Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam obecnie pakiet familijny max hd, sport,film ,cinemax +2x multiroom płace 75zł, do końca umowy 6 miesięcy, chciałbym przejść na L+2x multi lub L+eleven+2x multi, jaka byłaby najlepsza oferta? Gratisowych miesięcy z tego co widzę już nie ma? Czy przy przedłużeniu otrzymam 6 miesięcy full pakietu?
Propozycja z dziś pakiet L+Eleven+2xmulti 12x50 i 12x80 gratis na 6 miesięcy psp, podobno miał być też pakiet ekstraklasa w ramach "promocji świątecznej" ale w umowie nic nie ma na ten temat, jutro będę dzwonił co z tym pakietem ekstraklasa. Podobno full pakietu na 6 miesięcy nie da rady bo cena końcowa jest tylko o 5zl większa niz obecnie a musi być min. 10zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy najwcześniej można negocjować warunki umowy?

Mam do wyboru przedłużenie umowy z Canal+  albo z Polsatem.

Obecnie pakiet rodzinny.

Budżet do 20- 30 zł.

Jest oferta dla przedłużających umowę po wypowiedzeniu  zawierająca kanały sportowe w tym Eurosporty/ i informacyjne  w tej cenie?

Z góry dziękuję za info w tym temacie.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman

Jak ci icok pokazuje 7 miesięcy do końca umowy to już możesz przedłużać. Składasz wypowiedzenie (też przez icok) i możesz dostać ofertę na przedłużenie.

W twoim wypadku Pakiet M 12x20+12x30 zł (ostatnie 6 miesięcy można urwać przedłużając umowę). Jakbyś chciał jeszcze eleveny i PSP Premium to wtedy 12x20 zł+12x60 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman 12x50+12x60. Przy gołym pakiecie średnio się to opłaca. Ogólnie zasada jest taka, przez pierwsze 12 miesięcy masz 10 zł rabatu na pakiet główny i wszystkie pakiety dodatkowe jakie sobie wybierzesz za 0. W następnych 12 miesiącach płacisz za wszystko pełną cenę, ale możesz urwać ostatnie 6 miesięcy przedłużając ponownie umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisaliście wcześniej że jest możliwy p

4 godziny temu, lakiman napisał:

Kiedy najwcześniej można negocjować warunki umowy?

Mam do wyboru przedłużenie umowy z Canal+  albo z Polsatem.

Obecnie pakiet rodzinny.

Budżet do 20- 30 zł.

Jest oferta dla przedłużających umowę po wypowiedzeniu  zawierająca kanały sportowe w tym Eurosporty/ i informacyjne  w tej cenie?

 Przecież jest możliwy pakiet S w cenie M w którym są Eurosporty lub jeśli masz budżet do 30zł to przecież tyle normalnie kosztuje pakiet M bez negocjacji.

 

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, perdos napisał:

@lakiman

Jak ci icok pokazuje 7 miesięcy do końca umowy to już możesz przedłużać. Składasz wypowiedzenie (też przez icok) i możesz dostać ofertę na przedłużenie.

W twoim wypadku Pakiet M 12x20+12x30 zł (ostatnie 6 miesięcy można urwać przedłużając umowę). Jakbyś chciał jeszcze eleveny i PSP Premium to wtedy 12x20 zł+12x60 zł.

Sprawa jest troszkę skomplikowała.

Jeśli chciałbym zachować warunku promocyjne w Plusie ( w tym Tidal za free w cenie abonanentu) to nie mogę zrezygnować z telewizji.

Umowa w Plusie do końca stycznia a z Polsat Boxem do końca maja ( Rodzinny za 20 zł)

Pozostaje już tylko pakiet M za 30 zł. Rozumiem że już bez zniżek np 10 zł za Polsat Dom i lepiej nie wypowiadać umowy na telewizję?

Mogę ewentualnie  przejść z Rodzinnego na pakiet M według cennika: 30 zł?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 zł w tym 20GB internetu i Tidal za free. 

Na razie nie widzę lepszej oferty, chyba,  że ramach oferty łączonej np w Orange Love.

52 minuty temu, perdos napisał:

@lakimanZ tego co się orientuje to rodzinny HD nie daje ci żadnych zniżek na abonament w Plusie. 

Jest tutaj rozbieżność, bo w punkcie powiedziano mi , że umowy są niezależne a na infolinii,  że  mam dzięki telewizji zniżkę na abonament telefoniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w Icok pokazuje mi 7 miesięcy do końca umowy za dwa dni będzie to już 6 miesięcy czyli już mogę złożyć wypowiedzenie?

Mam pakiet Familijny Max HD + Film Hd + Sport HD i multiroom na jeden dodatkowy dekoder.

Na jaką ofertę można obecnie liczyć? Chciałbym wymienić dekodery bo mam PVR Hd 7000 i Hd 6000. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiety Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, Polsat Sport Premium, Eleven Sports HD, On the go, 3x multiroom i płacę 95zl/mies. Chciałbym to samo plus wymianę wszystkich dekoderów w tym główny na 4K (bo ponoć na razie nie ma dekoderów 4k w multiroomach) i otrzymałem dzisiaj ofertę 105zł przez 24 miesiące plus pełna oferta na 6 miesięcy i około 150zl za wymianę dekoderów. Jaką maksymalną ofertę mogę otrzymać/wynegocjować po złożeniu wypowiedzenia od DUK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, strusy4 napisał:

Mam pakiet Familijny Max HD + Film Hd + Sport HD i multiroom na jeden dodatkowy dekoder.

Na jaką ofertę można obecnie liczyć? Chciałbym wymienić dekodery bo mam PVR Hd 7000 i Hd 6000

Teraz pakiet L+Filmbox+Mr, opłata 12x50 i 12x75zł mies. Wymianę deklarujesz przy przedłużaniu.

 

@criss1504Po wypowiedzeniu i oferta ma być od DUK (sam też możesz dzwonić). To samo więc pakiet L+Filmbox+Eleven+PSP+3xMR, opłata 12x50zł i 12x115zł mies. Aktywacja dekoderów- 49zł i 3x29zł. Cinemax w cenie na całą umowę i pełna oferta na 6 mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, lakiman napisał:

35 zł w tym 20GB internetu i Tidal za free. 

Na razie nie widzę lepszej oferty, chyba,  że ramach oferty łączonej np w Orange Love.

Jest tutaj rozbieżność, bo w punkcie powiedziano mi , że umowy są niezależne a na infolinii,  że  mam dzięki telewizji zniżkę na abonament telefoniczny.

Heyah 01 20GB za 19,99 + 1 miesiąc za 1 zł. Tidal mniej niż 5 zł/msc kosztuje tylko trzeba kupić w innym kraju :). To czy masz zniżkę czy nie sprawdzisz na fakturze za abonament telefoniczny. Wg mnie nie masz, bo trzeba mieć wyższy abonament żeby dostać zniżkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




@sapcio7To warto o takich ofertach pisać, dzięki.



Miałem do wyboru albo L+eleven+ 2xmulti po 5zł i 6 miesięcy psp za darmo albo L+eleven+ 2xmulti po 10zł i 6 miesięcy pełna oferta za darmo, miała być też ekstraklasa na całą umowę za 0zł w ramach oferty świątecznej ale na aneksie jaki otrzymałem na maila nic nie ma na ten temat. Konsultant ma się jeszcze ze mną skontaktować żeby to wyjaśnić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...