Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to pod tym względem lepiej brać "piętnastki" z gratisem w APS. ;) 5 miesięcy jest zupełnie gratis przy przedłużeniu umowy a czynsz z abonamentem jest od 6 miesiąca.

 

No tyle, że przeliczając umowę 12/5 z czynszem przez cały jej okres z umową 15/5 z czynszem od szóstego miesiąca wychodzi na to, że średnio miesięcznie umowa 12/5 jest i tak tańsza o prawie 6 złotych, czyli de facto o wysokość czynszu za dekoder (z małą górką) ;) No i w APS nie miałem dla siebie oferty nawet na 15/5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HePe i @volcan - ale my porównujemy 15-miesięczne umowy w DUK i APS

 

@henryk1944 - Nie ważne czy umowę przedłużenia zawierasz przez DUK czy w APS, zawsze cykle rozliczeniowe jej trwania są liczone od najbliższego cyklu rozliczeniowego. Czyli jak to nazwałeś, skraca Ci umowę dotychczasową. Jeśli wysłałeś wypowiedzenie lub złożyłeś je w APS to "utrzymany" możesz zostać przez DUK lub APS. Jak już wielokrotnie pisałem, w APS nie ma tylko słynnych 12-miesięcznych umów, które tez nie są dla wszystkich i zawsze dostępne w DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HePe i @volcan - ale my porównujemy 15-miesięczne umowy w DUK i APS

 

 

Oczywiście. Niemniej jednak - APS niestety (i to szczerze niestety, bo wolę kontakt z człowiekiem "żywym", niż ustalanie warunków przez telefon) nie mógł mi zaoferować tego, co chciałem uzyskać. I tak zapomniałem o tym, żeby spróbować przy aneksowaniu "wyciągnąć" moduł wifi za złotówkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@volcan - Za 49zł dostaniesz w każdym APS-ie.

 

@pandinus70 - Dla twardych i wytrwałych negocjatorów donoszą tutaj jest dostępna oferta za 4,90zł za Mini HD, ale bez wymiany dekodera. Dłuższy czas się tutaj jednak nikt nie chwalił tą ofertą.

Jeśli chcesz inny dekoder, to jeszcze możesz dostać (na pewno w APS w zależności od stanów magazynowych) dekodery HD Echostar DSB7100/7200 i HDS400E. Skoro HD2000/3000 Ci nie pasuje to HD5000/6000 Cię nie zaskoczy pozytywnie. W tym wariancie jednak po okresie promocyjnym cena za Mini HD pozostanie 14,90zł. Jeśli obecny dekoder masz udostępniony to po rozwiązaniu umowy w APS możesz skorzystać z oferty "Ostatnia Szansa": viewtopic.php?f=7&t=432&start=2700#p970717

Być może w DUK tą ostatnią ofertę dostaniesz bez skutecznego rozwiązywania umowy.

 

@Cyfek - z przesyłką najtaniej 65zł widzę na alledrogo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czytam na bieżąco forum ale nigdzie nie zauważyłem informacji czy przy pakiecie Familijny Max HD za 49,90 zł da się uzyskać przy przedłużeniu umowy Mulitroom HD za 5 zł /miesiąc ? Umowa była by na 15 miesięcy. Wcześniej miałem umowę na 15 miesięcy, pakiet taki sam z modułem CAM CI+.

 

Dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Pawio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawio - Jeśli masz już Multiroom HD w obecnej umowie to można ugrać przy przedłużeniu umowy Multiroom HD za 5zł przy Familijnym Max HD, ale jeśli nie masz jeszcze Multiroom HD i chcesz go teraz dobrać to opłata będzie wynosiła 10zł.

 

@Maximus2 - Przy wymianie dekodera bezpłatny okres jest zawsze krótszy i przy umowach 15-miesięcznych wynosi 3 miesiące. 5 miesięcy gratis jest tylko przy przedłużaniu umowy bez wymiany dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawio - Jeśli masz już Multiroom HD w obecnej umowie to można ugrać przy przedłużeniu umowy Multiroom HD za 5zł przy Familijnym Max HD, ale jeśli nie masz jeszcze Multiroom HD i chcesz go teraz dobrać to opłata będzie wynosiła 10zł.

 

Niestety w obecnej umowie nie mam Multiroom HD :(, szkoda że nie wytarguje 5 zł. :(

Dzięki za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeglądam już dłuższy czas ten wątek ale nie trafiłem na taką sytuację jaka zaistniała u mnie.

Pierwsza umowa zawarta w kwietniu 2007 więc już ponad 7 lat mojej współpracy z CP.

Obecna umowa kończy mi się 5 listopada 2014.

Dekoder podstawowy HD5000 i dekoder dodatkowy w usłudze Multiroom SD MINI.

Obecnie płacę 64,90 za:

Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD

Pakiet dodatkowy: Multiroom SD

 

Około 2 tygodnie temu pocztą dostałem ofertę:

29 zł za dodatkowy dekoder HD zwolniony z opłat

Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Sport HD + Pakiet Film HD + Pakiet Cinemax HD + Pakiet HBO HD + Pakiet VOD + IPLA MIX + HBO GO

9 miesięcy za 59,90

Po 9 miesiącach Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Sport HD + Pakiet Film HD + Pakiet Cinemax HD + IPLA MIX

69,90 + 5 zł

 

Za radami płynącymi z tego forum, skontaktowałem się z Obsługą Klienta CP, gdzie usłyszałem, że jeśli chcę wymienić dekoder główny oraz dekoder dodatkowy muszę najpierw wymienić ten dodatkowy na HD, aby mogli zaproponować mi umowę z wymianą dekodera głównego. Zgodziłem się na wymianę kurierem. Kurier nie dotarł, a w zamian otrzymałem telefon z propozycją przedłużenia umowy, oczywiście z wymianą wyłącznie dekodera dodatkowego. Niestety nie miałem wtedy czasu na dalszą rozmowę więc grzecznie podziękowałem.

 

Dzisiaj w rozmowie ponownie usłyszałem, że muszę wymienić dekoder dodatkowy i po kilku dniach będzie dla mnie oferta z wymianą głównego. Tym razem wybrałem opcję wymiany dekodera w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży. Wymiana miała być bez żadnych problemów i bez żadnych kosztów. W APS usłyszałem, że nie wymienią mi dekodera dodatkowego jeśli nie zadeklaruję przedłużenia umowy wybierając ofertę, którą otrzymam za 3 dni.

 

Co mogę zrobić, żeby wymienić dekoder dodatkowy i móc telefonicznie negocjować umowę z wymianą dekodera głównego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery SD wymieniane są na HD jedynie w przypadku awarii starego dekodera. Co do propozycji pisemnych oraz w APS... Wymień dekoder MR (skoro stary SD zawiesza się w nieregularnych odstępach czasu ;) ), a potem wypowiedz umowę (można w APS złożyć wypowiedzenie). Skontaktuje się z Tobą DUK i przedstawi o wiele lepszą ofertę, niż ta, którą już otrzymałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pandinus70 - Dla twardych i wytrwałych negocjatorów donoszą tutaj jest dostępna oferta za 4,90zł za Mini HD, ale bez wymiany dekodera. Dłuższy czas się tutaj jednak nikt nie chwalił tą ofertą.

 

Nie tak dawno ktoś pisał o tej opcji, kod promocji KA52 (w przeciwieństwie do starej TKA52).

Ja mam obecnie MiniHD (pierwszy miesiąc) za 9,9 po reaktywacji modułu CI, będę wkrótce (może po wakacjach) próbował wziąć tutaj MiniHD za 4,9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co mogę zrobić, żeby wymienić dekoder dodatkowy i móc telefonicznie negocjować umowę z wymianą dekodera głównego?

 

"Uwal" dekoder SD, np. włóż cienki śrubokręt przez wentylacje zewrzyj jakiś obwód coś padnie ( nie bój się tam jest niskie napięcie- kilkanaście V) i bez łaski Ci wymienią na HD, potem w/g życzenia podpiszesz/przedłużysz umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co mogę zrobić, żeby wymienić dekoder dodatkowy i móc telefonicznie negocjować umowę z wymianą dekodera głównego?

 

"Uwal" dekoder SD, np. włóż cienki śrubokręt przez wentylacje zewrzyj jakiś obwód coś padnie ( nie bój się tam jest niskie napięcie- kilkanaście V) i bez łaski Ci wymienią na HD, potem w/g życzenia podpiszesz/przedłużysz umowę.

 

Tak chyba zrobię ale póki co czekam ponownie na kuriera. Mają czas do poniedziałku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie radzę "uwalać" za radą @fezuj dekodera, bo mając pecha zostaniesz obciążony karą za uszkodzenie sprzętu.

Skoro chcesz targować się z DUK to udaj się do APS-u tylko z dekoderem SD i wymień go na HD, bo "się wiesza" lub długo się aktywuje Multiroom, czasem nie czyta karty, czasem pokazuje Błąd 01 Twój stary dekoder Multiroom SD i nic nie mów, że chcesz się targować z DUK. Jak się pochwalisz, że chcesz umowę zawrzeć przez DUK to Cię każdy oleje i odeśle na infolinię, bo zarobku z Ciebie nie ma. Możliwe, że dostaniesz też jakąś ofertę z wymianą dekodera głównego, która Cię zainteresuje w APS, bo to również jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam małe pytanie. Mojej babci z pół roku temu skończył się oznaczony czas umowy z CP - obecnie ma chyba Familijny HD (płaci 39,90) i korzysta z Mini HD2000. Co można byłoby z tym dalej zrobić? Ja nigdy nie miałem CP, więc nie wiem jak to wszystko wygląda... Dzwonić czy iść do APS-u? I co CP oferuje? Czy w ogóle są jakieś oferty dla obecnych abonentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moja mama chce wymienić dekoder SD na HD. Czy konieczne jest podpisywanie nowej umowy ze zobowiązaniem? Gdzie otrzyma lepszą promocję - na infolinii czy w punkcie, czy lepiej wysłać rezygnację i poczekać na kontakt Działu Utrzymania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie radzę "uwalać" za radą @fezuj dekodera, bo mając pecha zostaniesz obciążony karą za uszkodzenie sprzętu.

 

Te dekodery SD to historia, wszystkie idą "na przemiał" bo po co komu ten antyk :?: nikt tam już niczego nie będzie sprawdzał,

oczywiście nie proponował bym mu tak"subtelnej" metody gdyby chodziło o coś z HD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...