Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

obecnie umowa 15/3 od 25.11.2016: Familijny HD 39,99 + Multiroom 10zł + czynsz za Evoboxa 10zł = 59,99.

1. Zawsze mam problem z momentem wypowiedzenia Umowy - 3 czy 6 miesięcy przed zakończeniem Umowy?

2. Przeglądnąłem ostatnie strony wątku i powinienem dostać 12/3?

3. Rozumiem, że opłaty za dzierżawę Evoboxa oraz Multiroomu nie da się zmniejszyć (a może da się np. przy podwyższenie abonamentu - jeśli tak to jakiego?)?

 

Pozdrawiam,

Maciej Loret

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie umowę możesz wypowiedzieć nawet w dniu jej zawarcia/przedłużenia. ;) W treści wypowiedzenia należy oczywiście wyraźnie zaznaczyć, że umowa ma się zakończyć z końcem okresu podstawowego określonego w umowie. W przeciwnym razie operator naliczy karę za wcześniejsze rozwiązanie umowy ze strony abonenta. W praktyce to wypowiedzenie najlepiej składać na 6 miesięcy przed końcem umowy. Dopiero wówczas pojawiają się dobre oferty przedłużeniowe, które to na bieżąco są przedstawiane w niniejszym wątku.

Liczba gratisowych miesięcy przy przedłużaniu umowy jakiś czas temu została przez Cyfrowy Polsat zmniejszona z 5 do 3 (bez wymiany dekodera) i z 3 do 1 (z wymianą dekodera) przy umowach 12-to i 15-miesięcznych. Pozostałe zasady, np. długości umów, pozostały bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciej Loret

 

teraz jest oferta na 24/3 pakiet Familijny 19,99zl+ multiroom 10zl+ Evobox 10zl= 39,99zl.( ta oferta będzie dostępna 4 miesiące przed koncem) Ewentualnie możesz zostać przy warunkach jakie masz jeżeli chodzi o cenę i ten najkrótszy aneks 12/3.

Edytowane przez dzialduk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maciej Loret

Na twoje ostatnie pytanie jest mi już trudno odpowiedzieć, gdyż ja akurat nie jestem w takiej sytuacji. Ja zarówno za najem dekoderów (a właściwie jednego modułu CAM i jednego dekodera) oraz za samą usługę Multiroom od samego początku bycia w Cyfrowym Polsacie nie płacę nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ewentualnie możesz zostać przy warunkach jakie masz jeżeli chodzi o cenę i ten najkrótszy aneks 12/3.

 

Gdzieś w wątku mignęła mi informacja, że można którąś z opłat zmniejszyć/znieść w przypadku droższych pakietów.

Pytanie o ile i jakich (interesują mnie raczej programy dla dzieci, rozrywka, filmy niż sport)?

Edytowane przez Maciej Loret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w wątku mignęła mi informacja, że można którąś z opłat zmniejszyć/znieść w przypadku droższych pakietów.

Pytanie o ile i jakich (interesują mnie raczej programy dla dzieci, rozrywka, filmy niż sport)?

Czynsz zostaje. Aby się go pozbyć musisz zdać przy przedłużeniu obecny dekoder i wziąć nowy w ofercie bez czynszu (płacisz aktywację i masz mniej miesięcy gratis). Opłacalność tego ruchu jest iluzoryczna. W tym temacie przedstawiałem całkiem niedawno konkretne wyliczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czynsz zostaje. Aby się go pozbyć musisz zdać przy przedłużeniu obecny dekoder i wziąć nowy w ofercie bez czynszu (płacisz aktywację i masz mniej miesięcy gratis). Opłacalność tego ruchu jest iluzoryczna. W tym temacie przedstawiałem całkiem niedawno konkretne wyliczenia.

 

Dekoder Sagem zdałem, podpisując aneks w listopadzie zeszłego roku. Zapłaciłem aktywację 49zł za Evoboxa i płacę czynsz 10zł miesięcznie, umowę dostałem 15/3.

Pytanie czy dobierając wyższy pakiet np. Familijny MaxHD albo Familijny MaxHD+FilmHD+SportHD+CinemaxHD albo Familijny MaxHD+HBO HD+HBO GO nie zmniejszy się czynsz za dekoder do 5zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@james_b, właśnie przedłużyłem kolejną umowę. 5 miesięcy przed końcem wysłałem wypowiedzenie, anulowali mi te 5 miesięcy i dali 24/6, czyli umowa na 24 miesiące i 6 pierwszych miesięcy gratis. Wszystko się da bez problemu, dodatkowo mam Smart Dom, więc płacę połowę za TV. Moim zdaniem nikt nie ma lepszej oferty.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy płaci ktoś może z was za oferte premium max 89,99 ? (Bez multi) Czy to jest osiągalne? Chciałbym mieć za 99,99 ofertę premium max + 2 multi roomy i zastanawiam się czy możliwe jest powalczenie o to z konsultantem. Jeżeli nie da się oniżyć ceny pakietu, to może można multiroomy obniżyć do 0 zł.

Edytowane przez zoomclub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...