Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam obecnie stary pakiet premium z pvr za 105 zl. Dostałem ofertę na 29 mies. (Premium, hbo go, ipla mix) za 69 za 9 mies., potem 89 lub 109 zl. Oferta przy tym co tu czytam do bani. Na infolinii też nic ciekawego. Mam jeszcze 4 miesiące umowy. Jak nie dadzą nic lepszego wracam do kablówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę po wypowiedzeniu po usunięciu "love" (miałem jeszcze 8 miesięcy cyrografu):

umowa 12/5 free

Fam Max HD + Film HD + Cinemax HD za 59.9, Multiroom bez opłat.

W okresie promocyjnym (5 miesięcy): pakiet premium (dodatkowo HBO, SPORT HD) z kanałami VOD (te 5 czy 6 kanałów, co wszyscy dostają), IPLA MIX.

 

To była pierwsza propozycja z mojej strony przyjęta bez problemu przez konsultanta (poza IPLA, którą chciałem na 12 miesięcy, ale bez ciśnienia).

Chciałem też wymienić dekoder na coś dwugłowicowego (wtedy była opcja 12/3), bo HD6000 strasznie się wiesza z podpiętym dyskiem, ale przy moi kontrakcie podobno cały czas jest opłata 5 PLN czynszu, więc podziękowałem (CP jest u rodziców i dzieciaków, u siebie mam nC+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jest po rozmowie z duk. Chciałem podmienić samsunga hd na sagemcoma esi 88. Propozycja konsultantki umowa na 12 miesięcy z tego 3 gratis (pełna opcja i wszystkie dodatki). Później premium i ipla do końca umowy za 89,90 oraz 5 zł za comiesięczne użytkowanie dekodera. Odrzuciłem i powiedziałem, że jak odpuszczą opłatę za użytkowanie, to być może przedłużę. Co sądzicie o tej propozycji?

PS. Czy ktoś z Was podmieniał samsunga na sagemcoma i na jakich warunkach? Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W związku z usunięciem kanału LOVE chciałbym zrezygnować z usług świadczonych przez Cyfrowy Polsat...

Mam jednak dwa pytania.

Czy po wysłaniu stosownego dokumentu obowiązuje 3-miesięczny okres wypowiedzenia, czy umowa kończy się z początkiem kolejnego okresu rozliczeniowego (czyt. styczeń)?

Kolejna: jak powinien wyglądać dokument wypowiedzenia w przypadku posiadania usługi Multiroom? Podawać numery kart dwóch dekoderów, czy wystarczy tylko numer umowy?

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak okres wypowiedzenia w przypadku zerwania umowy w związku z wycofaniem kanału love. Umowa ulega rozwiązaniu z ostatnim dniem okresu rozliczeniowego w którym otrzyma je CP ( np. okresie rozliczeniowym kończącym się 28 grudnia i wysłaniu wypowiedzenia w dniu dzisiejszym ulegnie ona rozwiązaniu z dniem 28 grudnia). PAMIĘTAĆ NALEŻY IŻ WYPOWIEDZENIA W ZWIĄZKU Z WYCOFANIEM KANAŁU LOVE MOŻNA WYSYŁAĆ PRAKTYCZNIE TYLKO DO 18 GRUDNIE). Wtedy istnieje jeszcze możliwość , że CP dostanie ją do dnia 20 grudnia. wypowiedzenia wysłane po tym terminie będą już podlegały innym postanowieniom regulaminu i umowy. Co do wzorów wypowiedzeń , przejrzyj wątek związany z wypowiadaniem umów w związku ze zmianami w CP, znajdziesz wzór na pewno. Nie trzeba w piśmie o rozwiązanie umowy podawać numeru kary i dekodera multiroomu. Wystarczy tylko nr. dekodera głównego i karty oraz pesel, a także inne niezbędne swoje dane.NM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź.

Napisałem to w ten sposób, jak dobrze, to może i innym się przyda:

miejscowość,  11.12.2013 r.

WYPOWIEDZENIE UMOWY

Informuję, że z dniem 11.12.2013 r. rozwiązuję umowę o nr . xxx zawartej w dniu xxx pomiędzy mną tj. imię i nazwisko, adres zamieszkania, pesel, legitymującym się dowodem osobistym o nr xxx, a Cyfrowym Polsatem S.A z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa.
Powodem, dla którego składam powyższą rezygnację, jest usunięcie z oferty programowej kanału LOVE TV.
Pismo zostało sporządzone w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, po jednym dla każdej ze stron.

Z poważaniem,

Gdzie tu wcisnąć numer dekodera? :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, przeglądałem już dużo wątków i skleiłem coś takiego :) Czasu nie ma wiele, a to jest aktywny wątek i myślę, że przyda się tu umieścić, by łatwiej znaleźć :)

Mam jeszcze pytanie, czy numer umowy to ten pod kodem kreskowym, czy to v2012/xx/xxxx/xxxxxxx?

 

Dzień rozwiązania umowy to, np. dzisiaj czy początek kolejnego okresu rozliczeniowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poprzednio miałem Familijny Max Hd i multiroom

Po negocjacji z powodu wycofania kanału LOVE:

Umowa na 12 miesięcy

5 miesięcy pakiet premium z VOD(161-165) bez opłat i ipla mix gratis na 12m

7 miesięcy minimalny pakiet Fam Max HD, Film HD, Cinemax za 59,90 zł miesiecznie plus multiroom za 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaproponowali umowę 15/3 i bez czynszu za dekoder przy pakiecie premium.

Można to wytargować w wersji 12/3.

 

Umowa na 12 miesięcy

5 miesięcy pakiet premium z VOD(161-165) bez opłat i ipla mix gratis na 12m

7 miesięcy minimalny pakiet Fam Max HD, Film HD, Cinemax za 59,90 zł miesiecznie plus multiroom za 5 zł.

 

Ja mam MR za free, ale IPLA MIX tylko na 5 miesięcy (reszta to samo). Jeśli komuś zależy na IPLI, to Twoja opcja wychodzi taniej o c.a. 10 PLNów ;)

Ciekawe, czy wywalczy ktoś MR za free i IPLA na cały okres umowy gratis w tym pakiecie. Myślę, że jest to jak najbardziej realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Mam pytanie. Jak pisałem kilka postów wcześniej miałem zamiar wymieniać samsunga hd na sagemcoma esi 88, bo do wczoraj samsung hd "borykał się" z wiadomymi problemami i nagle zaczął działać poprawnie. Proszę szczególnie użytkowników sagemcoma o opinie o tym dekoderze, czy warto go brać, czy lepiej jednak pozostać przy samsungu hd, choć jednak nikt nas nie zapewni, że już nie będzie z nim problemów. Z góry dzięki za wszelkie rady. :)

 

Ps. Ups napisałem wcześniej w złym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...