Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mając familijny max + dodatki zamówiłem sam Eleveny a potem gdy w plusie załatwiałem sobie cesję telefonów  zapytałem czy można coś ugrać i dostać SM i dostałem na internet 60 GB za 30 zł do końca umowy, oraz Eleveny włączone do pakietu Familijny max +film+sport+cinemax za 50 zł do końca kwietnia 2018 a potem 70 zł. W obu wypadkach umowa przedłużona na 29 m-cy. Mi to wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Przeczytałem tu ponad 2 stron i ciągle mam wątpliwości co mogę uzyskać w starciu z DUK...

W chwili obecnej posiadam pakiet Rodzinny HD oraz Pakiet Nowy Power LTE 30 GB w chwili obecnej za obie usługi płacę (9,90 Rodzinny + Power LTE 49,99 + modem 5 zł czynsz + router 5 zł czynsz) za wszystko 69,89).

Z wcześniejszych info średnio rozczytałem się jak ma się negocjowanie w przypadku tych 2 usług łączonych.

Do końca umowy pozostaje mi 1 miesiąc. Chciałbym wziąć umowę do 24/6 mies z kosztami łącznymi do 80-90 pln czy będzie to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę 15/5 pakiet Premium to ile przed końcem mogę ją wypowiedzieć? Czy teraz będę mógł podpisać umowę 12/3 i ile miesięcy przed końcem trzeba wypowiedzieć umowę 12/3.

Musisz zapłać za cztery miesiące i składasz wypowiedzenie, i wtedy spokojnie możesz dostać 12/3, oczywiście jeżeli nie będziesz wymieniał dekodera. Z wymianą dekodera 12/1. Rozmawiasz tylko z DUK, nie żadną infolinią czy punktem CP. Telefon do DUK jest na forum, wzór wypowiedzenia też.

Wypowiedzenie można już składać, na 6 miesięcy przed końcem umowy. Przy umowie 12/3 masz: 3 miesiące gratis, 3 miesiące płacisz, 6 miesięcy przed końcem składasz wypowiedzenie i zawierasz nową umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca umowy pozostało mi 5 miesięcy (do 23 grudnia). To jest moja pierwsza umowa 24/6. Full pakiet (jak na tamten czas) czyli 

Pakiet Familijny Max HD tj Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO + 2 multiroomy. Płacę obecnie 99,99 zł miesięcznie. 

 

Myślicie, że powinienem już wypowiadać umowę? Co mogę waszym zdaniem ugrać?

 

Co bym chciał? 

 

Dostać obecny "full pakiet" (czyli z eleven) + te dwa multi (tak jak mam) tylko że taniej.

 

Czy wypowiedzenie umowy tak wcześnie jest zgodne z prawem? Jak wygląda takie pismo? Kiedy spodziewać się telefonu od CP?

 

Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy majac do konca umowy 6 miesiecy ( pakiet fam max hd + sport hd) moge sie starac o nowa umowe na 29 miesiecy na fam max hd + sport + film + cinemax + eleveny za 69,90? + chcialbym jeszcze do tego evoboxa. Jesli tak, to moge liczyc na jakies gratisowe miesiace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał tylko pytanie po co Ci mieć z 5 darmowych i 2 lata regularnych opłat skoro możesz jechać na krótszych i więcej zyskać :?:  Przykład: teraz kończysz długą więc -

Biorąc jednak Evoboxa to musisz pierwszą umowę przeboleć 15/1 (chyba że Ci tak jak mnie trafi się jakieś wycofanie kanału)

ale,  nie biorąc Evoboxa należy Ci się 12/3, wpłacasz 3 abonamenty,wysyłasz wypowiedzenie,reszta anulowana,

podpisujesz aneks na 15/3, wypowiadasz na 6 przed  końcem i znów 12/3 itd. już tylko na tych trzech umowach zyskujesz 9 miesięcy za fre , teoretycznie w przeciągu 39 miesięcy,ale odliczając 3x6 anulowanych okaże się że te 3 umowy to tylko 21miesięcy w tym płatnych tylko 13.

Czy się opłaca :?: to już sam musisz rozważyć :)

Edytowane przez Feniks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet, gdy mam obecnie do konca umowy 6 miesiecy tak? swojadroga, a czy jednak jakbym wzial na 29 miesiecy ten pakiet z wymiana dekodera na Evo, to ile miesiecy bede mial gratis? Czy istnieje rowniez umowa na 24 miesiecy w tym pakiecie, jesli tak, to ile jest gratisowych miesiecy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

może ktoś odpowiedzieć na mój post?

 

PS. O co chodzi z tym "wpłacaniem abonamentów"? Czy to oznacza, że jak wypowiem teraz umowę (na 5 miesięcy przed), a płacę 100 zł to mam wpłacić z góry 500 zł, które mi przepadnie? Jaki w tym interes? Chyba, że czegoś nie rozumiem. Jak powinno się rozgrywać to całe wypowiedzenie i kiedy zacząć i jakie są tego zalety. 

 

Pozdrawiam

 

 

Do końca umowy pozostało mi 5 miesięcy (do 23 grudnia). To jest moja pierwsza umowa 24/6. Full pakiet (jak na tamten czas) czyli 
Pakiet Familijny Max HD tj Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO + 2 multiroomy. Płacę obecnie 99,99 zł miesięcznie. 
 
Myślicie, że powinienem już wypowiadać umowę? Co mogę waszym zdaniem ugrać?
 
Co bym chciał? 
 
Dostać obecny "full pakiet" (czyli z eleven) + te dwa multi (tak jak mam) tylko że taniej.
 
Czy wypowiedzenie umowy tak wcześnie jest zgodne z prawem? Jak wygląda takie pismo? Kiedy spodziewać się telefonu od CP?
 
Pozdrawiam! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu polsat chce renegocjować przedłużenie umowy na 6 miesięcy przed końcem obecnej umowy i jak zgodzisz się na nowe warunki, to wchodzą one tego samego dnia, efektywnie anulując pozostały okres starej umowy.

Z tego co tu wszyscy piszą, te miesiące po prostu przepadają.

U operatorów komórkowych możesz zrobić dokładnie to samo tj. możesz przedłużyć umowę nawet na 9 miesięcy przed końcem, ale choć dostajesz nowe warunki w tej samej chwili, to umowa będzie przedłużona na 24 miesiące + 9 miesięcy jakie jeszcze zostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale płacę sobie normalnie co miesiąc tak jak teraz, a nie że po wpłynięciu do nich pisma z wypowiedzeniem będę musiał zapłacić "z góry" daną kwotę? Niezależnie czy zgodzę się czy nie na nowe warunki? I jak rozumiem, warto żebym już złożył wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zupełnie płacisz sobie normalnie,jak sie z DUKiem dogadasz i aneksujesz obecną umowę to pozostałe nieopłacone miesiące do końca umowy zostaną anulowane,od następnego okresu rozliczeniowego otrzymasz gratisowe miesiące ( ile :?: w zależności jak się z długością umowy dogadasz) po czym zaczynasz normalnie płacić a 6 miesięcy przed końcem wysłać wypowiedzenie ... itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Przeczytałem tu ponad 2 stron i ciągle mam wątpliwości co mogę uzyskać w starciu z DUK...

W chwili obecnej posiadam pakiet Rodzinny HD oraz Pakiet Nowy Power LTE 30 GB w chwili obecnej za obie usługi płacę (9,90 Rodzinny + Power LTE 49,99 + modem 5 zł czynsz + router 5 zł czynsz) za wszystko 69,89).

Z wcześniejszych info średnio rozczytałem się jak ma się negocjowanie w przypadku tych 2 usług łączonych.

Do końca umowy pozostaje mi 1 miesiąc. Chciałbym wziąć umowę do 24/6 mies z kosztami łącznymi do 80-90 pln czy będzie to możliwe?

Ktoś coś doradzi czy raczej lipa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@doborex

 

Jest kilka możliwości zależy jaki pakiet potrzebujesz. Tej oferty nie można przedłużyć na takich samych warunkach ale z działu DUK dostaniesz jeszcze korzystniejsze warunki.

@zoomclub

 

Mozesz już skorzystać z nowej oferty tylko z tego co zrozumiałem masz pakiet premium za 89,99zl+ dwa multiroomy za 10zl. Jeżeli chcesz pakiet z eleven to będzie to pakiet premium max za 99,99zl+10zl za multiroomy. Możesz dostać ofertę na 24miesiace w tym 6gratis od najbliższego okresu rozliczeniowego a miesiące które pozostały starej umowy będą anulowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę. Dostałem tak jak chciałem Rodzinny HD za 4.99 umowa na 24 miesiące w tym 3 darmowe.

 

 

Czy taką ofertę mogą dostać tylko przedłużający umowę? Bo na stronie CP nie ma takiego pakietu

 

Miałem umowę na Mini HD za 14,99 od października 2016 w opcji 15/5. 5 miesięcy gratis. 10 miesięcy Mini HD za 14,99 zł. Po 5 miesiącach gratis i 3 miesiącach płatnych czyli na 7 miesięcy przed końcem umowy czyli w czerwcu 2017 r. przedłużałem na:

 

Umowa na 36 miesięcy w tym:

 

9 miesięcy Familijny HD + Cinemax HD + Cinemax 2 HD a 14,90

26 miesięcy Rodzinny HD + Cinemax HD + Cinemax 2 HD za 19,99 zł

 

Czyli w sumie wychodzi że mam Rodzinny HD za 4,99 + 15 zł za paczkę Cinemax HD. Tym bardziej że w Mini HD miałem Polsat Sport i Polsat Sport Extra tylko w SD a teraz już w HD.

 

W sumie do kompletu z ofert NC+/Polsat brakowało mi Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD + 3 x Polsat Viasat + Cinemax HD Cinemax 2 HD

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie aneksowałem umowę z Cyfrowym Polsatem z której jestem zadowolony. Polecam kontakt przez pocztę z przedstawicielami Polsatu którzy oficjalnie są na Forum i co najważniejsze w szybki i profesjonalny sposób doprowadzili do mego zadowolenia z uzyskanych warunków nowej umowy. Dodam że do końca poprzedniej umowy miałem nie całe 5 miesięcy , a cała umowa była 15 miesięczna a zawierała Familijny Max HD , Sport , Film , Cinemax , 1 M.R. Dzisiaj zgodziłem się na F.Max HD , Sport HD , Film HD , Cinemax HD , 1 M.R do tego Eleven HD , umowa 12/3 miesięcy kwota do zapłaty od 4 miesiąca 74.99 złotego. Zapomniał bym napisać że wszystko odbyło się bez wysyłania wypowiedzenia co jest ważne podkreślenia . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zupełnie płacisz sobie normalnie,jak sie z DUKiem dogadasz i aneksujesz obecną umowę to pozostałe nieopłacone miesiące do końca umowy zostaną anulowane,od następnego okresu rozliczeniowego otrzymasz gratisowe miesiące ( ile :?: w zależności jak się z długością umowy dogadasz) po czym zaczynasz normalnie płacić a 6 miesięcy przed końcem wysłać wypowiedzenie ... itd.

 

A czy ta oferta jest zwyczajowo lepsza niż dostępna dla "nowego" użytkownika CP czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@doborex

 

Jest kilka możliwości zależy jaki pakiet potrzebujesz. Tej oferty nie można przedłużyć na takich samych warunkach ale z działu DUK dostaniesz jeszcze korzystniejsze warunki.

@zoomclub

 

Mozesz już skorzystać z nowej oferty tylko z tego co zrozumiałem masz pakiet premium za 89,99zl+ dwa multiroomy za 10zl. Jeżeli chcesz pakiet z eleven to będzie to pakiet premium max za 99,99zl+10zl za multiroomy. Możesz dostać ofertę na 24miesiace w tym 6gratis od najbliższego okresu rozliczeniowego a miesiące które pozostały starej umowy będą anulowane.

 

 

To troche lipa oferta, bo gorsza niz mam teraz. Wtedy bralem full pakiet, wszystkie mozliwe kanaly jakie byly i teraz w sumie biore to samo a bede potem placil wiecej. No i co wiecej kazdy z ulicy dostanie taka oferte od strzala. To co to za dobra oferta ? 

Edytowane przez zoomclub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...