Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na wstępie mówię, że jestem zielony w sprawie CP

Mam mam CP pakiet Familijny HD za 39,90 umowa kończy mi się jakoś w Maju 2014

Dzwonią do mnie z CP i oferują ten sam pakiet za 39.90 na 24 miesiące dając Familyjny MaX HD + IPLA na 9 miesięcy za darmo.

Czy to dobra oferta? Czy przedłużać umowę, czy wypowiedzieć i wtedy z nimi negocjować? Zaznaczam ze nie chcę płacić więcej niż te 40 zł a kanały które mam wystarczają, może oprócz TVP Sport + jakieś bajki. Co można osiągnąć i jak?

Przegapiłeś czas na wypowiedzenie z powodu wycofania kanału Love.Teraz tylko wypowiedzenie 3 miesiące przed końcem umowy i negocjowanie nowych warunków umowy.Wypowiedzenie umowy śmiało możesz napisać już w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cwaniakjj: Pamiętaj również, że możesz płacić np. przez cały okres nowej umowy mniejszą kwotę. Za przykład wezmę 12-miesięczną umowę, z czego 5 miesięcy jest gratis. Bierzesz przykładowo pakiet za 69,90 zł/mies. 7*69,90 zł = 489,3 zł. Dzielisz na 12 i wychodzi niecałe 41 zł/mies.

 

Ale wypowiedzenie na 3 miesiące przed końcem Twojej umowy to podstawa i moim zdaniem lepiej iść w stronę krótszych umów, a nie brać na 29 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam Pakiet Familijny Max HD + multiroom, umowe mam do 18 lipca, Kiedy mogę negocjowac nowe warunki umowy??

Pozdrawiam

Pierwsza oferta przygotowana "specjalnie dla ciebie" będzie dostępna 6 miesięcy przed zakończeniem umowy. Jeśli jesteś zainteresowany przejściem na wyższy pakiet mozesz dzwonić jeszcze dziś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :smile:

 

Za 2 miesiące kończy mi się umowa z CP więc najwyższa pora pomysleć o przedłużeniu.

Posiadam ofertę Pakiet Familijny HD + Pakiet Sport HD za 49,90zł.

 

Co mogę otrzymać przy przedłużeniu umowy przy założeniu, że nie interesują mnie nowe dekodery i w zasadzie nie chciałbym przekroczyć kwoty 50zł miesięcznie?

Widzę jakąś ofertę happy hour dla nowych klientów: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... GroupId=14 (Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD) za 59,90 + dekoder PVR za 1zł i te kanały HBO na 6 m-cy gratis. Czy jestem w stanie to otrzymać za 50zł na miesiąc gdybym zrezygnował z dekodera z złotówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz dostać to co masz z umowa na 12/3. Pewnie dorzucą Ci pakiet wyżej przez 3 msc i to chyba wsio. Jeszcze możesz wywalczyć iple i hbo go przez promocyjny okres 3 msc.

Co do propozycji wyżej. CP raczej nie obniża swoich cen za pakiety, możesz dostać msc za darmo 5 bez dekodera i 3 z dekoderem przy umowie na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakoś w lutym kończy mi się umowa i chce się poradzić co robić? Teraz mam pakiet Familijny HD + Sport HD+Multiroom i płacę 65zł. Będą dzwonić z nową ofertą czy trzeba się samemu upomnieć? W wypowiedzenie umowy nie chcę się bawić bo dużo z tym zachodu ostatnio miałem.(chyba że można wysłać drogą mailową lub w punkcie zgłosić). Ewentualnie co można w cenie +/- 60zł dostać? Interesuje mnie pakiet podstawowy + Sport HD+ multiroom, umowa najlepiej na 12 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostanie przedluzona umowa automatycznie o rok , albowiem obowiazuje 3 miesieczna umowa

Jak to, nie przedłuża się o miesiąc tj. na czas nieokreślony? Z automatu na rok? :shock:

 

A co jeśli wyślę wypowiedzenie regulaminowo, z cyklem 3 miesięcznym w przypadku gdy umowa obowiązuje mnie jeszcze tylko 2 miesiące? Po prostu będę miał 1 miesiąc doliczony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrowym Polsacie umowa na czas określony po upływie tego okresu minimalnego niestety nie przechodzi na na czas nieokreślony, tylko na kolejny okres minimalny 12 miesięcy. :/ Dlatego też najlepiej umowę wypowiedzieć na 3 miesiące przed jej końcem. Okres wypowiedzenia wynosi właśnie trzy miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli wyślę wypowiedzenie regulaminowo, z cyklem 3 miesięcznym w przypadku gdy umowa obowiązuje mnie jeszcze tylko 2 miesiące? Po prostu będę miał 1 miesiąc doliczony?

 

Nie do końca regulaminowo, bo nie zachowałeś terminu wypowiedzenia. Jeśli wypowiedzenie zostało dostarczone do CP później niż 3 miesiące przed końcem(czyli w Twoim wypadku o miesiąc później) wtedy jest nieważne - jeśli wypowiedzenie dotrze przynajmniej 1 dzien po tym terminie umowa zamiast trwac 3 miesiące, trwa 15 pełnopłatnych miesięcy. Jeśli nie chcesz rezygnować to możesz próbować dzwonić i może zaproponują Ci umowę na 15 miesięcy w tym 3 miesiące za 0 zł, albo chociaż o połowę taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti i @andrzej82

Dziękuję za odpowiedź. Generalnie nie chcę rezygnować, chciałbym pozostać przy tym co mam (Pakiet Familijny HD + Pakiet Sport HD za 49,90zł) a jesli CP dorzuci do tego jeszcze jakiś bonus na 3 miechy (HBO lub 3 okresy gratis) będę zadowolony :)

 

Ale jeśli będą problemy to wezmę pakiet minimalny bo aż tak bardzo na TV satelitarnej mi nie zależy. Ale takie rozwiązanie chyba też nie jest zbyt na rękę Polsatowi bo przecież niższy abonament będę opłacał więc mam nadzieję na rozsądny kompromis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fezuj - nie napisałem precyzyjnie, na BOKu powiedzieli mi że DUK pracuje dzisiaj ale do nich juz sie nie dodzwonie bo od dnia dzisiejszego to tylko oni beda dzwonic! Potraktowałem to jak scieme ale jak bedzie to trzeba poczekac (tak jak mówisz) do poniedziałku.

Pytanie do ogólu : czy jest mozliwosc wynegocjowania bez wymiany dekodera opcji 12/5 gdzie 5 m-cy Premium + HBO + HBO GO + IPLA MIX za 0zł, potem MaxHD + Film HD + Cinemax za 59,90zł (bez IPLI) i multiroom O zł (nie chce go ale ponoc musi byc w pakiecie)?

I czy w ramach promocji jest mozliwwe dokupienie Sport HD za 10 zł na którym mi zalezy (w cenniku jest az za 20 zł)?

Bardzo prosze o szybkie informacje bo do konca 2 stycznia musze podjac decyzje.

 

Posiadam Max HD+ Film HD + Sport HD za 69.90zł (teoretycznie bo jestem tereaz na free m-cach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...