Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużałem kolejno trzy umowy - w listopadzie, grudniu i styczniu - i sytuacja za każdym razem wyglądała tak samo. Wypowiedzenia składane 7-8 miesięcy przed końcem umowy. Kontakt ze strony CP w ciągu kilku dni, ale nie dało się ugrać nic ciekawego; sami konsultanci zapowiadali z góry, że za wcześnie zaczynamy rozmowy. Dzwoniłem kontrolnie sam 6 miesięcy i kilka dni przed końcem - nadal brak ofert. Wreszcie dzwoniłem sam, gdy tylko zostało mniej niż 6 miesięcy (dosłownie - 6 miesięcy bez dnia) i bez problemu dostawałem 12/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega chce to mogę wysłać na prywatny adres umowę w formie pdf i kolega sam stwierdzi czy ściemniam ale obieca mi, że opisze na forum czy kłamałem czy nie.

Tak sam w APS składałem czytelny podpis.

Dzisiaj zadzwonili do mnie z CP z ofertą utrzymaniową. Więc wypowiedzenie przyjęli z nieczytelnym podpisem ale takim samym jak na umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużałem kolejno trzy umowy - w listopadzie, grudniu i styczniu - i sytuacja za każdym razem wyglądała tak samo. Wypowiedzenia składane 7-8 miesięcy przed końcem umowy. Kontakt ze strony CP w ciągu kilku dni, ale nie dało się ugrać nic ciekawego; sami konsultanci zapowiadali z góry, że za wcześnie zaczynamy rozmowy. Dzwoniłem kontrolnie sam 6 miesięcy i kilka dni przed końcem - nadal brak ofert. Wreszcie dzwoniłem sam, gdy tylko zostało mniej niż 6 miesięcy (dosłownie - 6 miesięcy bez dnia) i bez problemu dostawałem 12/5.

 

I wszystko już chyba jest jasne. :) Warto o tym pamiętać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ramach ciekawostki dodam jeszcze coś:

Na dwóch pierwszych umowach jest (i był) FMax HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD. Po lekturze forum wiedziałem, że HBO już nie chcą dawać, więc gdy tylko padła informacja, że w promocji dostanę VOD i Iplę - akceptowałem bez dalszych kombinacji.

Ostatnia umowa była na sam FMax HD, do tego z rabatem 50% (SmartDom), więc spodziewałem się raczej problemów i namawiania na dwuletnią lojalkę. Tymczasem nie dość, że bezproblemowo dostałem 12/5, to jeszcze w okresie promocyjnym doszły pakiety Film i Sport (standard), a przez pierwsze trzy miesiące - dodatkowo HBO; tu mnie już zdziwili, zwłaszcza, że wcale o to nie prosiłem i propozycja wyszła od konsultantki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowałem się z CP z zapytaniem  czy jest możliwość zamiany obecnego HD7000 na Evoboxa.

Powiedzieli, że nie ma problemu i dali taką ofertę ( a mam 9 mcy do końca umowy )

 

 

 

Szanowny Panie 

Wyjaśniamy, że obecnie posiada Pan Pakiet Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, CInemax HD. Natomiast, jeżeli zdecyduje się Pan na przesłaną ofertę będzie posiadał Pan Pakiet Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, Ipla Mix, VOD w cenie 69,99 zł oraz 5 zł za udostępnienie dekodera EVOBOX PVR. 
Dodatkowo informujemy, że przez pierwszy okres 6 miesięcy opłata za powyższy Pakiet wynosi 59,90 zł. 

 

Obecnie płacę 59,90 zł.

I z tego co widzę w ICOK to faktycznie nie mam Iply MIX, ale jak wejdę w iple na dekoderze w wykupione pakiety to mam przy ipli mix ptaszek na zielono. Czyli tak jakbym miał.

W sumie nie oglądam nigdzie indziej ipli jak na dekoderze, żona wykupuje sobie co miesiąc pakiet seriali i to wszystko.

 

Tak więc chyba nie opłaca się przechodzić na rachunek 74,99 wraz z opłatą dekodera, dla samego dekodera ?

 

Czytałem czy nie może zostać jak jest czyli bez tego VOD i jak pani twierdzi ipli mix...mówi że niestety..

 

Co o tym sądzicie?

Edytowane przez WSZtm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przedłużeniu umowy pakiet Premium 19.01 [ co nie mieli jeszcze Evoboxa tylko był w APS] ,złożyłem w ciągu 14 dni odstąpienie nowej umowy . Wczoraj zadzwoniła miła pani i od razu dostałem pakiet premium za 79.90 [nie 89.90] i wymiana dekodera na Evoboxa i umowa 12/3 .Myślę ,że super oferta . Starą umowę miałem do 19.04. 15/5  [oczywiście wcześniej było wypowiedzenie].

Edytowane przez karle2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kolejny telefon z DUK i oferta którą dostałem to umowa na 24 miesiące z pakietem Rodzinny HD z opcją Sport HD w cenie 39.99 zł, w tym przez 9 miesięcy płaciłbym 24,99 zł i w tym okresie miałbym jeszcze dostęp do pakietu Max HD i Film HD...dodam , że jeszcze się nie zdecydowałem i czekam na kolejne oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przedłużeniu umowy pakiet Premium 19.01 [ co nie mieli jeszcze Evoboxa tylko był w APS] ,złożyłem w ciągu 14 dni odstąpienie nowej umowy . Wczoraj zadzwoniła miła pani i od razu dostałem pakiet premium za 79.90 [nie 89.90] i wymiana dekodera na Evoboxa i umowa 12/3 .Myślę ,że super oferta . Starą umowę miałem do 19.04. 15/5  [oczywiście wcześniej było wypowiedzenie].

 

To nie jest mozliwe abys dostal oferte 12 miesiecy i 3 gratis + evobox.

Nie ma ofert 12miesiecznych z podmiana dekodera na evoboxa.

Co najwyzej 15m/ 3 free + evobox.

Nie wiem po kiego takie sianie fermentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Przegapiłem koniec okresu i jestem na bezterminowym. Nic nadzwyczajnego bo cały czas miałem 39.90 i co tam dali do odbierania. Teraz dostałem propozycję na 29 miesięcy z czego przez 6 cena standard czyli 39.90 a potem 44.90. Do tego Sagem z pvr. Opłaca się to w ogóle czy kobieta z APS chce nabić sobie sprzedaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

udalo sie komus wymienic dekoder od multiroomu na evoboxa ?;>

 

nawet nie sa proponowane dekodery z nagrywarka do MR(nie ma opcji wziecia)a wiec o evoboxie zapomnij.

Mam pytanie. Przegapiłem koniec okresu i jestem na bezterminowym. Nic nadzwyczajnego bo cały czas miałem 39.90 i co tam dali do odbierania. Teraz dostałem propozycję na 29 miesięcy z czego przez 6 cena standard czyli 39.90 a potem 44.90. Do tego Sagem z pvr. Opłaca się to w ogóle czy kobieta z APS chce nabić sobie sprzedaż?

zapamietaj jedno i reszcie tez polecam...

Chcesz dostać najlepszą ofertę?

Wypowiedz umowę i czekaj na kontakt z DUK lub sam zadzwoń na DUK po złozeniu wypowiedzenia(daj sobie tydzień około).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak chce dostać evoboxa podczas trwania umowy to mam oferte typu: 

Dostaję evoboxa, obecnie płacę 59,90 to bym płacił 69,90 + 5 za evo i jakbym chciał zostawić hd7000 to też nie ma problemu wtedy + 5 zł za multiroom.

Więc miałbym evo i hd7000 czyli dekoder do MR mi zostaje z dyskiem.

 

Z tym że do konca umowy mam 8 miesięcy jeszcze a tą bym przedłużał na 29 mcy w tym 6 mcy płąciłbym po staremu 59,90.

 

Więc da się dostać dekoder z dyskiem do MR.

 

Z tym że jak dla mnie to żadna oferta bo mam jeszcze daleko do końca umowy, więc ja sobie spokojnie poczekam.

Tyle się przemęczyłem z HD7000 to i parę miesięcy jeszcze wytrzymam, wtedy sami zadzwonią i dostane w cenie co mam evoboxa ( tak mi sie wydaje )

Bo nie pozwole sobie z obecnej ceny 59,90 zrobić o dychę droższy abonament + 10 za dekoder i w tym za drugi do MR.

Edytowane przez WSZtm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...