Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam smartdom. TV i internet chcę przedlużyć umowę, ale zmniejszyć pakiet TV.

Podstawowe zobowiązanie to Familjiny Max  - 39.90 i pakiety elastyczne Film HD, Sport HD, HBO i Cinemax.

Czy przedłużając umowę mogę pozbyć się z pakietu elastycznego Sportu HD HBO i Cinemax.

Edytowane przez swojadroga
Ogonki mogę wybaczyć i zrozumieć brak polskiej klawiatury, ale reszta męczy przy czytaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam smartdom tv.i internet chce przedlurzyc umowe ale zmiejszyc pakiet tv-

podstawowe zobowiazanie familjiny max-39.90 i pakiety elastyczne= filmhd sporthd hbo icinemax

czy przedluzajac umowe moge pozbyc sie z pakietu elastycznego sportu hbo icinemax

 

Aby nie stracić rabatów, nie możesz zmniejszyć swojego minimalnego zobowiązania pakietowego/abonamentowego.

BTW. Nie przypominam sobie oferty oferty Premium w elastyczności do pakietu Familijnego Max HD i to na dodatek w kwocie 39,90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0a80647e60c9bdfd0b40987b2f658bf1.jpg

Regulamin Smartdom 3, par. 4, pkt. 8.

swojadroga - ostatnie pytanie. Na umowie z Rodzinnym HD (tej na wypowiedzeniu) mam możliwość uruchomienia pakietu Darmowego HD, cyt. "po wypowiedzeniu". Czy da mi taka opcja utrzymanie rabatu na nowej umowie wg regulaminu cytowanego powyżej czy musi być jakiś pakiet płatny?

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie pozwoli Ci utrzymać rabatu.

Może lepiej napisz jakie masz wszystkie usługi w ramach smartDOM wraz z abonamentem przed oraz po rabacie i czego oczekujesz. Podaj też terminy umów. Może coś wykombinujemy wspólnymi siłami. Może trzymanie się smartDOM nie jest konieczne?

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam: dwa telefony w Plusie (pierwszy abonament 69,99 zł zrabatowany na pierwszy rok do kwoty 29,99 zł, umowa od maja 2016 i drugi 59,99 zł umowa od października 2016, obydwie na ponad 24 miesiące) i CP, pakiet Rodzinny HD. Nic nie było połączone w Smartdomie. CP chciałem przedłużyć na pakiet Premium Max z Evoboxem ale przedstawiona oferta była słabsza i dłuższa niż ta dla nowych klientów. Nieświadom konsekwencji podpisałem wczoraj nową umowę na Premium Max właśnie. I we wczorajszej rozmowie z konsultantem wyskoczył mi właśnie ten kwiatek z odebraniem rabatu, jeśli zrezygnuję ze starej umowy.

Co najdziwniejsze - dziś (bo dzwoniłem raz jeszcze) konsultant zaproponował mi bez problemu umowę 24/6 z Evoboxem i podpięciem do Smartdomu przy aneksowaniu starego kontraktu.

Dodam, że byłem dziś w punkcie, gdzie zawarłem umowę, skorzystać z opcji "Telewizji na próbę" i zrezygnować z umowy ale nie dało się nic załatwić bo mój kontrakt podobno w systemach jest widoczny ale nie da się go odwołać bo jest nieaktywny czy coś takiego. Help Desk nie pracuje więc operacja dzisiaj nie była możliwa.

 

Oczywiście chętnie zostawiłbym nową umowę ale utrzymywanie dwóch kontraktów mi się nie uśmiecha, a tym bardziej brak rabatu ze Smartdomu.

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabat miał być na nową umowę z CP. Wg regulaminu smartdom 3 jeżeli w momencie podpisywania umowy miałem na siebie inny kontrakt na TV w CP i umowę na tym kontrakcie rozwiążę to rabat na nową umowę przestanie być naliczany. Ot tyle. Telefon ma być umową uprawniającą, bez rabatu.

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie znaczy ze masz multiroom za 0zl, ale na 95% tak jest.

Bo bywaly oferty 39.90 za Familijny MAX HD +10 zl za MR = 49,90 (ale to ekstremalne przypadki).

  

Dziękuję za odpowiedź. Multiroom jednak nie wlicza się do smart domu, z tego co kojarzę? A mamy smartdoom, to by oznaczało, że mamy pakiet za 49,90 zł i darmowy multiroom.  Czyli teoretycznie moglibyśmy przedłużyć na ten sam pakiet -  Familijny Max HD. Jednak w ICOK widnieje, że moje minimalne zobowiązanie to: Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Film HD + Pakiet Cinemax HD + Pakiet Sport HD, czyli przy przy obecnej ofercie wymienionej na stronie CP to 59,90. Skąd ta rozbieżność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy taka sprawa.Obecnie posiadam moduł Ci i tv samsung. Nie bardzo to hula.Planuje dodać moduł cam wysłać oczywiście wypowiedzenie i chciałbym dekoder evobox.Czy jest szansa wyrwać go bez opłaty co miesiąc nadal z obecnym pakietem czyli familijny max hd + pakiet sportowy Hd film Hd cinemax Hd?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu zadalem zle pytanie teraz dokladnie

informacje podstawowe

usluga telewizyjna

minimalny obowiazek abonamentowy

familjiny max hd/cinemax hd/filmhd/hbo/sporthd

uslugi powiazane

kontraktpolaczony w ramach superoferta 2 w smartdom produkt uprawniajacy

kontrakt uczastniczy w promocji superoferta 2 w smartdom

aktualne warunki umowy

podstawowe zobowiazania=familijny max hd-39.99zl

=pakiet na dekoder multirom-5zl

dodatkowe zobowiazania wynikajace z elastycznosci=cinemax hd-10zl

=hbo-20zl

=film hd-5zl

=sport hd-5zl

to jest dokladny zapis umowy+internet power lte/50%/-39.95zl-30GB

wiem ze w chwili obecnej nie moge odpiac zadnego pakietu ale podczas przedluzania umowy

/negocjacji/to z pzru moglbym zrezygnowac

obecna oferta to 84.95zl jest dla mnie za droga+internet to 125zl

czy w czasie negocjacji o przedluzenie jest jakas mozliwosc na zmiejszenie rachunku

na przyklad

-internet do 30zl=40gb

-pakiet tv wywalic hbo i cinemax

za pare miesiecy bede negocjowal internet a dopiero po 4 miesiacach tv i dlatego musze wiedziec wczesniej zeby nie zostac na lodzie z pelnoplatnym internetam

umowa zawarta w 28 sierpnia 2015 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga co sądzisz o moim prob[beep]e?.jak wyglądają szanse?.Coś z tym muszę zrobić bo mnie ta sytuacja obecna wkurza.

5zl czynsz

umowa 24/6 lub 15/3 wymiana modulu cam na evoboxa.

49zl oplata aktywacyjna

129zl oplata za antene + konwenter(jak nie chcesz wymieniac to nawet sie nie baw bo bez wymiany to obstawiam ze bedziesz wykorzystywac "60% mocy" dekodera).

+oplata za montera(chyba ze umiejetnie po prostu zmienisz sam konwenter).

jakis czas temu zadalem zle pytanie teraz dokladnie

informacje podstawowe

usluga telewizyjna

minimalny obowiazek abonamentowy

familjiny max hd/cinemax hd/filmhd/hbo/sporthd

uslugi powiazane

kontraktpolaczony w ramach superoferta 2 w smartdom produkt uprawniajacy

kontrakt uczastniczy w promocji superoferta 2 w smartdom

aktualne warunki umowy

podstawowe zobowiazania=familijny max hd-39.99zl

=pakiet na dekoder multirom-5zl

dodatkowe zobowiazania wynikajace z elastycznosci=cinemax hd-10zl

=hbo-20zl

=film hd-5zl

=sport hd-5zl

to jest dokladny zapis umowy+internet power lte/50%/-39.95zl-30GB

wiem ze w chwili obecnej nie moge odpiac zadnego pakietu ale podczas przedluzania umowy

/negocjacji/to z pzru moglbym zrezygnowac

obecna oferta to 84.95zl jest dla mnie za droga+internet to 125zl

czy w czasie negocjacji o przedluzenie jest jakas mozliwosc na zmiejszenie rachunku

na przyklad

-internet do 30zl=40gb

-pakiet tv wywalic hbo i cinemax

za pare miesiecy bede negocjowal internet a dopiero po 4 miesiacach tv i dlatego musze wiedziec wczesniej zeby nie zostac na lodzie z pelnoplatnym internetam

umowa zawarta w 28 sierpnia 2015 roku

Jedyne co to mozesz wyrwac miesiace gratisowe na telewizji, przeczytaj ostatnie 30 stron bedziesz znal "proceder" jak zalatwic sobie telewizje ktora za pelen pakiet wychodzi groszowo.

Nie mozesz zmniejszyc zobowiazania... swojadroga pisal o tym w 1 poscie na tej stronie.

Rece opadaja.

Dziękuję za odpowiedź. Multiroom jednak nie wlicza się do smart domu, z tego co kojarzę? A mamy smartdoom, to by oznaczało, że mamy pakiet za 49,90 zł i darmowy multiroom.  Czyli teoretycznie moglibyśmy przedłużyć na ten sam pakiet -  Familijny Max HD. Jednak w ICOK widnieje, że moje minimalne zobowiązanie to: Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Film HD + Pakiet Cinemax HD + Pakiet Sport HD, czyli przy przy obecnej ofercie wymienionej na stronie CP to 59,90. Skąd ta rozbieżność?

Moze masz rabat smartdom?

Inne uslugi w CP/Plusie masz?

Telefon/internet?

Daj screena z ICOK lub sie dowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za info.to dobrze,że da się wymienić CI na evobox-oczywiście już nie raz wysyłałem wypoiedzenie więc tym razem się z tym liczę.Wiadomo planuję wymienić konwerter myślę ,że sobie poradzę  z tym sam.

Przy okazji jak ktoś tu czyta to nie polecam  zabawy muduł CI i tv samsung.Szkoda czasu i nerwów.

Jeszcze jedno dlaczego wymiana anteny-fakt nie napisałem mam 90 cm.

Edytowane przez sobiepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...