Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
obecnie jestem po zakończeniu okresu podstawowego, na umowie na czas nieokreślony.
Pakiet Familijny max (40zł)
HBO, HBO GO, Cinemax, Sport, CP GO(60zł)

MR (2x5zł)
Łącznie 110zł/m-c
Dekodery HD 5000

Czy jest szansa na jakąkolwiek sensowną umowę czy tylko oferta taka jak dla nowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, stan69 napisał:

Pewnie, że tak. Pakiet L 60zł+Mr 5zł+Filmbox 10zł = 75 zł. płatne w miesiącach 4-24 umowy. Pierwsze 3 mies. bez opłat z pełną ofertą. Cinemax gratis na 2 lata.

To z DUK? złożone mam już wypowiedzenie? Czy to prawda że nie mogę zejśc ze swoją cena tylko nowa umowa? czy to prawda że nagrywarka należy sie jak do kupie eleven obecnie mam dekoder z nagrywarką. Ewentualnie jaka opcja jak bym zostawił HBO? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pblbn napisał:

Czy jest szansa na jakąkolwiek sensowną umowę czy tylko oferta taka jak dla nowych?

Jeśli chcesz podobną ofertę do tej co masz, to L+HBO+Filmbox+2 Mr płatne 12x50 i 12x100 zł. Trzeba napisać wypowiedzenie obecnej, dekodery do wymiany.

 

3 godziny temu, Romaldo napisał:

To z DUK? złożone mam już wypowiedzenie? Czy to prawda że nie mogę zejśc ze swoją cena tylko nowa umowa? czy to prawda że nagrywarka należy sie jak do kupie eleven obecnie mam dekoder z nagrywarką. Ewentualnie jaka opcja jak bym zostawił HBO? 

Z DUK będzie podobnie. Jak umowę obecną wypowiesz to przedłużasz na nową, masz wtedy rabaty. Z HBO będzie 12x50 i 12x95 zł. Pakiety L+Filmbox+HBO+1Mr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, stan69 napisał:

Jeśli chcesz podobną ofertę do tej co masz, to L+HBO+Filmbox+2 Mr płatne 12x50 i 12x100 zł. Trzeba napisać wypowiedzenie obecnej, dekodery do wymiany.

Raczej Filmbox bym sobie darował.

L + HBO + Sport Max + 2xMR

A jakie dekodery są dobre? Everbox czy polsat box wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Czy jeśli skorzystam z następującej oferty przedłużeniowej tj.  pakiet pakiet L za 50 zł/1 rok i 60 zł/ 2 rok otrzymam dodatkowo rabat smartdom 10 zł/mc  ?

Czy również w takim wariancie tj. Pakiet L za 50 zł przez 2 lata przysługiwać mi będzie rabat smartdom 10 zł/mc ?

Obecnie mam pakiet Familijny Max HD + Sport+Film+Cinemax oraz pakiet Eleven za 45 zł/mc ( cena po uwzględnieniu rabatu Smartdom -25 zł/mc )

Wypowiedzenie umowy oczywiście  już wysłałem :)

 

Edytowane przez karol78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karol78 napisał:

Witajcie. Czy jeśli skorzystam z następującej oferty przedłużeniowej tj.  pakiet pakiet L za 50 zł/1 rok i 60 zł/ 2 rok otrzymam dodatkowo rabat smartdom 10 zł/mc  ?

Czy również w takim wariancie tj. Pakiet L za 50 zł przez 2 lata przysługiwać mi będzie rabat smartdom 10 zł/mc ?

Obecnie mam pakiet Familijny Max HD + Sport+Film+Cinemax oraz pakiet Eleven za 45 zł/mc ( cena po uwzględnieniu rabatu Smartdom -25 zł/mc )

Wypowiedzenie umowy oczywiście  już wysłałem :)

 

Niestety poł roku w przypadku Smart domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ofertę familijny max hd w cenie 30zl za miesiąc, później przejdzie na ofertę 40zł za miesiąc, mam 3 miesiące do końca umowy, posiadam stary dekoder sagem. Na jaką ofertę mogę liczyć,  przy wypowiedzeniu oferty, interesuje mnie pakiet z ofertą L bez dodatkowych pakietów oraz nowy dekoder evobox pvr. Jakie są koszta przy wymianie dekodera, czy dekodery evoboxa dalej dostępne są na wymianę, nie interesuje mnie dekoder 4k. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiące gratisowe rozpoczną się w lutym od daty okresu rozliczeniowego, jeśli będziesz wypowiadał tak jak piszesz. Możesz pozostać z umową na czas nieokreślony i płacić dalej 30 zł, podwyżki raczej nie będzie. Za Evoboxa PVR jest opłata aktywacyjna 49 zł i czynsz 5 zł/mies. jeśli brałbyś tylko pakiet L ( L+pakiet dodatkowy - czynszu brak), chyba, że coś się ostatnio zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie mam podobny problem ale też pewną wątpliwość: mam umowę do 08-2022 na dawne Premium (Pakiet L + Filmboxy + HBO) + 1 MR za 95 PLN. Ostatnio dostałem smsa, że otrzymuję informację wynikającą z przepisów prawa telekomunikacyjnego i chodzi o nową propozycję umowy.

Pytanie - czy nie za wcześnie ta propozycja? Do końca umowy jest jeszcze 8 miesięcy, a wypowiedzenia nie składałem. Jeśli jednak jest taka możliwość - czy to co mam mogę zamienić na wariant L + HBO + CanalPlus Sport 3/4 + MR? Cenowo to chyba tak samo by wyszło, ale z tego co wcześniej jest napisane to koszt byłby mniej więcej 12x50 + 12x95? Czy może to ktoś potwierdzić? Czy trzeba złożyć wypowiedzenie by mieć taką ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, blom napisał:

Witam,

posiadam:

pakiet L + 2xMR płacę 75zł  (Pakiet Sport HD Pakiet Familijny Max HD Pakiet Cinemax HD Pakiet Film HD), 3x dekodery HD 5000

+ złożone wypowiedzenie, 4mc do końca

chcę:
to co mam + uzyskać 6mc za 0zł + 18mc za 75zł

jest to realne?

Miesięcy darmowych nie ma, ale jest przez rok po 50 zł i drugi rok po 80 zł. Pakiet L+Filmbox+2x Mr, średnio wychodzi po 65 zł mies.

@prezes22Spodziewają się wypowiedzeń bo ubywa kanał Lifetime, możesz zamienić sobie pakiety, przynajmniej nie 95 zł, a 50 bedziesz płacił przez te 8 mies. Przedzwoń do DUK, może nie trzeba pisać wypowiedzenia, jedynie wspomnieć, że masz taki zamiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...