Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proszę o pomoc/informację nt. możliwości wynegocjowania nowej oferty.

 

Stan obecny:

umowa 15/5 która już przeszła na bezterminową. Dziś wysłałem wypowiedzenie.

Pakiet Familijny Max HD (Sport, Film, Cinemax) za 59,99.

 

Interesuje mnie:

Pakiet Familijny Max HD (Sport, Film, Cinemax) + Eleven + 1x multiroom + EVO (stary dekoder 5500 zostawię na MR)

 

Przed wypowiedzeniem otrzymałem ofertę:

Pakiet Familijny Max HD (Sport, Film, Cinemax) 59,99 zł

Eleven + 10zł

multiroom + 5zł

EVO  + 5zł

umowa 15 m-cy, pierwsze 2 miesiące opłata po 59,90 zł, po 2 miesiącach 79,99 zł

 

Czego najlepszego mogę się teraz spodziewać i ew. jak to rozegrać, by to otrzymać?

PS. Mam jeszcze internet LTE w SDom ale abonament niski (35zł) - umowa do maja 2018

Edytowane przez pado7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pado7

 

Jezeli koniecznie chcesz wymienić dekoder na Evo to oferta będzie podobna do tej którą otrzymałeś.

Pakiet Familijny Max HD+Cinemax+sport+Film +Eleven w cenie 69,99zl + 5zl multiroom+ czynsz za Evobox 5zl. Przy umowie na 15 miesięcy masz 1 gratis a przy umowie na 24 miesiące 4gratis.

Bez wymiany sprzętu możesz dostać ofertę 12/3.

Gdybys potrzebował pomocy przy zamówieniu dać znać a pomogę.

Edytowane przez dzialduk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Familijny MAX HD + Sport HD za 59,99 (umowa na 24 miesiące) SMARTDOM telewizja to produkt uprawniający. Złożyli mi ofertę FMHD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + HBO HD + VOD za 99zł albo bez HBO za 79 chyba. Z umową na 29  :mrgreen: strasznie [beep]iana oferta więc liczę na jakieś porady..

Ktoś coś? Czy dałoby radę FMHD + Sport HD + Film HD + Eleven za te 69,99? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam familijny max hd plus dekoder hd5000, miałem umowę na 29 miesięcy  :crazy:  i mam teraz 3 miesiące do końca umowy. Chcę zmienić dekoder na evoboxa i w salonie jak i przez telefon zaproponowano mi 10 zł czynszu za ten dekoder co jest dla mnie kpiną skoro nowi klienci przy tym pakiecie płacą 5 zł. Czytając temat dochodzę do wniosku, że warto złożyć wypowiedzenie, czy z duk'u mogę liczyć na niższy czynsz za ten dekoder przy tym pakiecie ? Nie ukrywam, że umowa na 29 miesięcy to też średnio mi się widzi. 

 

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam: Pakiet Familijny Max HD + Pakiet VOD + Pakiet Film HD + Pakiet Cinemax HD + Pakiet Sport HD + IPLA MIX, do tego mam multiroom + 5 zł. opłaty za dysk w HD 7000 za wszystko płacę 74,90. Umowę mam do końca grudnia ale już teraz chciałbym przedłużyć. Interesuje mnie FMHD+Sport HD+Film HD+ Cinemax HD +Eleven + ON The GO no i oczywiście zmiana na Evo +Multiroom, czy muszę pisać wypowiedzenie czy mogę negocjować i w jakiej cenie za te pakiety ? Ewentualnie w jakiej cenie mogę dostać Pakiet Premium Max ?Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez darecki78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo, jak w ofertach dla nowych klientów: 

Pakiety dodatkowe:

 

Cinemax HD od pakietu Familijnego Max HD za 15zł, przy umowie na 24 m-ce – 3m-ce gratis, przy umowie na 15m-cy – 1 miesiąc gratis, na czas nieokreślony – 1m-c gratis*

Rozrywka HD od pakietu Familijnego Max HD za 25zł, przy umowie na 24 m-ce – 3m-ce gratis, przy umowie na 15m-cy – 1 miesiąc gratis, na czas nieokreślony – 1m-c gratis*

Pakiet HBO HD HBO GO od pakietu Familijnego Max HD za 30zł, przy umowie na czas nieokreślony – 1m-c gratis*

Pakiet Filmy i Seriale Online od pakietu Mini HD za 10zł, przy umowie na czas nieokreślony – 1m-c gratis*
Pakiet CP GO Dzieci od pakietu Familijnego HD za 5zł, przy umowie na czas nieokreślony – 1m-c gratis*

Pakiet ELEVEN SPORTS HD od pakietu Mini HD za 15zł, przy umowie na czas nieokreślony – 1m-c gratis*

* Prezent jest przyznawany tylko przy pierwszej aktywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Panowie potrzebuje waszego szybkiego wsparcia i pomocy. Złożyłem wypowiedzenie do CP (tak jak zawsze).

Obecnie mam Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + on the go + 2 x multiroom. umowa mi wygasła w ubiegłym msc. 

obecnie płace 79 zł za wszystko.

Pytanie co mogę teraz uzyskąc - najbardziej zależałoby mi na obniżeniu opłat + oczywiście jakaś krótka umowa.

-czy mogę wyłączyć on the go?

 

Drugie pytanie:

Mam na komórkę 50% rabatu w ramach smar dom i umowa się kończy w przyszłym roku - czy złożone wypowiedzeniowe na usługę tv nie spowoduje naliczenie kary za tel kom?

 

Z góry dzięki za pomoc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ dzialduk

 

ogromne dzięki za info :-)

powiedz mi jeszcze jak wygląda sytuacja z telefonem na który obecnie mam umowę do stycznia i korzystam z promocji smart dom. czy przy złożonym wypowiedzeniu nie zostanie naliczone opłata karna? czy mogę korzystać z oferty proponowanej prze DUK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skul

[...] Co do rabatów jeżeli zdecydujesz się na ofertę to wypowiedzenie jest anulowane i rabaty będą nadal nadane.

WAŻNA INFORMACJA!
Jeżeli ktoś miał problem przy kontynuacji współpracy z dekoderem Sagem to błąd został już naprawiony i nie trzeba wymieniać dekoderów.

Edytowane przez swojadroga
Wyciąłem prywatną wiadomość do konkretnego użytkownika. Na forum pomagamy. Prywatę załatwiamy poprzez PW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strategia jest następująca. Składasz wypowiedzenie np. cztery miesiące wcześniej i spokojnie czekasz np. miesiac. Jeżeli nikt w ciągu tego miesiąca nie zadzwoni, możesz to zrobić Ty( dzwoniąc np. do duk I pytasz się czy zarejestrowane jest twoje wypowiedzenie. Najczęściej wtedy rozpoczyna się rozmowa o warunkach pozostania). Jeżeli propozycje przedstawione cię nie satysfakcjonują kończysz rozmowę.Jezeli nic się nie dzieje ,a zależy ci na pozostaniu dzwonisz przykładowo dwa tygodnie przed upływem terminu umowy i wycofujesz wypowiedzenie godząc się normalnie na dotychczasowe warunki umowy. Jeżeli jest ona korzystna możesz też przedłużyć ją na czas nieokreślony.

Przy tym wszystkim ceirpliwosc , cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. Ja jestem w doskonałej sytuacji bo mam aktualnie Internet jako trzecią usługę. Nawet jak zrezygnują całkowicie to i tak zachowuje rabat na drugą usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...