Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak- tu masz rozpiskę:

 

Oferta elastyczna: Familijny Max HD

Przez pierwsze 6 miesięcy oglądasz pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD i nic za nie nie płacisz.
Po 6 miesiącach pakiet w ofercie elastycznej możesz modyfikować w trakcie całej umowy.
(-U Ciebie to może być już po trzech :!:)

Możesz wybierać z poniższych wariantów:

- Familijny Max HD + Sport HD + Film HD za 69,99 zł/mies.
- Familijny Max HD + Sport HD za 59,99 zł/mies.
- Familijny Max HD + Film HD za 59,99 zł/mies.
- Familijny Max HD za 49,99 zł/mies.

Zawierasz umowę na pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD za 69,99 zł/mies. Aby płacić 49,99 zł/mies. należy zrezygnować z pakietów Sport HD + Film HD.1

A tu masz wszystko:

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/oferta-tv.cp?packageGroupId=6&clientType=NEW_CLIENT

 

Popatrz,przelicz,porównaj-konsultant może Ci "namieszać" w długości umowy czy opłatach za sprzęt,ale ceny są raczej sztywne.

Cofnij się jeszcze do wpisów z czasu (sierpień)gdy były wypowiedzenia z powodu wycofania "Fihtklub" trochę się też negocjacji nauczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do szanownego KYCZNIKIER;dnia 16 pazdziernika 2016 godz.22.24

pisales-no chyba ze internet ma rabat smartdom/i jest produktem drugim/

i mamy tylko dwa produkty -to istnieje pewne rozwiazanie-rabat zostaje na internecie 

a zmiejszyc abonament na telewizje

JAKIE rozwiazanie-ja musze zmiejszyc abonament na tv bo mnie po prostu nie stac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam stosowac metode 12ms/5 za darmo i 15ms/5 za darmo.

Bo mozna skorzystac z nowych ofert pol roku wczesniej, czyli usunac sobie 5 ostatnich rachunkow.

Co wyglada nastepujaco:
Oferta 12ms/5 za darmo:

5 pierwszych ms za darmo, 2 oplacasz, korzystasz z umowy 15ms/5 za darmo.

Oferta 15ms/5 za darmo:

5 pierwszych ms za darmo, 5 oplacasz, korzystasz z umowy 12/5 za darmo.

I tak na zmiane. 12/5 -> 15/5 -> 12/5 -> 15/5... 

I nagle telewizja kosztuje grosze. 

 

Nie moge napisac obecnie jak zrobic trik z internetem. Glownie dlatego ze nawet trik z telewizja nie jest stosowany przez Ciebie, choc byl tu opisywany miliard razy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak masz wymagania zeby miec evoboxa czyli chcesz placic czynsz i do tego chcesz obecny wymienic dekoder to taka umowa co dostales to najlepsza. 

Ja jednak bym wzial premiuma za 79,99 aby usunac czynsz z Evoboxa, a przy kolejnej umowie albo znizyc pakiet do tego za 59,99 albo  pozostac i uzywac tej metody. 

Bo czynsz za dekoder nigdy Ci nie zniknie, chyba ze znow go wymienisz na bezczynszowy tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Cena pakietu PREMIUM MAX jest stała i wynosi 99.99, bez względu na okresu umowy. No chyba, że Happy Hours dla Nowych Klientów na ten pakiet przełożył się także na oferty dla stałych Abonentów, ale o tym najlepiej wie @kyczniker :)

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: ile kosztuje premium Max przy wysłanym wypowiedzeniu? Czy można otrzymać za 89,90 czy tylko za 99,90?

 

Przy opcjach

12/5

15/5

24/8

29/8

Jak ewentualne negocjacje będziesz miał za kilka dni i będziesz kombinował "jak koń pod górkę" i nie szedł na łatwiznę z konsulem to może Ci się udać wyrwać Max-a nawet i za tę promocyjną cenę HH,normalna jest taka jak piszesz i długość umowy nie ma na to żadnego wpływu (poza ilością darmowych miesięcy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Mam nadzieję, że nie zrugacie mnie za sekundę, że nie przeczytałem wszystkich 500 stron, a przecież odpowiedź była kilkadziesiąt stron wcześniej. Z góry dzięki za wyrozumiałość.

Do rzeczy.

Kończy mi się w marcu umowa z CP. Mam 2 dekodery i pakiety niezbędne do posiadania dwóch dekoderów czyli familijny+film+sport i do tego Eleveny. Konsultant zaproponował mi "ofertę" w pierwszym miesiącu 60 zł za całość, a w pozostałych 60 zł bez elevenów czyli tylko przez 9 m 10 zł do przodu. Szczerze powiedziawszy liczyłem na coś atrakcyjniejszego. Czy jest opcja wyhaczenia czegoś lepszego? Jak tak to co zrobić? Czytałem o wypowiedzeniu umowy? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nie złożyłeś wypowiedzenia umowy to zrób tym czym prędzej. Dopiero wtedy możesz liczyć na naprawdę dobre oferty przedłużeniowe.

Przeczytaj sobie ostatnie kilkanaście stron niniejszego wątku, a dowiesz się, co i jak jest obecnie oferowane przez Cyfrowy Polsat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Panowie za pomoc w przedłużeniu umowy. :D W czwartek złożone wypowiedzenie, dziś telefon z DUK. Obecnie korzystałem z familijnego max hd+ sport hd + cinemax hd + cinemax hd za 69.99+ 15 zł za multiroomy. Pani dzwoniła, zaproponowała umowę 15/5, od razu powiedziałem, iż roczna mnie interesuje umowa także dostałem 12/5. Cena miała pozostać niezmienna ale udało mi się zbić cenę tego samego pakietu do 59.99 + 20 za multiroomy i 6 miesięcy gratis vod. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Potrzebuję pomocy przy wyborze oferty. Moja 1 umowa z CP kończy się za 6 miesięcy. Zawarta była 28.05.2015. Aktualnie mam Pakiet Familijny HD. Czy jeżeli teraz coś wynegocjuję to nowa umowa wejdzie od razu czy dopiero po upływie obecnej umowy? Na co mogę maksymalnie liczyć? Interesuje mnie pakiet Familijny Max HD +Film HD+Sport HD +Cinemax HD dodatkowo do tego 1 MR. Czy można negocjować tylko długość umowy/liczbę darmowych miesięcy czy też stawki za abonament? Spokojnie mógłbym zapłacić łącznie te 70zł jeżeli dostanę ofertę na 12 miesięcy. Chyba już najwyższa pora wysłać wypowiedzenie. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...