Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, rafikman napisał:

Tak jak napisałem mam Pakiet Familijny Max HD + Eleven + MR - i abonament wynosi 72,5 zł na m-c (6 m-cy*50zł + 18 m-cy *80 zł). Czyli mam rozumieć, że jest możliwość zejścia na opłatę 12x50 + 12x70 z zachowaniem tego co mam ?  A jak wygląda sytuacje z przejściem na czas nieokreślony - ile by to mogło kosztować w tej samej konfiguracji ?

Masz umowę strasznie "naciągniętą" na wysoki abonament, aż trudno uwierzyć i to bez miesięcy darmowych.

Trwanie w tych opłatach miesięcznych nie ma sensu i teraz przy przedłużeniu umowy te 80 zł szkodzi.

Jest możliwość (teoretycznie) przedłużenia tego co masz za - 12x50+12x70, lub z nowym pakietem L+Eleven+MR za 12x50+12x80. Pakiet L jest bogatszy od Fam.Max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Posiadam pakiet Familijny Max HD + Cinemax + HBO + Sport + Film + Eleven Sports i multiroom na 3 dekodery na 115zł. Czy z zachowaniem takiej oferty programowej można zmniejszyć cenę? Umowa kończy się za 2 miesiące.

Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stan69

Bardzo Ci dziękuję, za odpowiedź. Co powinienem zrobić, żeby uruchomić umowę na takich warunkach? Złożyć przek icok wypowiedzenie umowy z okresem obowiązywania i zadzwonić do DUK?

 

EDIT

Nie wiem jak się wspomina w wątku :(

Edytowane przez MrSeyers
dodatkowa informacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

W kwietniu wysyłam wypowiedzenie. Oczywiście czytałem wszystkie wpisy z kilku poprzednich stron i niby oke'y ale...

1. Jakie opłaty jeżeli wybiorę "czysty" pakiet L?

2. Jakie opłaty jeżeli wybiorę  pakiet L + np. FilmBox? 

3. Najważniejsze, czy potem, już w trakcie nowej umowy (np. L + FilmBox) będę mógł sobie dodawać (i ewentualnie odejmować) inne dodatki np. HBO czy Ekstraklasa???

 

Pozdrawiam

 

Edytowane przez Koprywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, poselsuski napisał:

@MrSeyersTak złożyć wypowiedzenie przez ICOK z informacją, że wypowiadasz na koniec okresu oznaczonego umowy i albo czekać na tel (zwykle dzwonią po kilku dniach) albo samemu przetelefonować. 

Dziękuję bardzo za pomoc.

Czytałem w poprzednich postach, że w zakładce kontaktowej w icok powinno być pole wyboru do wypowiedzenia umowy, jednak u siebie tego nie znajduję, czy coś się zmieniło w tej kwestii? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Koprywa napisał:

1. Jakie opłaty jeżeli wybiorę "czysty" pakiet L?

2. Jakie opłaty jeżeli wybiorę  pakiet L + np. FilmBox? 

3. Najważniejsze, czy potem, już w trakcie nowej umowy (np. L + FilmBox) będę mógł sobie dodawać (i ewentualnie odejmować) inne dodatki np. HBO czy Ekstraklasa???

1. 12x50+12x60

2.12x50+12x70

3. Tak, które tylko chcesz, ale to już będą na czas nieokreślony,więc po 5 zł drożej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 

Aktualnie posiadam pakiet; Familijny max hd, hbo hd,film hd,sport hd,Cinemax hd oraz multiroom hd(jeden dekoder).Dziś zadzwoniłem z pytaniem o możliwość  dobrania jeszcze jednego dekodera do multiroom.Umowa kończy mi się bodajże za 3 miesiące a obecnie płacę 95zł. Pani uprzejmie ponformowała mnie że tak jak najbardziej ale przedłużenie umowy musi być zawarte.Cena 110zl.Czekać do końca umowy i dopiero wtedy coś niegocjowac?Pytając się o to co dostaję za przedłużenie umowy Pani odpowiedziała że 110zl to bardzo dobra cena ;D Jak podejść do tego tematu by coś zyskać więcej?

Edytowane przez LukeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, TV i HD napisał:

Mam Familijny za 19,99, a czy pakiet M mogę w jeszcze lepszej cenie negocjować, czy już nie te czasy? Co mogę ewentualnie uzyskać?

Jest chyba taka oferta, pakiet M za 20 zł na cały okres umowy, więc 10 zł taniej, ale obwarowana wieloma warunkami, np bez MR, bez dodatkowych pakietów i ich dobierania itp. Zadzwoń i dopytaj. Wydaje mi się, że masz ten Familijny z tą samą ceną po okresie podstawowym (do sprawdzenia w umowie).

 

@LukeXPo wypowiedzeniu za dwa dni dzwonisz do DUK i dostajesz - pakiet L 60zł + HBO 20zł + Cinemax 0zł + 2 MR 20zł =100zł i płacisz tyle w drugim roku umowy miesięcznie.W pierwszym roku po 50 zł/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam aktualnie umowę Pakiet Familijny Max HD + Pakiet HBO HD HBO GO i płacę miesięcznie 70zł/msc (bez MR). Umowa była na 29 miesięcy, zostało ostatnie 5 miesięcy. Na co mógłbym liczyć po złożeniu wypowiedzenia i czy mogę już teraz je składać czy trzeba poczekać bliżej końca umowy? Pewnie musiałbym przejść na pakiet L + HBO? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NorthCudów nie ma. Tzn. zależy co chciałbyś sobie zostawić, ale jeśli mniej więcej to samo to składaj wypowiedzenie i:

a)albo oferta pakiet L + HBO (bez Filmbox) za 12x50 zł + 12x80zł  = średnio 65 zł.

b) albo to co wyżej z Filmboxami = 12x50 + 12x90 + 70 zł średnio.

 

Generalnie możesz sprawdzić czy umowa nie przejdzie Ci na czas nieokreślony na tych samych warunkach co masz obecnie. Niestety ale te pakiety z okolic 60-90 zł chyba najbardziej cenowo odczuły nowe oferty DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce kończy się jedna z moich umów. Otrzymałem oto takiego SMS:"Drogi Kliencie, kontaktujemy sie z Toba, aby przekazac Ci kilka istotnych informacji wynikajacych z przepisow prawa telekomunikacyjnego. Twoja promocja dla ID kontraktu xxx w ramach Telewizji Satelitarnej konczy sie 2021-04-xx. W zwiazku z tym przygotowalismy nowa propozycje oferty z pakietem M (30zl/m-c) lub L (60zl/m-c) oraz pakietami dodatkowymi juz od 10zl/m-c. Szczegoly w Regulaminach dostepnych na cyfrowypolsat.pl i u sprzedawcow. Jesli jestes zainteresowany, skontaktuj sie z nami juz teraz pod nr 222444666 (koszt wg operatora), lub na www.cyfrowypolsat.pl lub w Punkcie Sprzedazy. Nie jestes jeszcze zdecydowany - nie szkodzi, Twoja umowa bedzie kontynuowana na zasadach zgodnych z obecnie obowiazujaca promocja z mozliwoscia jej przedluzenia w kazdej chwili. Możesz tez zlożyć oświadczenie o nieprzedluzaniu umowy na adres email kontakt@cyfrowypolsat.pl, w Punkcie Sprzedazy lub pisemnie na adres Cyfrowy Polsat S.A., ul.Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa. Pozdrawiamy, Cyfrowy Polsat". Szczególnie intrygujący jest fragment: "Twoja umowa będzie kontynuowana na zasadach zgodnych z obecnie obowiązujacą promocją z możliwościa jej przedłużenia w każdej chwili". Obecna umowa to Pakiet Rodzinny HD za 5zł. W dokumentach umowy jest mowa o cenie 15 zł po przejściu na czas nieoznaczony. Natomiast w SMS info jak wyżej. Wysłałem zapytanie do CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, darkur1974 napisał:

Witam,mam aktualnie umowę Pakiet Familijny HD płacę 40zł  pozostało mi  trzy miesiące do końca umowy i zapis w umowie że po okresie podstawowym cena będzie 50zł. Wypowiedzenie złożone.Co mogę uzyskać  rozmawiając z konsultantem?

 

Np pakiet M płatny- 12x20+12x30, ale nie wiem czy tak dadzą, bo zmniejszyłbyś abo.tylko - 3 mies.pełnej oferty za darmo i 21 mies.po 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2021 o 09:21, stan69 napisał:

Jest chyba taka oferta, pakiet M za 20 zł na cały okres umowy, więc 10 zł taniej, ale obwarowana wieloma warunkami, np bez MR, bez dodatkowych pakietów i ich dobierania itp. Zadzwoń i dopytaj. Wydaje mi się, że masz ten Familijny z tą samą ceną po okresie podstawowym (do sprawdzenia w umowie).

Dzięki za odpowiedź ;) Tak, zgadza się, że ta sama cena. Ja zresztą już dawno jestem po okresie podstawowym, tylko zastanawiałem się, czy ten M jeszcze można lepiej wycisnąć, czy mieć do niego jakieś dodatki za free. W takiej sytuacji jednak opłaca mi się chyba dalej trzymać ten Familijny za tę kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam Familijny Max HD + Cinemax + HBO + Sport + Film za 95 zł (w ofercie 3+9 więc średnia 71,25). Chciałem zejść do pakietu M + HBO, ale od konsultantki (po wypowiedzeniu) dostałem tylko ofertę 2m za 0 + 22m za 50. Przy zejściu z pakietu naprawdę nie da się dostać oferty 12+12? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie mam:

Pakiet Familijny HD Pakiet Cinemax HD
Opcja ON THE GO
Usługa Multiroom HD (2 dekodery)
Katalog treści online

 

Aktualna umowa jest na 29 miesięcy bez gratisowych. Kończy się w maju. Płacę 39,99 + 10+5=55 zł. Wysłałem wypowiedzenie, chcę pozostać przy pakiecie familijnym i Cinemaxami. Co mogę dostać? 

Edytowane przez telewidz85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...