Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja musiałem sąsiada do edukować, bo strasznie chciał wziąć nową promocję C+, ale jeszcze go umowa trzymała, dzięki zmianie regulaminu uwolnił się od słonecznej platformy, do dziś mi dziękuje, choć to już ze 2 tygodnie temu było :lol2:

 

Więc na pewno odpływ zmobilizował ich do dawania lepszych promocji, choć jak widać, specjalnie jakieś oferty nie ma, chyba musi odejść jeszcze więcej klientów, wtedy będą dawać lepsze promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat byłem abonentem Polsatu, wysłałem wypowiedzenie i umowa wygaśnie 1.01.2010r. Poza suchym pismem typu pana wypowiedzenie wpłyneło i zostało wprowadzone do bazy danych, zero ruchu w kierunku utrzymania abonenta. Cyfra po otrzymaniu e-maila z zaptytaniem o ofertę, skróciła mi obecną umowę i dała spore upusty do nowej. W sprawie przedłuzenia umowy kontaktowali sie ze mną kilka razy. Chyba nie trzeba tego komentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam pewnie masz mini więc pier :censored: takie farmazony :crazy:

 

Akurat nie mam Mini (co mogłeś wywnioskować gdybyś zrozumiał całe zacytowane przez siebie zdanie) tylko F+HBO, a nawet gdybym miał to nie Twój interes :evil:

Zresztą nie wiem po co odpowiadam na posta na tym poziomie... :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także otrzymałem dzisiaj nową ofertę przedłużeniową na pakiet Mini lub Mini Max

 

Otrzymałem następujące propozycje:

1) pakiet Mini - umowa na 24 miesiące

przez 3 miesiące nic nie płacę

przez 2 miesiące będzie pakiet Familijny

 

2) pakiet Mini z nowym dekoderem - umowa na 24 miesiące

1 miesiąc pakiet familijny

dekoder Echostar 717 za 99zł

dekoder Mini - 49zł

 

3) pakiet Minimax bez dekodera nowego - umowa na 24 miesiące

pierwsze 4 miesiące za darmo

pierwsze 3 miesiące pakiet familijny

 

Jak rozumiem dostałeś taką opcję: stary dekoder i gratisy na początku umowy albo nowy sprzęt i ledwo co na początek :lol2:

 

tylko jaka gwarancja że dekoder mini pociągnie kolejne dwa lata, to pudło tak się grzeje że mógłbym na nim jajka sadzone robić :P

 

A co jak weźmie abonent opcję bez nowego dekodera, stary się sknoci ?? Ile trzeba będzie bulić i czy te ceny które usłyszał taiszo są promocją??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tuż przed samymi świętami coś zarzucą - zawsze były umowy 12/24mc - teraz czekają do ostatniej chwili.

Liczysz że 3 dni przed świętami coś dadzą? W jakim ty świecie żyjesz? Miało być sporo nowości na 10 urodziny, a jak na razie nowości to kanały dla dzieci :-D i jakiś dekoder dla leworęcznych. Ewidentnie za dużo abonentów mają i chorują na syndrom monopolisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zadzwonilem i dowiedzialem sie co nastepuje: mam dekoder FTA Echostar juz ok 2 lata bez umowy, oraz samsunga HD, Pan zupelnie nie zorientowany najpier cos wspominal ze jestem slabym klientem bo jestem z nimi niecale 2 lata (dekoder HD)na moja prosbe o zerkniecie w moja historie poprawil sie i stwierdzi ze i owszem sa dla mnie oferty na poczatek zaproponowal 18 miesiecy z czego przez 4 miesiace pakiet film za 9,90 pozostale 14 normalny familijny za 37,90, po chwili znalazla sie oferta na 12 miesiecy gdzie przez piersze 2 pakiet film za 9,90 resta standardowy Familijny. Cos mnie oswicilo i zapytalem na ktor dekoder ta oferta okazalo sie ze na starego Echostara (ktorego wlasnorecznie jakies 3 miechy temu naprawialem bo mu sie kondensatory skonczyly ;-) ) Zapytalem co z oferta na dekoder HD pan kilkaj jakies pare minut i wymyslil ze umowa na 12 obowiazuje i w tym przypadku, ale jakos nie byl mi wstanie odpowiedziec na pytanie o polsat HD i uparczywie chcial ze mna podpisywac oddzielne porozumienie na ten program ???? co spowodowalo ze poprosilem go o przyspieszenia kontaktu dzialu utrzymania ze mna jako ze juz ponad tydzien oczekuje na takowy. Widac jednak ze cos sie dzieje w tych ofertach .... pytanie tylko co ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

mam wątpliwość dotyczącą ceny PF po przejściu umowy 13 miesięcznej z okresu podstawowego na czas nieoznaczony: czy obowiazuje wówczas

cena 37,90 zł czy nowa 39,90 zł?

 

czy opłata za dzierżawę sprzętu (bo tunek jest wydzierżawiony) dalej NIE jest (jak w umowie nie było opłaty miesięcznej za dzierżawę) czy będzie pobierana po okresie podstawowym umowy? bo te teksty umów są pisane :censored:

 

dzięki z góry za podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jeśli umowa była zawierana po 1.11.2009 lub dostałeś w międzyczasie nowy regulamin, który zaakceptowałeś to w okresie nieoznaczonym będzie obowiązywać Cię cena 39,90. Jeśli nie, płacisz dalej 37,90.

 

2.Jeśli nie płaciłeś miesięcznej opłaty za udostępnienie w trakcie okresu podstawowego to po nim też nie będziesz płacił - w takim przypadku najpewniej przy podpisywaniu umowy zapłaciłeś opłatę aktywacyjną + jednorazową opłatę za udostępnienie w okresie obowiązywania umowy (zarówno oznaczonym jak i nieoznaczonym). Dla pewności zajrzyj do umowy i sprawdź czy rzeczywiście jest tak jak mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nic nie zaproponowali do dzis, oprocz przedluzenia pakietu MINI na kolejne 12 m-cy

:evil:

mimo, ze mam umowe na czas nieokreslony i proponowalem rozne warianty prze ICOK - pies z kulawa noga nie oddzwonil

:evil:

 

 

wiec sie zgodzilem (wyslalem nowa umowe poczta) , ale to bedzie ostatnie 12 miesiecy przygody z CP mister Solorza

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tuż przed samymi świętami coś zarzucą - zawsze były umowy 12/24mc - teraz czekają do ostatniej chwili.

Niech tak dłużej czekają to wszyscy im uciekną.Czekałem i czekałem.. W końcu wziąłem Wielką Rewolucję od N i mam czas do 31.12 by przedłużyć C+.Na CP może już braknąć wolnych środków.A chciałem coś wziąć na stary dekoder...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku było podobnie; kilkakrotnie dzwoniłem do "polsatu" i ...niestety nic ciekawego nie zaproponowano; poinformowano jedynie, że mam czekać na propozycję listowną(?); czekałem, czekałem i poszedłem do n-ki; wypowiedzenie wysłałem już dawno, a 27.XII zapewne "odetną" mi sygnał(F+RMix) i od 28.XII będą nakłaniać do podpisania nowej umowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując ofertę bieżącą z ofertą z ubiegłego roku można stwierdzić, że rok temu było lepiej :cry: Różnice w długości trwania umowy 24 / 29 i w cenie sprzętu (50zł) - nic poza tym...

Sam mam umowę do 3 stycznia 2010 i szukam czegoś tak naprawdę dla rodziców, bo ja telewizję oglądam godzinę w ciągu miesiąca, a nie mam zamiaru podpisywać kolejnej umowy w maju / czerwcu za 2,5 roku.

 

Do mnie nawet nikt nie zadzwonił, 0 telefonów, maili, a na umowie Familijny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto oferta którą właśnie otrzymałem

-do posiadanego dekodera Samsung DSB H370 (pakiety Familijny Relax Mix Polsat Sport HD)

* umowa na 24 m-ce w tym 5 m-cy gratis na pakiety Familijny lub Familijny Relax Mix lub Minimax

-lub

* umowa na 24 m-ce na nowy dekoder Echostar 7400 HD na Familijny Relax Mix - 4 m-ce gratis +5 zł opłaty za dekoder

* umowa na 24 m-ce na nowy dekoder Echostar 7200 HD na Familijny - 4 m-ce gratis+5 zł opłaty za dekoder

 

Interesuje mnie MiniMax na 12 m-cy więc na razie jej nie przyjąłem

 

Po zakończeniu umowu mogę udać się do APS i tam podpisać nową umowę na 13 m-cy ale nie powiedział ile gratisów przy tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kod promocji FX22:

Umowa lojalnościowa z upgradem na 12 m-cy w tym 2 pierwsze m-ce Pakietu Familijnego w cenie 19,90 zł (obowiązek na Pakiet Mini Max)

 

najlepiej osobiście udać się do punktu z dowodem, nr dekodera i karty. poprosić o zmianę pakietu i powinny wyskoczyć wszystkie dostępne dla Ciebie opcje i ten kod w sumie też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ja mam Pakiet Familijny (37,90zł co miesiąc). Tak nietypowo kończy Mi się umowa 24.12.2009 r. Była zawarta na okres dwóch lat (czyli od 24.12.2007) Wypowiedzenie zostało wysłane 23.09.2009 ..doszło do nich 24.09.2009. Dopiero dzisiaj zadzwonił do mnie konsultant z propozycją przedłużenia umowy:

 

Propozycja Konsultanta

- Umowa 24 miesiące na pakiet Familijny

- 5 miesięcy Pakiet Familijny + HBO (GRATIS)

- Kolejne miesiące 37,90zł (zapewnił że cena pakietu się nie zmieni do końca trwania umowy - pewnie planują podwyżkę)

- Ten miesiąc chcąc mieć Cyfrowy Polsat na święta (umowa kończy się 24.12.2009) muszę zapłacić (37,90) ..czyli umowa zacznie obowiązywać 24.01.2010

- Porozumienie zostanie wysłane pocztą do mnie (Ja muszę podpisać i odesłać)

- Pozostaję przy swoim Starym Dekoderze (Samsung S305)

 

Pytanie do was?

Czy to jest dobra oferta (mam mieszane uczucia, chociaż się zgodziłem, ale nic nie podpisałem jeszcze)

Jak sądzicie mogłem coś więcej wynegocjować? Nowy dekoder za darmo? Dłuższy okres gratisów? Krótsza umowa?

 

Nie mam TV HD więc opcje HD mnie nie interesowały tak samo jak dekoder HD. Chciałem pakiet Mini Max + drugi dekoder (za darmo) do drugiego pokoju na czas trwania umowy, ale się nie zgodził :/

 

..a jeszcze jedno pytanie odnośnie pre-paid

Jeśli nie przedłużę umowy z Cyfrowym Polsatem to jak jest z pre-paid. Umowa przestaje mnie obowiązywać np.24.12.2009 i jak chcę mieć TV to opłacam dotychczasowy abo? a jak nie to nie, tak? a mogę tak zrobić że np.

24.12.2009 - opłacam pakiet familijny 37,90 zł (swój dotychczasowy)

24.01.2010 - opłacam pakiet familijny +HBO - 57,90

24.02.2010 - przez ten miesiąc czyli do 24.03.2010 w ogóle nie opłacam bo np. wyjeżdżam

24.03.2010 - opłacam pakiet mini 9,90 zł (bo np. dużo pracuje a mało oglądam)

24.04.2010 - opłacam full pakiet itd.

 

Tzn. Chodzi Mi o to, że jak wygasła moja umowa i zostało wysłane wypowiedzenie(czyli od 24.12.2009 nic mnie nie łączy z CP) to bez żadnego porozumienia mogę opłacać pakiet jaki mi się podoba? Czy muszę podpisać jakieś porozumienie? I jaka to jest kwota? Czy są jakieś specjalne wyższa kwoty czy standardowe (9,90 mini; 19,90 minimax; 37,90 familijny; 57,90 Familijny + HBO) ?

 

Konsultantka powiedziała mi że jesli chce ogladac familijny to musze oplacic 42,80 i nie moge zmieniac tak pakietow tylko cały czas ten familijny musze miec, z kolei dostaje sms-y żebym wpalcić 37,90 jesli chce dalej ogladac familijny ..Dzwoniłem do konsultanta on z kolei nic nie wie ...koszmar w tym Cyfrowym Polsacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od ponad roku mam polsat na czas nieokreślony i jest to pakiet familijny,

dziś pocztą dostałem umowe do podpisania na czas określony dokładnie 12mcy

i oferują mi:

to, że przez 12mcy nadal będę płacił 37,90 a jak nie podpisze to 39.90 :evil::crazy:

 

Troche mnie rozbawiła ich propozycja, napisałem do ICOK, że czekam na coś bardziej poważnego.

Ciekawe czy się odezwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to nie jest propozycja umowy na specjalnych warunkach (czego zapewne się spodziewałeś), a można powiedzieć, że to taki nowy sposób CP na zatrzymanie klienta na dłużej. To co ci przysłali, wiąże się raczej z tym, że od 1 listopada CP zmienił cennik dla nowych abonentów oraz dla abonentów z umową na czas nieokreślony i teraz rozsyłają takie umowy - albo przedłużysz umowę na xx miesięcy (umowa ponownie jest na czas określony) i przez ten czas płacisz tyle, ile płacisz obecnie (37,90), albo nie podpisujesz tej nowej umowy i kontynuujesz umowę na czas nieokreślony i płacisz więcej (39,90).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi zaproponowali z biura utrzymania klienta CP umowę na 24 miesiące,chciałem zmienić po umowie pakiet mini na mini max,miało być przez 4 miesiące gratis i do tego pakiet familijny(zresztą już pisałem o tym w tym wątku).Mieli mi przysłać aneks do umowy w ciągu tygodnia..minął miesiąc i zero listu...Zadzwoniłem wczoraj z pytaniem czemu tak długo,okazuje się,że jeszcze nawet nie wysłali umowy do mnie,że młyn ogromny poprzez nowe umowy zawierane w okresie promocyjnym przed świętami itd.Oleję to chyba i do APS podjadę podpiszę umowę na miejscu,już się orientowałem,że można podpisać na 12 miechów i przez 2 miesiące dają familijny w cenie mini max,lub na 18 miechów i wtedy przez 4 miesiące familijny za 19,99.Szkoda czekać tym bardziej,że są teraz te krótsze umowy a przez ten czas na pewno coś się zmieni(np dekoder mi padnie:))

Ps.którą wersję byście brali na stary dekoder SD?na 12 czy 18 miesięcy?

pozdrawiam.Wszystkiego najlepszego w nowym roku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Do mnie dzisiaj dzwonili i mi zaproponowali

1. Dekoder HD z nagrywarka Dekoder HD DVR Echostar 7400 na wynajem za 1zżł i za dzierżawę nic nie płace

2 Pakiet Cinemax za darmo na 10 miesięcy i 4 miesiące aktualnego pakietu gratis

3. 5 miesięcy kanałów HD gratis

Umowa na 24 miesiące

Dziś dostałem podobną propozycję ztym że pakiet hd 3 mies. gratis, opłaca się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...