Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, trochę jestem w szoku ile to się pozmieniało przez półtora roku, gdy po raz ostatni interesowałem się ofertą CP. Do tego stopnia się pozmieniało, że nawet nazwa CP przestała obowiązywać.😂 

 

Poczytałem temat i skoro umowy podpisywane przed końcem maja 2021 mogą zostać wypowiedziane ze względu na wycofanie kanału Lifetime to chciałbym być sprytny i na tym coś ugrać, jako że przedłużałem moją umowę w sierpniu 2020 na 2 lata. Zostało jeszcze 7 miesięcy do jej końca, ale skoro już można składać wypowiedzenie z w/w powodu, to czemu nie. 

Nie do końca jednak łapię się w tej nowej pakietyzacji i mimo że co najmniej kilkudziesięciu osobom przede mną były tu tłumaczone rabaty typu 12 miesięcy po 50 zł, kolejne po 100 zł itd., chciałbym się spytać, na co mogę liczyć. 

 

Przede wszystkim pytanie, czy pakiet M Sport, oznaczony na stronie Polsatbox jako nowość, jest też dostępny dla obecnych klientów? Dokładając sport do pakietu L wyjdzie drożej, więc jestem skłonny zrezygnować z iluś tam filmowych kanałów, aby mieć cały sport w pakiecie M Sport. 

 

W chwili obecnej posiadam:

Evobox PVR, jeden multiroom i następujące pakiety:

Pakiet Familijny Max HD
Pakiet Sport HD
Pakiet Cinemax HD
Opcja ON THE GO
Pakiet Film HD
Pakiet Polsat Sport Premium
Usługa Multiroom HD
Pakiet Eleven Sports HD

 

Płacę 85 zł.

Dekoderów nie chcę wymieniać, Cinemaksów mogę się pozbyć, by za nie nie płacić, zależy mi na tym, by zostały wszystkie kanały sportowe, które mam w tej chwili i usługa On the GO. Na C+3 i C+4 mi specjalnie nie zależy, ale jeśli mogę je mieć jakoś w cenie, tak jak to wygląda na ich stronie w ramach pakietu M Sport, to czemu nie. Jak mam dopłacać dychę to podziękuję.

Na co mogę liczyć? 12 miesięcy po 50 zł i 12 po 70, czy coś w ten deseń? Mega słabo, że nie dają już pół roku gratis przy dwuletnich umowach.☹️

Edytowane przez luket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wariant z pakietem M Sport wygląda interesująco. Upewnij mnie tylko, że w tym pakiecie na stałe będę miał Eleveny i Polsaty Sport Premium. Na stronce nawet jak wybieram ten pakiet to w opcjach dodatkowych widnieje za 30zł pakiet Sport Max, zupełnie jakbym miał za te kanały dodatkowo płacić oprócz tych 60 zł.

I jeszcze pytanko, czy ta pełna oferta za 0 zł przez 3 miesiące zakłada również pakiet HBO, czy jako opcja premium nie jest uruchamiana na okres promocyjny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

24-05-2021 podpisałem aneks

Umowa na 24 miesiące

Posiadany pakiet to:

Pakiet L

Opcja ON THE GO
Pakiet Rozrywka HD
Pakiet Polsat Sport Premium
Usługa Multiroom HD (2 dekodery)
Pakiet HBO HD HBO GO
Pakiet Eleven Sports

12 miesięcy po 50 zł, następnie 12 miesięcy po 140 zł

Czy po wypowiedzeniu umowy z powodu likwidacji kanału Lifetime HD można uzyskać podobne warunki ?

Czy oferta jak dla nowych z 3 gratisowymi miesiącami ?

Edytowane przez Daro975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, luket napisał:

czy ta pełna oferta za 0 zł przez 3 miesiące zakłada również pakiet HBO, czy jako opcja premium nie jest uruchamiana na okres promocyjn

Pełna oferta to wszystkie opcje premium, chyba tylko bez VOD dostaniesz. Z pakietem M Sport jest też C+3 i 4 już w cenie 60 zł. Teraz wypowiedzenie pisz i negocjacje z DUK.

@Daro975To samo co masz, teraz możesz mieć za 120 w drugim roku, bo PSP 10 zł i 2 Mr też tylko 10. Więc 20 zł mniej i mogą dać tak jak piszesz, ale wcale nie muszą przy tak wysokim abonamencie, może trzeba będzie coś dobrać za 10 zł i będzie 12x50 i 12x130.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

...no i pojawił się problem bo nie wiem co wybrac😃

Mając do tej pory FMAX HD +film +sport +cinemax+ OTG dostałem takie ciekawe oferty

Nr1  24 miesiące L + filmbox + cinemax płacąc 12x50/12x70 + full pakiet × 6 m-cy.

Nr2  Stara pakietyzacja czyli FMax hd +fim HD + sport HD +cinemax za 40×12 /12×60 w tej opcji ma brakować 8 kanałów względem oryginału czyli 3xAXN, sundance tv , romance tv i 3 x sport(chyba)

Nr3  Dekoder evobox pvr 24x85 pakiet L + (chyba sport)+ pakiet film.

Generalnie wczesniej najbardziej zależało mi na evobox pvr tylko ten pakiet nieciekawy bo nie chcę sportu ale inaczej się nie da i do tego jeszcze czynsz. Są jeszcze inne możliwości żeby dostać evobox pvr najlepiej bez czynszu. Może jednak czekać na PB4K aż go dopracują?

Ciekawi mnie też wersja nr 2...dlaczego wypada te 8 kanałów  i czy "dobierając" coś z listy to dopłacam wg starego czy nowego cennika (zapomniałem dopytć)

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2022 o 21:19, stan69 napisał:

@marti31 Za to samo w nowych pakietach zapłacisz 12x50 i 12x75 oraz pełną ofertę na 6 mies. albo dalej ciągnąć obecną umowę.

a czy cena na czas nieokreślony pozostanie ta sama ? bo dzwonili do mnie i mówili że nie gwarantują cena 60 zł jak do tej pory 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...