Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@nix124Teraz masz 5 kan. Filmboxów i żeby ich mieć w nowych pakietach to zapłacisz w drugim roku 95 zł, bo ten pakiet kosztuje 10 zł. Jeśli zgodzisz się na 95 to możesz dostać pełną ofertę na 6 mies. bo zwiększysz abo. W 1-szym roku, oczywiście po 50 zł. Bez Filmbox za 85 mogą dać na 6 mies. VOD lub C+3 i 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, aktualnie posiadam pakiet:

Familijny Max HD + Sport + Cinemax + Film + PSP + Eleven + OTG + 2xMR i place 90zl/msc.

 

Do konca umowy 24/6 zostalo 8msc. 

 

Jaka moge dostac oferte wysylajac wypowiedzenie z powodu zakonczenia nadawania kanalu LifeTime?

 

Interesuje mnie to samo + HBO + ew. Rozrywka Do tego potrzebuje wziac nowe dekodery (3) gdyz juz mam problemy z kartami (raz czyta raz nie, oraz denerwuje mnie to latanie z nimi) aktualnie wszystkie 3 to HD5500s. Myslalem nad glownym 4K i do tego 2sztuki 4K Lite oraz chcialbym nadal miec OTG.

 

Z góry dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedziałem właśnie umowę z uwagi na wycofanie kanału Lifetime HD.

Mam pakiet L + HBO.


Obecnie tak naprawdę z telewizji korzysta w zasadzie wyłącznie dzieciak + wszyscy po trochu z HBO GO.

 

Od kwietnia płaciłbym 80 zł (obecnie 50 zł). Czy w Polsacie znajdę coś dla siebie za co nie zapłacę tak dużo, bo nie potrzebuję tak wysokiego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, stan69 napisał:

@DohertyPakiety L 60+Filmbox 10+HBO 20+PSP 10+Eleven 10+2xMr 10 płatne w drugim roku po 120zł (z Rozrywką 130). W pirwszym roku po 50 zł. Dekodery 4k aktywacja 3 szt. po 49zł. Pozostale pakiety PB gratisowo na 6 mies.

Dzięki, czyli z bez PSP 110zl. A te dekodery mogę wziąć wszystkie 4K Czy dodatkowe muszą być 4K Lite? I przez te 6 miesięcy dostanę to PSP I rozrywkę na 6 miesięcy gratis? A jak sprawa z tym OTG? Jest już w cenie czy oddzielnie muszę dokupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

O co kaman z tym Lifetime? 

Domyślam się (nie wiem czy słusznie), że CP wycofał kanał Lifetime z oferty więc zmienił warunki umowy i w związku z tym można wypowiedzieć umowę bez płacenia kary lub tez ja odnowić od nowa czyli znowu z 12 miesiącami "tańszymi"???

Ma nową umowę od końca kwietnia 2021 czy mnie ta możliwość również dotyczy???

 

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem ostatnio podpisać aneks do umowy. Konsultant powiedział że mam dekoder HD5000 i że nie mogę przedłużyć umowy, bo na dekoderach HD5000 nie można już podpisać żadnej umowy. Podpisałem więc umowę i poprzez kuriera wymieniłem dekoder HD5000 na dekoder PVR HD7000. Zapłaciłem 1 zł za HD7000, dekoder na wynajem za 0 zł. Miałem pakiet L i dobrałem pakiet Rozrywka HD. Razem wyszło 60 zł po odliczeniu rabatu 10 zł za smart dom. Cena pakietu taka, bo do końca umowy miałem jeszcze sporo czasu.

 

Pytanie mam do Was. Czy rzeczywiście na dekoderach HD5000 nie można już podpisać umowy? Mam jeszcze jedną umowę co kończy się za miesiąc i ta umowa jest z dekoderem HD5000.

Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku w zdrowiu i szczęściu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, dopiero co zakładałem instalacje u klienta z dwoma hd5000, pakiet S. A Tobie wcisnęli najgorszy złom, bedziesz oglądał kwadraty pomimo dobrego sygnału.
Ludzie, nie bierzcie już tego wygrzanego złomu z rozklekotanymi czytnikami od przekładania kart. Jak przedłużcie umowy o 2 lata to bierzcie nowy sprzet bo potem jest płacz, że przez 2 lata nie można nawet wymienić na evobox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Złożyłem wypowiedzenie umowy w związku z wycofywaniem przez CP kanału Lifetime (z nadzieją, że zostanie przyjęte).

Rozumiem, że CP będzie chciało bym został i podpisał nowa umowę.

Na tę chwilę mam L + FilmBox + HBO. Mam kilkuletni dekoder evobox (który zresztą bardzo sobie chwalę). O ile dobrze pamiętam to płacę średnio 70 zł miesięcznie (chyba 50 zł za pierwsze 12 miesięcy i potem 90 za 2-gie 12 miesięcy). 

W sumie to co mam jest oke'y. No może by tak jeszcze polską ekstraklasę piłkarską ale nie koniecznie.

Co teraz mogę ugrać? Jaką najkorzystniejszą ofertę? Czy jakiś lepszy dekoder (na dzisiaj nie mam TV 4K i raczej się nie zanosi w najbliższym czasie).

W poniedziałek chcę jeszcze pogadać z canal+ czy za porównywalne pieniądze (około 70 zł miesięcznie) nie można u nich dostać czegoś ciekawego.

 

Z góry podziękował za info zwrotne.

 

P.S. Najlepszego w Nowym Roku wszystkim... 🤣

Edytowane przez Koprywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kfm877 wiesz ile evoboksów klienci zwracają i wręcz proszą o zwrot starego hd-ka. A myslisz ze z evoboksami co sie dzieje? Wraca do polsatu lekki lift i wyjezdza piekny i lsniący :)

Nie odbieraj mojego komentarza osobiście :)

ale oprócz pvr reszta evo to porażka 

@Koprywarok 50 drugi 100 z ekstraklasą. Jeśli bez rok 50 drugi 90. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję złożyć wypowiedzenie umowy ze względu na wycofanie kanału Lifetime. Jeżeli chodzi o ofertę programową, to wiem jak to u mnie będzie wyglądać czyli pozostaję na tym co mam: L + Eleven + Ekstraklasa + HBO. 

Przy przedłużaniu umowy chciałbym wymienić swoje dotychczasowe dekodery Evobox PRV + 3x Evobox Lite na Polsat Box 4k oraz  3x PB 4K lite. 
Przede wszystkim - czy istnieje taka możliwość i czy wpływa to finalnie na cenę pakietu? Chciałbym pozostać przy opcji 50 zł przez pierwsze 12 miesięcy a kolejne miesiące już standardowa opłata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety evobox pvr ostatnio też nie halo. Niepokojąco często samoczynnie się restartuje. Ale ogólnie jeśli sieć jest w domu poprawnie skonfigurowana to evoboksy pvr i lite działają ok, choroby wieku dziecięcego mają już za sobą. Teraz jedynie co to technicy mogą coś spierd***ić upgradem. Oczywiście inną historią jest tu evobox hd, on żyje swoim życiem... Rozumiem, że ludzie zwracają Evoboxy, bo zapewne głównym powodem jest brak umiejętności skonfigurowania dekoderów w lanie, czy słabe wifi itp. Wolą biegać z kartami, wycierając czytniki do granic, a te padają tworząc przerwy w kodowaniu, zamrażając i pikselizując obraz, generując śmieszne komunikaty o braku sygnału czy video... Ale ok, to klient będzie latał do bok i zawracał dóóópę pracownikom, nie nasza broszka
Podsumowując dla przyszłych, ze starej serii wg mnie najstabilniejsze są HD5500 i hd3000, chodź trzeba pamiętać że są to już wiekowe sprzęty.
Evobox PVR w parze z Evobox lite, też mogę polecić. Aczkolwiek jak kolega wyżej napisał już ich brak...
Niestety odradzam Pvr7000 ze względu na problemy z głowicą, dziwię się że je ciągle wydają.
Evobox hd o ile sam pracuje jeszcze w miarę ok to w multiroom z litami dzieją się czasami dziwne rzeczy, jak zapominanie haseł do wifi (w efekcie błąd multiroom), problem z dekodowaniem video itp, tutaj faktycznie mogą być zwroty. Ale to też może być jakaś wadliwa seria, spotykam Evoboxy hd, które działają stabilnie.
O dekoderach 4k na razie o ich stabilności pracy ciężko pisac bo są na etapie chorób wieku dziecięcego . Ogólnie póki do PB4k nie trafi dysk twardy, przekreśla to dekoder dla nagrywaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem w punkcie HD2000 na Evoboxa HD bez PVR.

Rodzice podobno widzą różnicę na korzyść dekodera: obsługa, jakość obrazu...  😉

Mam nadzieję, że będzie im dobrze służył przez najbliższe 2 lata.

Do wyboru miałem dekoder 4K , ale z racji, że to nowy sprzęt i czynsz jakoś mnie zniechęciły.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, damian3k1993 napisał:

Planuję złożyć wypowiedzenie umowy ze względu na wycofanie kanału Lifetime. Jeżeli chodzi o ofertę programową, to wiem jak to u mnie będzie wyglądać czyli pozostaję na tym co mam: L + Eleven + Ekstraklasa + HBO. 

Przy przedłużaniu umowy chciałbym wymienić swoje dotychczasowe dekodery Evobox PRV + 3x Evobox Lite na Polsat Box 4k oraz  3x PB 4K lite. 
Przede wszystkim - czy istnieje taka możliwość i czy wpływa to finalnie na cenę pakietu? Chciałbym pozostać przy opcji 50 zł przez pierwsze 12 miesięcy a kolejne miesiące już standardowa opłata.

Jedynie koszty aktywacyjne dojdą pozostale oplaty tak jak piszesz

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jest możliwość wypowiedzenia umowy obecnie 

Katalog treści online
Pakiet Eleven Sports HD

okres promocyjny

 

Pakiet Familijny Max HD

50,00 zł

 

Pakiet Cinemax HD

10,00 zł

Należność:

60,00 zł czy coś lepszego można ugrać nie interesuje mnie Cinemax ale resztębym zostawił ewentualnie ekstraklasa i jeszcze jedno pytanko czy w każdej chwili bez zmiany warunków umowy mogę dobrać multiroom. Dzięki i pozdrawiam.Ijesczedodam że posiadam w tym pakiecie HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...