Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.12.2020 o 10:00, poselsuski napisał:

@andruszakW zasadzie pakiet M jedynie wchodzi w grę, chyba że interesuje Cię sport, to ew. można by kombinować w taki sposób: pakiet M + Eleven + PSP (12 msc x 20zł + 12 msc x 60 zł - średnio 40zł / msc). Inna sprawa, że w tej chwili nie ma żadnej pewności czy na PSP będzie za pół roku co oglądać.

 

Co do dekodera to opcja wymiany jest, natomiast nie chcę doradzać co lepsze co gorsze, sam siedzę na PVR 7000

. .. a co się wydarzy za pół roku? PSP ma nie być? Z góry przepraszam jeśli to idiotyczne pytanie... Chętnie poczytam. Posłucham... Może nawet przejdę do Canal+.

(Ktoś z Was rozważa taką możliwość?) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla C+ priorytetem jest polska liga w najlepszej jakości obrazu i dźwięku, a nie jakaś tam zaściankowa Liga Mistrzów. ;-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, andruszak napisał:

. .. a co się wydarzy za pół roku? PSP ma nie być? Z góry przepraszam jeśli to idiotyczne pytanie... Chętnie poczytam. Posłucham... Może nawet przejdę do Canal+.

(Ktoś z Was rozważa taką możliwość?) 

Żeby była jasność nie wiem co będzie za pół roku, ale na dziś istnieje ryzyko, że na Polsat Sport Premium, zamiast Ligi Mistrzów będą wyścigi wielbłądów. Pomijam już fakt, że dzisiaj ten kontent premium jest solidnie dyskusyjny - biorąc pod uwagę gotowanie w studiu, pitolenie trzy po trzy i Cezarego z Pazurem na majku. W każdym razie, owszem - ja np. rozważam przejście do C+ jeśli nic się nie zmieni w ofertach, bo na dziś w niektórych przypadkach oferty dla nowych w C+ wyglądają lepiej / nie gorzej niż oferty utrzymaniowe w CP. Ale to dyskusja na inny wątek. Generalnie jak komuś zależy na piłce i ma możliwość nie spieszyć się z aneksowaniem, to lepiej poczekać. 

Edytowane przez poselsuski
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też inna opcja.Podpisać można  umowę teraz. Oglądać  Polsat Sport Premium gratis przez pół roku. Jeśli Cyfrowy Polsat nie wygra przetargu na Ligę Mistrzów to będzie można wtedy wypowiedzieć umowę argumentując tym że zawierałem umowę pod warunkiem że będę oglądał Ligę Mistrzów. Prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, tomas1981 napisał:

Jest też inna opcja.Podpisać można  umowę teraz. Oglądać  Polsat Sport Premium gratis przez pół roku. Jeśli Cyfrowy Polsat nie wygra przetargu na Ligę Mistrzów to będzie można wtedy wypowiedzieć umowę argumentując tym że zawierałem umowę pod warunkiem że będę oglądał Ligę Mistrzów. Prawda?

Nikt Ci czegoś takiego nie zagwarantuje w umowie. To jest narażanie operatora na straty w razie przegrania przetargu, bo każdy mógłby zrezygnować. Co was tak pali ta liga mistrzów? Bierz najniższy pakiet S gdzie są wszystkie kanały sportowe Polsatu z opcją włączenia/wyłączenia Polsatow Sport Premium. 20zł to nie są jakieś kosmiczne pieniądze przynajmniej dla mnie, a zawsze będziesz miał dostęp do kanałów sportowych Polsatu których nie ma u konkurencji.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja po wypowiedzeniu: Pół roku pełna oferta, później pakiet L + HBO GO + Cinemax + pozostawienie dekodera Evobox: 12 pierwszych miesięcy 50zł, 12 kolejnych 85zł (w tym 5zł za dekoder i za nic nie chcieli pominąć tej opłaty). I chyba czas pożegnać Polsat, bo więcej chyba się już nie ugra, a za średnio ~2,5zł więcej u konkurencji wyjdzie Extra+ z HBO, Cinemax i Filmbox z dekoderem z Netflixem, więc odpadnie zakup Chromecasta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2020 o 03:48, poselsuski napisał:

@FrogCinemax nie jest w pakiecie L, ale dobranie go bez kosztów to akurat nie powinien być problem. Moim zdaniem abonament w twoim przypadku będzie wynosić (umowa 24 msc) 12 miesięcy x 50 zł + 12 miesięcy x 110 zł. Średnio - 80 zł /msc. 

I dokladnie tak wyszlo za L + HBO + ELEVENY + FILMBOXY + ROZRYWKA ;) Bo niby DLA DZIECI juz jest w L a  CINEMAXY gratis juz w L dają.  Do tego Polsaty Premiu i VOD przez  miechow extra  free ;>> Thx za info czego moglem sie spodziewac i o co walczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

za 6 m-cy kończy mi się umowa, obecnie mam: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Eleven, OTG  za 70 zł/mies. Chciałbym zejść na pakiet M + Eleven+Filmbox+Cinemax+Dla dorosłych. Na co mogę liczyć i czy jest szansa, aby dostać coś dodatkowego?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdr

Edytowane przez mariuses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariusesTu teoretycznie kombinować można na kilka sposób ale tak pi razy drzwi powinno to wyglądać mniej więcej tak:

 

1, M + Eleven+Filmbox+Cinemax+Dla dorosłych: umowa 24 msc: pierwsze 12 msc rachunek 30 zł, drugie 12 msc - rachunek 60 zł (średnio 45 zł / msc.) + 2 msc pełnej oferty za darmo

 

2. M + Eleven+Filmbox+Cinemax+Dla dorosłych + Pakiet dla dzieci: umowa 24 msc: pierwsze 12 msc rachunek 20 zł, drugie 12 msc - rachunek 70 zł (średnio 45 zł / msc.) + 6 msc pełnej oferty za darmo

 

3.  M + Eleven+Filmbox+Cinemax+Dla dorosłych + HBO z HBO GO: umowa na 24 msc: pierwsze 12 msc rachunek 20 zł, drugie 12 msc - rachunek 80 zł (średnio 50 zł / msc.) + 6 msc pełnej oferty za darmo

 

Są jeszcze inne możliwości (w zależności od wybranych pakietów), ale generalnie licz się ze średnim rachunkiem w granicach 45-50 zł na miesiąc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam family max płace 30zl 6miesiecy do konca, wypowiedzenie zlozone ,na koniec umowy wzrost o 10zl tego pakietu 

na co teraz moge liczyc jakie mam warianty

co najlepsze dla mnie czy zachowam wiekszosc programow/discovery tlc nationale

popularno naukowe mnie interesuja 

posze o info z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariusesteraz płacisz abonament 70 zł., a chcesz za 60 zł więc dostaniesz pełną ofertę na trzy miesiące, pozostałe miesiące z pakietem M+Eleven+Filmbox+Cinemax+Rozrywka w cenie 60zł.

Gdy zwiększysz abo.o 10zł i będzie tak jak teraz,to pakiet L dostaniesz na 6 mies.,a za M przez rok 20 zł, potem 30 zł + za pakiety dodatkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, poselsuski napisał:

@mariusesTu teoretycznie kombinować można na kilka sposób ale tak pi razy drzwi powinno to wyglądać mniej więcej tak:

 

1, M + Eleven+Filmbox+Cinemax+Dla dorosłych: umowa 24 msc: pierwsze 12 msc rachunek 30 zł, drugie 12 msc - rachunek 60 zł (średnio 45 zł / msc.) + 2 msc pełnej oferty za darmo

 

2. M + Eleven+Filmbox+Cinemax+Dla dorosłych + Pakiet dla dzieci: umowa 24 msc: pierwsze 12 msc rachunek 20 zł, drugie 12 msc - rachunek 70 zł (średnio 45 zł / msc.) + 6 msc pełnej oferty za darmo

 

3.  M + Eleven+Filmbox+Cinemax+Dla dorosłych + HBO z HBO GO: umowa na 24 msc: pierwsze 12 msc rachunek 20 zł, drugie 12 msc - rachunek 80 zł (średnio 50 zł / msc.) + 6 msc pełnej oferty za darmo

 

Są jeszcze inne możliwości (w zależności od wybranych pakietów), ale generalnie licz się ze średnim rachunkiem w granicach 45-50 zł na miesiąc. 

Dzieki bardzo za odp. A jak by wyglądało cenowo: pakiet L + Eleven+Filmbox+Cinemax+Dla dorosłych

Edytowane przez mariuses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jacek298 napisał:

Posiadam family max płace 30zl 6miesiecy do konca, wypowiedzenie zlozone ,na koniec umowy wzrost o 10zl tego pakietu 

na co teraz moge liczyc jakie mam warianty

co najlepsze dla mnie czy zachowam wiekszosc programow/discovery tlc nationale

popularno naukowe mnie interesuja 

posze o info z gory dziekuje

Ja bym czekał do końca umowy, a potem może być pakiet M przez rok po 20 zł, drugi po 30 zł mies.

Albo pakiet L, odpowiednio po 50 i 60. Discovery są chyba wszystkie w M, a Nationale dodatkowo dopiero w L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie teść ma Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Katalog treści online, Usługa Multiroom HD (2 dekodery) - miesięcznie 75 zł.

Na jakich warunkach może najlepiej przedłużyć umowę? (3 miesiące do końca, wypowiedzenie złożone), nie musi być Cinemaxów.

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...