Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Prosiłbym Was o radę, na co jest szansa w przedstawionej sytuacji odnośnie negocjacji nowych warunków umowy albo jej rozwiązania. Dodam, że posiadam obecnie dekoder Sagem ESI88. Aktualna umowa obowiązuje mnie od października 2013. Opłata miesięczna wynosi 74,90 zł.

 

2qmiz2h.jpg

Edytowane przez qxq123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę renegocjowałem umowę panny - wysłane wypowiedzenie - 4 miesiące do końca obecnej umowy.

Miała obecnie umowę Premium 24/8 za 89.90 + multiroom za 0 zł (zależało jej na jak najdłuższym okresie gratisowym)  ;)

Dekoder główny na początku był HD 5000 i do multiroomu również HD 5000. Główny w miedzy czasie wymieniła na Echostara HDS-400E.

 

Obecna umowa 15/3 - pakiet za 59.99 zł (Familijny Max HD+Sport HD+Film HD+Cinemax HD) - z  wymianą dekodera głównego na Echostara 7400(PVR) za 1 zł.

Chciałem jako główny HD 7000(żeby przy następnej renegocjacji wziąć Evobox'a, a HD 7000 "przenieść jako multiroomowy :D ) - niestety konsultant nie miał możliwości/nie miał na stanie HD 7000.

Spróbuję po miesiącach promocyjnych wymienić tego Echostara na HD 7000 , w którymś APS-ie i spróbować "myku" z podmianką do multiroomu :D

Witam ja mam do końca swojej umowy dokładnie jutro będzie 3 miesiące (16 mam okres rozliczeniowy).też chce zejść na pakiet F MAX HD sport film cinemax.Czyli mogę spokojnie już teraz złożyć wypowiedzenie i przedłużyć umowe z niższym pakietem chociażby jutro..Czy było ciężko prowadzić negocjacje czy konsul wciskał Tobie kit że można zniżyć pakiet dopiero ostatniego miesiąca czy nie miałeś problemów z dostaniem umowy na 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam do końca swojej umowy dokładnie jutro będzie 3 miesiące (16 mam okres rozliczeniowy).też chce zejść na pakiet F MAX HD sport film cinemax.Czyli mogę spokojnie już teraz złożyć wypowiedzenie i przedłużyć umowe z niższym pakietem chociażby jutro..Czy było ciężko prowadzić negocjacje czy konsul wciskał Tobie kit że można zniżyć pakiet dopiero ostatniego miesiąca czy nie miałeś problemów z dostaniem umowy na 15 miesięcy.

 

Wypowiedzenie wysłałem jakieś 7 miesięcy przed końcem i dopiero teraz(4 miesiące do końca starej umowy) była dla mnie oferta(obniżając pakiet)  :/

"Standardowo" jak przy każdej renegocjacji nie dałem dojść do słowa konsultantowi z Jego ofertami - tylko zaproponowałem swoją :mrgreen:

I żeby nie problem z HD 7000 to negocjacje zakończył bym w przeciągu 5 minut(a tak trwało to ok.10 :rofl:  )

Edytowane przez Ceberebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę renegocjowałem umowę panny - wysłane wypowiedzenie - 4 miesiące do końca obecnej umowy.

Miała obecnie umowę Premium 24/8 za 89.90 + multiroom za 0 zł (zależało jej na jak najdłuższym okresie gratisowym)  ;)

Dekoder główny na początku był HD 5000 i do multiroomu również HD 5000. Główny w miedzy czasie wymieniła na Echostara HDS-400E.

 

Obecna umowa 15/3 - pakiet za 59.99 zł (Familijny Max HD+Sport HD+Film HD+Cinemax HD) - z  wymianą dekodera głównego na Echostara 7400(PVR) za 1 zł.

Chciałem jako główny HD 7000(żeby przy następnej renegocjacji wziąć Evobox'a, a HD 7000 "przenieść jako multiroomowy :D ) - niestety konsultant nie miał możliwości/nie miał na stanie HD 7000.

Spróbuję po miesiącach promocyjnych wymienić tego Echostara na HD 7000 , w którymś APS-ie i spróbować "myku" z podmianką do multiroomu :D

 

od 15.02 nie ma mozliwosci zapisywania ofert z sagemem/hd 7000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że da się uzyskać premium za 79,90(bez ipla i vod). Z ipla i vod 10 zeta więcej. O ofertach przedstawionych przez DUK pisałem kilka stron wstecz. Sam przedłużyłem w APS, bo chciałem evoboxa, a z nim nie ma szans na 12/3, jedynie 15/3, czyli to samo, co w APS.

 

Poza tym ten pakiet można mieć 24/8 15/5 12/5, z wymiana 24/6, 15/3, 12/3 (nie dotyczy evoboxa)

Edytowane przez cabott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłałem jakieś 7 miesięcy przed końcem i dopiero teraz(4 miesiące do końca starej umowy) była dla mnie oferta(obniżając pakiet)  :/

"Standardowo" jak przy każdej renegocjacji nie dałem dojść do słowa konsultantowi z Jego ofertami - tylko zaproponowałem swoją :mrgreen:

I żeby nie problem z HD 7000 to negocjacje zakończył bym w przeciągu 5 minut(a tak trwało to ok.10 :rofl:  )

Ok czyli jutro postaram się złożyć wypowiedzenie w APS i czekać na kontakt z ich strony.Narazie dostałem list z ofertą i telefon z cp .Proponowali premium na 29 miesięcy w tym chyba 8 za 79,90 potem 99,99 premium z vod lub 89,99 bez vod .Oczywiście nie przyjąłem bo to oferta bez żadnego szału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem: Premium z ipla mix (bez vod) + 3x multiroom za 104,90 zł (89,90 + 3* 5) na 12/5.

 

4 Miesiące przed końcem umowy złożyłem wypowiedzenie w punkcie. Następnego dnia telefon, niestety nie mogłem odebrać. Kolejnego dnia telefon z propozycją: Premium bez vod i ipla mix za 79,90 zł + 15 zł za 3 dekodery dodatkowe. Umowa na 15/5. Podczas darmowych 5 miesięcy mam dostęp do ipla mix oraz vod. Jeśli nie zrezygnuje to oczywiście opłata wzrośnie o 10 zł jak dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 10zł za VOD i o 10 zł za Iplę,
Ja teraz dostałem ofertę z wymianą HD 5500s na EVO + zostaje HD7000 jako dodatkowy, 15/3 i póżniej 79,99 + 5 zł za multi (nie wiem czemu nie ma możliwości likwidacji tej opłaty), i jeśli chcę to +10zł za Iplę i + 10 zł za VOD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 12/5: Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + MR HD = 69,99 zł

 

Zapłaciłem 2 miesiące, i wysłałem wypowiedzenie.

Dziś telefon z DUK i mam:

15/5 - Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + MR HD + ipla +VOD

Po 5 miesiącach zostanie mi Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + MR HD = 69,99 zł

 

I najlepsze: opłata za ten miesiąc została anulowana, więc można powiedzieć, że zapłaciłem tylko za 1 miesiąc, i mam 6 miesiąc "gratis" w nowej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez MR byłoby 59.9?

Tak, ale ponieważ od początku miałem płatny MR, nie mogli znieść opłaty za niego.

 

@markar: oczywiście, że można. Ale tylko w przypadku, gdy miałeś bezpłatny MR. Jeśli za niego płaciłeś (tak jak ja), wówczas nie ma takiej możliwości, o której piszesz.

Edytowane przez dzyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 10zł za VOD i o 10 zł za Iplę,

Ja teraz dostałem ofertę z wymianą HD 5500s na EVO + zostaje HD7000 jako dodatkowy, 15/3 i póżniej 79,99 + 5 zł za multi (nie wiem czemu nie ma możliwości likwidacji tej opłaty), i jeśli chcę to +10zł za Iplę i + 10 zł za VOD...

 

Ciekawe. Wydaje mi się, że ja mam +10 PLN za VOD wraz z IPLA. Sprawdzę w umowie jak wrócę do domu.

Edytowane przez cabott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem w umowie i macie rację:

 

 

Zakres Usług obowiązujący na moment zawarcia Umowy:
Pakiet Familijny Max HD,
Pakiet Film HD,
Pakiet Sport HD,
Pakiet HBO HD
HBO GO.
Pakiet Cinemax HD,
Pakiet IPLA MIX,
Pakiet VOD
99.99 zł
Minimalne Podstawowe Zobowiązanie:
Pakiet Familijny Max HD,
Pakiet Film HD,
Pakiet Sport HD,
Pakiet HBO HD
HBO GO,
Pakiet Cinemax HD
79.99 zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 10zł za VOD i o 10 zł za Iplę,

Ja teraz dostałem ofertę z wymianą HD 5500s na EVO + zostaje HD7000 jako dodatkowy, 15/3 i póżniej 79,99 + 5 zł za multi (nie wiem czemu nie ma możliwości likwidacji tej opłaty), i jeśli chcę to +10zł za Iplę i + 10 zł za VOD...

W renegocjowanej umowie u panny(kilka postów wyżej)-IPLA i VOD-y w sumie kosztują 10 pln.

Minimalne zobowiązanie za 59.99,a z 2 powyższymi-69.99 pln :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, jak będę z nimi rozmawiał dziś po raz kolejny (wczoraj się nie udało) to wspominać o wcześniejszej rozmowie i propozycjach? Czy może od razu przejść do rzeczy i mówić co mnie interesuje :wink: ? Nie chcę znów przechodzić przez początkowy etap a może umowa na 29 miesięcy itd. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam dekoder HD3000 aktualnie używany w prepaid. Mam pytanie czy da się na ten dekoder podpisać jakąś korzystniejszą umowę niż te które widnieją na stronie CP dla nowych klientów tzn umowa na 24 miesiące w tym 6 gratis. Interesuje mnie możliwie jak najkrótsza umowa + jakieś gratisowe miesiące, pakiet rodzinny ewentualnie familijny.  Z góry dziękuję za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...