Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@swojadroga właśnie to liczyłem i wyszło mi taniej ;) u mnie nie anulują żadnych dodatkowych miesięcy bo usunęli CBS Drama. Pewnie najlepiej przedłużyć jak zostało jakieś 5 miesięcy do końca umowy. Dla mnie najistotniejsze w sumie kanały sportowe i HBO GO. Jaki pakiet byś polecił?

 

Masz umowę na czas nieokreślony, że nic Ci się nie anuluje z obecnej umowy? Jak liczyłeś swoje porównanie? 

Pełny sport i HBO GO tylko w Premium Max HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga właśnie to liczyłem i wyszło mi taniej ;) u mnie nie anulują żadnych dodatkowych miesięcy bo usunęli CBS Drama. Pewnie najlepiej przedłużyć jak zostało jakieś 5 miesięcy do końca umowy. Dla mnie najistotniejsze w sumie kanały sportowe i HBO GO. Jaki pakiet byś polecił?

Pakiet premium, jeśli potrzebne jeszcze eleveny to premium max.

 

Przeliczyłem na okres długości 24 miesięcy, powinno być bardziej czytelne:

Z wymianą dekodera pierwsza umowa 15/3: 1-3 - 0 zł, 4-10 - 104,99 (wypowiadasz umowę) 11-15 - 0 zł, 16-17 104,99zł (wypowiadasz umowę) , 18-22 0 zł 23-24 - 104,99 zł = 1154,89 zł

Twoja opcja 24/6 - 1-6 0 zł, 7-24 -104,99 zł = 1889,82 lub 1-6 - 0 zł, 7-19- 104,99 zł (wypowiadasz umowę) 20-24 - 0 zł = 1364,87 zł

Edytowane przez Niszczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga Wypowiedzenie idzie jutro z powodu usunięcia CBS Drama więc nic nie będzie anulowane. Okres rozliczeniowy przypada dzisiaj. Eleven mnie nie interesuje. Najbardziej by mi odpowiadało coś takiego jak Familijny Max HD + Sport HD + HBO HD HBO GO. Filmbox i pozostałe a nawet CINEMAXY nie dla mnie z pakietu filmowego. Tylko czy jest możliwa tańsza hybryda podana przeze mnie w ogóle?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz umowę na czas nieokreślony, że nic Ci się nie anuluje z obecnej umowy? Jak liczyłeś swoje porównanie? 

Pełny sport i HBO GO tylko w Premium Max HD.

 

Nadal nie odpowiedziałeś na pytanie. Nie ważne w jakim trybie wypowiadasz umowę, ważne ile zostało miesięcy do końca obecnej umowy.

 

Przy Twoim wymaganiach wchodzi w rachubę tylko Premium za 79,99zł dostępne w przedłużeniu umowy. @Niszczu Ci to chyba już bardzo dokładnie rozpisał. Nadal jednak te wyliczenia nie obejmują ewentualnej korzyści płynącej dodatkowo z anulowania dotychczasowej umowy, ale to już każdy sobie może sam uwzględnić znając swoją wysokość rachunku. ;)

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga Do końca pozostało dwa miesiące od dziś. Liczyłem płatne miesiące = kwota całkowita i to dzieliłem na ilość miesięcy żeby zobaczyć średni miesięczny abonament. Evobox byłby na konwerterze Quad Televes z dwoma kablami. Później ewentualna zmiana na Quad Inverto z Unicable. Premium 79.99 + 5zł multiroom. Na ile miesięcy minimalnie przy wymianie dekodera i dołożeniu multiroomu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga Do końca pozostało dwa miesiące od dziś. Liczyłem płatne miesiące = kwota całkowita i to dzieliłem na ilość miesięcy żeby zobaczyć średni miesięczny abonament. Evobox byłby na konwerterze Quad Televes z dwoma kablami. Później ewentualna zmiana na Quad Inverto z Unicable. Premium 79.99 + 5zł multiroom. Na ile miesięcy minimalnie przy wymianie dekodera i dołożeniu multiroomu?

przecież już ci dzisiaj o tym pisałem

Edytowane przez Niszczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalkulatory w dłoń!

@Griszas26 - Bierzesz umowę na 12 miesięcy z 5 gratisowymi, opłacasz jeden, dwa pełne rachunki i przedłużasz na 15 miesięcy z 5 gratisowymi, gdzie opłacisz cztery,pięć rachunków i przedłużasz. Nadal uważasz, że Twoja opcja jest atrakcyjniejsza? W okresie gratisowym masz większy pakiet, który zmieniasz na Familijny HD (39,99zł/m-c) przed zakończeniem miesięcy bezpłatnych.

 

W porzadku rozumiem, ze jest to oplacalne. Tak wiec teraz dwa pytania, za jakies 2 miesiace zloze wypowiedzenie, odczekam i zadzwonie do DUK, czyli powiedzmy mam brac jakis wyzszy pakiet za powiedzmy 49,99 i mowic, ze chce 12 mc-y z 5 gratisami tak ? Zalozmy, ze mi dadza. Tak wiec minie 5 gratisow zostanie 7 m-cy oplacam 2 pelne okresy rozliczeniowe czyli zostanie mi 5 mc-y i mam skladac wypowiedzenie i znow przedluzac na 15 z 5 gratisowymi, czy wtedy juz bez wypowiedzenia ?

 

Czy poinformuja mnie laskawie w DUK-u ze moge po 5 miesiacach jak napisalem wyzej znow przeksztalcac oferte i przedluzac czy powiedza ze mam czekac na 1 miesiac przed zakonczeniem umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze musisz złożyć wypowiedzenie. Nie musisz czekać do ostatniej chwili. Możesz to na przykład zrobić po opłaceniu pierwszego rachunku, ważne abyś w treści wypowiedzenia zawsze wypowiadał umowę z końcem okresu podstawowego umowy. Niekoniecznie każdy konsultant Cię musi o tym poinformować, ale okazja (zasada) jest więc możesz korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze musisz złożyć wypowiedzenie. Nie musisz czekać do ostatniej chwili. Możesz to na przykład zrobić po opłaceniu pierwszego rachunku, ważne abyś w treści wypowiedzenia zawsze wypowiadał umowę z końcem okresu podstawowego umowy. Niekoniecznie każdy konsultant Cię musi o tym poinformować, ale okazja (zasada) jest więc możesz korzystać.

Ostatnie pytanie Przyjacielu. Zostalo mi 6 miesiecy do konca (na chwile obecna) moge juz zaczac cos dzialac czy jeszcze czekac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składaj wypowiedzenie i zaczynaj się szykować na nową umowę. ;) Dzwoń do DUK (nr znajdziesz na głównej stronie działu Cyfrowy Polsat w temacie Ważne adresy i numery telefonów) lub czekaj aż sami zadzwonią i powiedz co chcesz. Nie wyjdzie za pierwszym razem, to się nie zrażaj. 

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składaj wypowiedzenie i zaczynaj się szykować na nową umowę. ;) Dzwoń do DUK (nr znajdziesz na głównej stronie działu Cyfrowy Polsat w temacie Ważne adresy i numery telefonów) lub czekaj aż sami zadzwonią i powiedz co chcesz. Nie wyjdzie za pierwszym razem, to się nie zrażaj. 

U mnie także 6 miesięcy do końca umowy 12/5. Aktualnie mam Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + 2x MR za 74,99. Czy mógłbym wynegocjować Premium + HBO GO za 79.99zł + 2x MR za 10zł + wymiana Sagecom na Evobox ? Jeśli tak to czy przy następnym przedłużaniu umowy mógłbym wrócić do starego pakietu i pozostaniu przy Evobox bez czynszu ?

Edytowane przez Maverick1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie także 6 miesięcy do końca umowy 12/5. Aktualnie mam Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + 2x MR za 74,99. Czy mógłbym wynegocjować Premium + HBO GO za 79.99zł + 2x MR za 10zł + wymiana Sagecom na Evobox ? Jeśli tak to czy przy następnym przedłużaniu umowy mógłbym wrócić do starego pakietu i pozostaniu przy Evobox bez czynszu ?

Tak, mógłbyś. Przy pakiecie premium czynsz za evoboxa wynosi 0 zł, jeśli później zmniejszysz pakiet to czynsz zostaje 0 zł, ale aby zmniejszyć pakiet to można najwcześniej na 4 miesiące przed zakończeniem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiaduje się ostatnio z forum, że niektórzy przedłużają swoje umowy zawarte na okres 12/5 po jednym opłaconym okresie. Do tej pory przedłużałem swoje umowy 12/5 po dwóch opłaconych miesiącach przy abonamencie za 59,99 zł (Fam. MAX + Film + Cinemax + Sport). Dwa tygodnie temu wysłałem wypowiedzenie i zadzwonił do mnie konsultant z DUK, który poinformował mnie, że może mi zaoferować umowę 15/5 dopiero na 6 miesięcy przed końcem obecnej umowy, czyli po 2 opłaconych okresach.

Powiedzcie czy możliwość wcześniejszego przedłużania umowy (po wypowiedzeniu) jest uzależniona od wysokości abonamentu lub może jakiegoś innego czynnika?

Czy zna ktoś odpowiedź na moje pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jesteście świetni. Dlaczego dopiero dzisiaj odkryłam to forum

"Składaj wypowiedzenie i zaczynaj się szykować na nową umowę. ;) Dzwoń do DUK (nr znajdziesz na głównej stronie działu Cyfrowy Polsat w temacie Ważne adresy i numery telefonów) lub czekaj aż sami zadzwonią i powiedz co chcesz. Nie wyjdzie za pierwszym razem, to się nie zrażaj."

Dziękuję...

Mam tylko pytanie. Czy wystarczy wysłać wypowiedzenie w treści wiadomości na ICOK?

Edytowane przez BMMA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mógłbyś. Przy pakiecie premium czynsz za evoboxa wynosi 0 zł, jeśli później zmniejszysz pakiet to czynsz zostaje 0 zł, ale aby zmniejszyć pakiet to można najwcześniej na 4 miesiące przed zakończeniem umowy.

 

 

Serio w przypadku chęci zmniejszenia zobowiązania nie ma opcji przedłużenia umowy 6 miesięcy przed jej końcem? Nie kojarzę, żeby wcześniej ktoś to pisał, czy to może też zależne od szczęścia/systemu? Mam premium+mr bez wymiany dekoderów i następny pakiet planowałam Familijny Max HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę tak i przechodzi:

 

Zgodnie z zapisami umowy i Regulaminu Świadczenia Usług Cyfrowego Polsatu uprzejmie proszę o rozwiązanie umowy abonenckiej zawartej
w ramach kontraktu nr XXX
dla karty abonenckiej o nr XXXX przypisanej do dekodera marki XXXXXXXXXXXX o nr seryjnym XXXXXXXXXXXXX, pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem, wraz z końcem obecnego okresu podstawowego przypadającego na dzień XXXX ., z zachowaniem umownego 1 miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dla znajomej szukam najtańszej oferty dla abo +2MR. Dobieram ofertę przyszłościowo i chciałem zapytać czy opisany tu pakiet https://forum.satkurier.pl/topic/314-promocje-oferty-dla-nowych-abonentów-cp/?p=1223245Familijny HD za 50zl (30zl + 20zl) da się przedłużać 12/5 w takiej cenie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...