Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Panowie!

 

Moja aktualna oferta to:

- Familijny MaxHD

- FilmHD

- SportHD

- CinemaxHD

Cena: 50zł abonamentu + 5zł czynszu = 55zł

Umowa do 24-05-2020r. Na Icok'u 10 miesięcy - wysłane wypowiedzenie.

 

Oferta z dziś tj. 25-07-2019:

- Familijny MaxHD

- FilmHD

- SportHD

- CinemaxHD

- Polsat Sport Premium

- OTG gratis

- VOD 6 miesięcy gratis

- Sagem Esi-88 na Evobox PVR - aktywacja 49zł

Szczegóły umowy:

- Umowa 29 miesięcy

- 4 miesiące gratis (byłoby 6 gdyby nie dekoder)

- Abonament: 70zł/m-c (bez czynszu już)

- Anulowanie obecnej umowy - czyli 10 miesięcy!

Dodatkowy fakt: na Icok\u mam nadpłatę w wysokości 970zł!

 

Wezmę ją. Wiem, że to drogo, że można 24, ale zastanawia mnie jedno: 10 miesięcy do końca umowy i już darmowe miesiące? Przecież zawsze było 6 miesięcy przed końcem!

 

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OlafS - masz rację, jednak przeczytałem klika stron wstecz i faktycznie mogłem mieć 24/4, ale potraktowałem tą promocje "last minute" :) Pierwotnie celowałem w 12 i 15 miesięcy, ale z PSP są tylko umowy 24- miesięczne. Aż tak bardzo tego "nie odczuje", gdyż mam 970zł nadpłaty w icok-u.

 

@Nowy123 - tak dostałem 4 miesiące gratis przy umowie 29-miesięcznej. Domową wypożyczalnie dostałem na 6 miesięcy gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nowy 123 - Może i masz rację, nie będę płakał jak jest na 4 miesiące, bo i tak tego nie oglądam ze względu na tragiczną jakość. I tak jak będzie nowy cykl rozliczeniowy to dam zlecenie, aby to wyłączyć :) Po co płacić 80zł. 

 

Edit:

 

Masz rację jest 4 miesiące.

Edytowane przez Gursonek
Zapomniałem czegoś dopisać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam od 1 marca 2018 Premium Max z Evoboxem i 1x multiroom HD6000 za 105 zł miesięcznie. Jak liczę sobie, to 1 sierpnia mogę złożyć wypowiedzenie przez iCOK. To jakie są możliwości jeśli chodzi o te nowe umowy wraz ze skróceniem starej o 6 miesięcy? :) Liczę na pomocną opinię znawców i z góry dziękując.

Edytowane przez jaromir20
dodanie taryfy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i canal plus, i liga mistrzów i eleveny plus multiroom. Wcześniej mieliśmy umowę na familijny max hd, hbo, Cinemax hd, sport hd, film HD i multiroom za 95 na 3 lata, więc umowa 6 zł droższa na 24 miesiące ze wszystkimi kanałami, jak dla mnie, jest bardzo satysfakcjonująca. Zwłaszcza, że zależało mi właśnie na dobraniu sportu.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj na ICOKU  wysłałem wypowiedzenie umowy, która miesiąc temu przeszła na czas nieokreślony.Pakiet jaki posiadam to familijny max hd+ film hd, hbo, sport hd, cinemax hd za 89,99. Nową umowę chciałbym podpisać na familijny max hd + hbo na okres 12 mcy. Jaką kwote za ten pakiet mogę wyciągnąć od CP podczas rozmowy z BUK?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wzgledu na przeprowadzkę wypowiedzialem umowę za 95 zł/ mc,  nie pamiętam nazwy Ale mam cinemaxy,hbo, hbo go, multiroom, koniec umowy za 2 dni. W nowym miejscu jest antena ,Polsat działa i chciałbym dalej mieć tv cyfrową ale nie potrzebuje już multiroom, oraz wystarczyłby mi pakiet 156 kanałów za 60 zł. Konsultant mowi, że w takiej sytuacji muszę zawrzeć nową umowę i proponuję na15mc i 1mc darmowy i dekoder 5500s. 

Czy ktoś jest zorientowany czy tak rzeczywiście musi być? Chciałbym na 12 lub 15mcy z 3 gratis, zostać przy dekoderze pr A od multiroom oddać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...