podałem i nie podam, nie będzie też oficjalnej reklamacji;)

Edytowane przez chrapul
Kilka cytatów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam Pakiet Familijny Max HD

Pakiet Cinemax HD
Pakiet HBO HD HBO GO
Pakiet Sport HD
Pakiet Film HD
Opcja ON THE GO
Katalog treści online
Usługa Multiroom HD
Pakiet Eleven Sports HD

 

Płacę 105,00zł co miesiąc. Chciałbym utrzymać tę ofertę. Aktualnie 6 miesięcy do końca umowy. Czego mogę oczekiwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...