Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opłata za ESI-88 nie musi wynosić 5 zł/mies. U mnie wyglądało to tak, że przy wymianie dekodera, przy umowie 15/3 dostałem dekoder za 49 zł jednorazowo. A jakbym wybrał umowę 12/3, to już musiałbym płacić do tego dodatkowo 5zł/mies., przy czym ta opłata jest nie do zdjęcia. To już wolę się pomęczyć te 3 miesiące dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonament jest ten sam. Właściwie strata 4zł. 45zł czynszu przez 9 miesięcy zapłaciłby przy ofercie 12/3. Jedyny plus dla tego ruchu to sytuacja to przy następnym przedłużaniu umowy nie ma czynszu i nie ma aktywacji ponownie, czyli dopiero przy kolejnych aneksach zaczynamy zarabiać na tym ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta 12/5 nadal jest. Ja otrzymałem taką ofertę po wysłaniu wypowiedzenia - 12/5 gratis - przez pierwsze 5 miesięcy mam premium + IPLA MIX + HBO GO + VOD - potem rezygnacja z dodatków zbija cenę do 59,90 ( rezygnuję z HBO GO , IPLI , VOD a kanały zostają jak w premium, bez HBOx3 - a więc średnio wychodzi mi ( licząc całe 12 miesięcy ) 34,94 miesięcznie. Przy pierwszynm kontakcie z DUK zaznaczyłem, że sprawdziłem na forach oferty i powiedziałem że interesuje mnie tylko umowa krótka. Proszę się nie dać namówić na 24 miesiące, ponieważ oferta 12/5 na pewno jest - ja podpisałem ją 18.04 czyli tydzień temu. pozdrawiam

 

zapomniałbym dodać - w tej cenie mam darmo MultiHD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta 12/5 nadal jest. Ja otrzymałem taką ofertę po wysłaniu wypowiedzenia - 12/5 gratis - przez pierwsze 5 miesięcy mam premium + IPLA MIX + HBO GO + VOD - potem rezygnacja z dodatków zbija cenę do 59,90 ( rezygnuję z HBO GO , IPLI , VOD a kanały zostają jak w premium, bez HBOx3 - a więc średnio wychodzi mi ( licząc całe 12 miesięcy ) 34,94 miesięcznie. Przy pierwszynm kontakcie z DUK zaznaczyłem, że sprawdziłem na forach oferty i powiedziałem że interesuje mnie tylko umowa krótka. Proszę się nie dać namówić na 24 miesiące, ponieważ oferta 12/5 na pewno jest - ja podpisałem ją 18.04 czyli tydzień temu. pozdrawiam

 

zapomniałbym dodać - w tej cenie mam darmo MultiHD

 

Miałeś wcześniej umowę 12/5 po wypowiedzeniu ze względu na Love? Multiroom miałeś już we wcześniejszej umowie czy teraz dali Ci dodatkowo za free?

 

Kilka dni temu DUK przedstawił mi ofertę 24/8, dzisiaj oferta 15/5 (przez 5 miesięcy full pakiet, a później 59,90 za Fam Max HD + sport + film + cinemax), ale jeszcze jej nie przyjąłem. Mówili, że to max co mogę dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie miałem wcześniej wypowiedzenia z powodu wycofania Love ( przegapiłem wtedy ). teraz napisałem wypowiedzenie z okazji wycofania HBO w SD - gdyby nie to mój abonament obowiązywałby jeszcze 15 miesięcy. Multi HD miałem wcześniej - powiedz tak, jak ja: inna oferta niż 12/5 mnie nie interesuje albo idę do konkurencji. konsulant przeprosił na chwilę, powiedział że musi poprosić przełożonego o odblokowanie oferty i zaraz okazało się , że można... :D

 

dzisiaj oferta 15/5 (przez 5 miesięcy full pakiet, a później 59,90 za Fam Max HD + sport + film + cinemax)

 

mam tak samo - tyle, że 12/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrał Familijny Max HD za 49,90zł a Sport HD i Film HD ma jako opcje dodatkowe kosztujące po 10zł, z których może zrezygnować, dlatego nie ma Cinemaxów. Gdyby wybrał Premium z możliwością pozostawienia sobie Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD wtedy miałby rachunek miesięczny 59,90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stało się. Przedłużyłem umowę. 15 miesięcy, z czego 5 bezpłatnie. Przez 5 miesięcy Familijny Max HD z MR oraz Film HD i Sport HD. Po 5 miesiącach mogę zostać z Familijnym Max HD z MR za 49,90. Dorzucili też IPLA Mix na 3 miesiące.

 

Fajna oferta, a jaki miałeś teraz obecnie abonament w jakiej wysokości ?? Miałeś już usługę MR ? czy dokupujesz teraz ???

Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem kolejny telefon z DUK, konsultant stwierdził, że nie ma dla mnie umów na 12 miesięcy. Mam umowę z grudnia 12/5, jeszcze jestem w okresie promocji, może dlatego takich umów dla mnie nie ma. Propozycje jakie mi złożył były takie jak poprzednio, czyli 15/3 ze zmianą dekodera F.Max HD+Film HD+Sport HD+Cinemaxy za 59,9zł. Ja zaproponowałem, żeby mi w tej cenie dali F.Max HD+Sport HD+HBO. Reszta mnie nie interesuje. Za taką ofertę musiałbym zapłacić 89 zł. I podziękowałem. Konsultant zaznaczył, że to był ostatni od nich telefon, zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 14-tą jestem umówiony z konsultantem na rozmowe w sprawie przedłużenia umowy (sam o to poprosiłem bo w tej chwili oglądam transmisje z Rzymu :D i nie chciałem się rozpraszać).

I tutaj mam pytanie-prośbę do obeznanych z tematem: w tej chwili mam multiroom z jednym dekoderem dodatkowym, czy dobranie kolejnego dekodera na trzeci tv musi nastąpić w momencie przedłużania umowy czy też mogę to zrobić później?

i co ważne, czy tym drugim dodatkowym do usługi multiroom może być (oczywiście za dodatkową opłatą) pvr 7000?

Bardzo proszę o podpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stało się. Przedłużyłem umowę. 15 miesięcy, z czego 5 bezpłatnie. Przez 5 miesięcy Familijny Max HD z MR oraz Film HD i Sport HD. Po 5 miesiącach mogę zostać z Familijnym Max HD z MR za 49,90. Dorzucili też IPLA Mix na 3 miesiące.

 

Fajna oferta, a jaki miałeś teraz obecnie abonament w jakiej wysokości ?? Miałeś już usługę MR ? czy dokupujesz teraz ???

Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam :)

Miałem Familijny MaxHD z MR za 49,90. Umowa była na 15 miesięcy, z czego 3 bezpłatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@semen - Musisz od razu się decydować na dodatkowy dekoder. Po zawarciu umowy, nie ma możliwości dobrać kolejnego dekodera MR do umowy bez jej przedłużenia, a im krótszy okres od zawarcia umowy, tym warunki będą gorsze..

W przedłużeniu są dostępne HD2000/3000 za 29zł lub HD5000/6000 za 49zł jako dekdoery dodatkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stało się. Przedłużyłem umowę. 15 miesięcy, z czego 5 bezpłatnie. Przez 5 miesięcy Familijny Max HD z MR oraz Film HD i Sport HD. Po 5 miesiącach mogę zostać z Familijnym Max HD z MR za 49,90. Dorzucili też IPLA Mix na 3 miesiące.

 

Fajna oferta, a jaki miałeś teraz obecnie abonament w jakiej wysokości ?? Miałeś już usługę MR ? czy dokupujesz teraz ???

Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam :)

Miałem Familijny MaxHD z MR za 49,90. Umowa była na 15 miesięcy, z czego 3 bezpłatne.

 

Aha. Ja mam teraz Rodzinny HD za 19,90 umowa 15/3 za 0zł, dekoder za 99zł na własność.

chciałem przedłużyć z MR za 0zł ale nie mają takiej oferty dla mnie, nawet przy abonamencie 59,90 + 10 MR umowa na 15/5m za 0zł.

Ale wczoraj udało mi się wynegocjować pakiet Familijny HD za 39,90 lub F.Max HD za 49,90 + 5zł MR, umowa na 15m/3m za 0zł. Teraz mam dekoder HD3000 i z tego bedzie dekoder dodatkowy a nowy HD 6000 będzie głównym dekoderem matką za 1zł udostępnienie. Zgodziłem się na tą umowę, czytałem dużo na forum i różnie piszecie o tym MR za 0zł. Może za rok uda się i obniżą z 5zł na 0???

 

Jak oceniacie moją propozycję???

Ja jeszcze sie waham, mam możliwość nie odebrania przesyłki. Co doradzacie ???

 

Pozdrawiam / Udanej niedzieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga

A orientujesz się może czy do umowy z multiroomem z dekoderami HD5000 i HD3000(główny/dodatkowy) można dobrać jako główny:ESI-88,a te dwa pozostałe-zostały by dodatkowymi?

Rozważam ewentualną rezygnację ze swojej "solowej" umowy z ESI-88 i "rozbudowanie" umowy rodziców o 3 dekoder.

I czy jest ewentualnie opcja,żeby ten ESI,którego obecnie posiadam-został przypisany do powyższej umowy jako główny?

Czy po ewentualnym rozwiązaniu umowy-zdaję swojego,a dostaję inny egzemplarz do nowej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...