Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzednio Rodzinny HD w SmartDomie za 9,90 teraz już się nie łapię na promocję. Do końca umowy zostały 3 miesiące, dzisiaj dostałem pierwszą ofertę w icok. Umowa na 24 mies. z pakietem Familijnym HD za 39,99 z możliwością przejścia na Rodzinny HD za 19,99 a przez pierwsze 9 mies. Familijny HD za 19,99. Co o tym myślicie? Można liczyć na coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 12 miesięcy. Brak opłaty abonamentowej - grudzień 2016r. Jeden rachunek opłacam i znów to samo (6 miesięcy do końca umowy...). I moje pytanie: czy mają obecnie pakiet Max za 99 zł i darmowy MR, można zejść na niższy zachowując darmowy MR?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 12 miesięcy. Brak opłaty abonamentowej - grudzień 2016r. Jeden rachunek opłacam i znów to samo ( 6 miesięcy do końca umowy ....) I moje pytanie czy mają obecnie pakiet max 99 zł i darmowy MR, można zejść na niższy zachowując darmowy MR.

nie rozumiem wstępu. 2rachunki będziesz musiał pewnie opłacić, drugi raz 12nie dostaniesz.

Poprzednio Rodzinny HD w SmartDomie za 9,90 teraz już się nie łapię na promocję. Do końca umowy zostały 3 miesiące, dzisiaj dostałem pierwszą ofertę w icok. Umowa na 24 mies. z pakietem Familijnym HD za 39,99 z możliwością przejścia na Rodzinny HD za 19,99 a przez pierwsze 9 mies. Familijny HD za 19,99. Co o tym myślicie? Można liczyć na coś lepszego?

przeczytaj mój post stronę wcześniej masz pełną odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio Rodzinny HD w SmartDomie za 9,90 teraz już się nie łapię na promocję. Do końca umowy zostały 3 miesiące, dzisiaj dostałem pierwszą ofertę w icok. Umowa na 24 mies. z pakietem Familijnym HD za 39,99 z możliwością przejścia na Rodzinny HD za 19,99 a przez pierwsze 9 mies. Familijny HD za 19,99. Co o tym myślicie? Można liczyć na coś lepszego?

Odpisałem, że nie interesuje mnie taka długa umowa odpisali, że mogą zaproponować 15 miesięcy Familijnego HD za 39,99 a dwa pierwsze miesiące za 14,90 czyli 15/2. Średnia opłata miesięczna wychodzi niższa przy umowie na 24 miesiące. Nie wiem czy mogę ugrać coś więcej, jeśli tak wysłał bym wypowiedzenie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem.Chodzi o to że płacę 1 rachunek i wysyłam wypowiedzenie ( mam umowę 12/5) i czy mogę wynegocjować zejście na 89.99 ( lub 79.99 ) z wymianą na Evo - umowa oczywiście 15/3 .Z zachowaniem darmowego MR....

Edytowane przez flot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem.Chodzi o to że płacę 1 rachunek i wysyłam wypowiedzenie ( mam umowę 12/5) i czy mogę wynegocjować zejście na 89.99 ( lub 79.99 ) z wymianą na Evo - umowa oczywiście 15/3 .Z zachowaniem darmowego MR....

 

No nie możesz, bo oferty zmniejszenia abonamentu nie są dostępne 6 miesięcy przed zakończeniem współpracy. Pamiętaj, że mniejsza kwota=mniejsza ilość kanałów. Ale mam nadzieję, że o tym wiesz. No, chyba że Cię Eleveny nie interesują to okej. Jak chcesz zmniejszyć abonament to spróbuj około 4 miesiące przed zakończeniem podstawowego okresu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Od kiedy Cyfrowy Polsat zmienił taktykę?

Do tej pory po wysłaniu wypowiedzenia DZK dzwonił do osoby wypowiadającej umowę.

Tym razem po wysłaniu wypowiedzenia, nie było telefonu tylko sms o treści: "Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Zadzwoń: 222 127 128 w celu zapoznania się z jej szczegółami (opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora) Pozdrawiamy".

Po negocjacjach wszystko dało się załatwić tak jak dawniej (tym razem 15/5) tylko, że tym razem "na mój koszt".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sms jest wysylany jedynie wtedy gdy konsultant probowal sie z Toba polaczyc ale nie mogl.

Np. abonent czasowo niedostepny, poczta glosowa czy cokolwiek innego.

 

Oto Twoja odpowiedz.


Zawsze mogles podac nr pesel i poprosic o to aby konsultant zatelefonowal do Ciebie i nie placic zbyt wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ja ostatnio złożyłem wypowiedzenie mojej umowy to wkrótce potem również otrzymałem podobnego SMS-a, jak zacytowany kilka postów wyżej.

Nie dzwoniłem jednak sam, wciąż czekałem. Kilka dni później konsultant z DUK sam do mnie zadzwonił i przedłużyłem umowę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bo jestem tu nowy. A moja sytuacja jest inna. Moja umowa przeszła na czas nieokreślony i teraz chcę zmienić umowę i dekoder na Evobox. Co można ugrać? Jak to rozegrać?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek cofnij się o 20-30 stron poczytaj dowiesz się wszystkiego a jak coś jeszcze będzie dla Ciebie zawiłe to napisz co masz,co byś chciał,ale to już po lekturze.

Edytowane przez Barti
Post Użytkownika powyżej został już poprawiony. Usunięto więc fragment postu nawiązujący do informacji z aplikacji Tapatalk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dla Ciebie w tych pieniądzach mieści się tylko Familijny Max HD(49,99) ON THE GO w cenie + 5 za dekoder

Umowa min.15/3

Aktywacja Evoboxa 49 zł. możesz w promocyjnej cenie dobrać nowy konwerter unicable(otwiera pełne możliwości dekodera) z anteną za 130zł.

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...